بریتانیا زوم مجلس باعث می شود تقریبا قطعی اولین

به عنوان بریتانیا متحمل پنجمین هفته ملی مستند با کسب و کار توقیف و شهروندان دستور به ماندن در خانه مجلس بازگشت از تمدید شکستن عید پاک بسیار ناآشنا فرم.

حداکثر 50 قانونگذاران جسمی هستند اجازه در اتاق بحث با یکی دیگر از 120 مجاز به عضویت در طریق زوم ویدئو کنفرانس مخابره بر روی صفحه نمایش تلویزیون در اطراف دیوارهای مزین panelled چوب اتاق.

Raab, deputising برای نخست وزیر بوریس جانسون که دوره نقاهت بعد از گذراندن مدتی در بخش مراقبت های ویژه با COVID-19 مواجهه سوال از قانونگذاران – غایب معمول jeering در شلوغ مجلسی جایگزین منظم و تقریبا به طور کامل قطعی بازجویی.

قبلا سخنران لیندسی هویل گفت: او “انگشتان عبور” که به آرایش جدید کار می کنند – و از آن بیشتر بود.

Britain's Foreign Secretary Dominic Raab speaks during the weekly question time debate at the Parliament, during the hybrid parliament session amid the coronavirus disease (COVID-19) outbreak, in London, Britain, April 22, 2020. ©UK Parliament/Jessica Taylor/Handout via REUTERS

وزیر امور خارجه بریتانیا Dominic Raab صحبت می کند در طول هفته سوال زمان بحث در مجلس در طول هیبرید جلسه پارلمان در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع, در, لندن, بریتانیا, مارس 22 سال 2020 است. ©پارلمان بریتانیا/جسیکا تیلور/جزوه کرج

یک زن و شوهر از اوایل سخنرانان در جلسه قبل Raab سوال زمان بودند تا حدودی نامفهوم و یک پرسشنامه قادر به اتصال اما روند کلی بود و نه از خط خارج.

قانونگذاران لباس پوشیدن و به طور رسمی در خط با عوام ” معمول لباس کد سوال Raab از خانه های خود نشان آرایه ای از آثار هنری دیواری و کتابخانه. یکی بعد از ارسال یک تصویر از خود پرسیدن یک سوال از یک کامپیوتر قرص متعادل در یک جعبه پشتیبانی شده توسط یک جفت کفش.

Raab صحبت از بحث مجلسی که در آن یک تعداد انگشت شماری از قانونگذاران دیگر نشسته روی نیمکت سبز, مشاهده اجتماعی-فاصله نشانگر ضبط بر روی فرش. رهبر مخالفان حزب کارگر Keir Starmer همچنین با حضور در فرد است.

جانسون تماشا دادرسی از خود Chequers کشور محل اقامت که در آن است convalescing او گفت:.

نزدیک ترین قلم مو با ویژگی های فاجعه زمانی بود که یک سوال طولانی شد سهوا برش های کوتاه, ترک مجلس پیتر استخوان صورت animatedly رسیدن به اوج خود بازجویی بر روی صفحه نمایش بدون صدا.

General view during the weekly question time debate at the Parliament, during the hybrid parliament session amid the coronavirus disease (COVID-19) outbreak, in London, Britain, April 22, 2020. ©UK Parliament/Jessica Taylor/Handout via REUTERS

نمای کلی در طول هفته سوال زمان بحث در مجلس در طول هیبرید جلسه پارلمان در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع, در, لندن, بریتانیا, مارس 22 سال 2020 است. ©پارلمان بریتانیا/جسیکا تیلور/جزوه کرج

Raab retorted: “من کاملا مطمئنم که من جان کلام!”

قبل از جلسه نمایندگان مجلس با ابراز نگرانی کرده بود که طراحی سوال جلسه خواهد بلانت توانایی خود را به سیخ وزیران با غیر منتظره پس از پرسش است.

مجلس بعد از تصویب گسترش کسب و کار ترکیبی مجلس می تواند در نظر بگیرید که شامل قانون. همچنین این توافق اجازه می دهد تا از راه دور رای گیری برای اولین بار – هر چند راه که در آن این خواهد بود انجام شده است هنوز به توافق و بدون رای انتظار می رود تا زمانی که از آن شده است.

یعقوب ریس-the lean lab دولت رهبر در مجلس شورای اسلامی گفت: در اوایل ترکیبی جلسه رفته بود “ملاحظه ای هموار.”

“تغییر سریع به ناچار همراه با خطر است اما اینها استثنایی بار,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im