لندن — پس وداع, auf wiedersehen, adieu.

با هیاهو کمی بریتانیا چپ اتحادیه اروپا روز جمعه پس از 47 سال از عضویت در نظر گرفتن یک جهش به ناشناخته در یک تاریخی به بلوک.

انگلستان عزیمت شد رسمی در 11 p. m. نیمه شب در بروکسل که در آن اتحادیه اروپا مستقر است. هزاران مشتاق Brexit هواداران خارج از موافقت پارلمان بریتانیا با به استقبال لحظه ای که آنها می خواهم برای مدت زمان طولانی پس از بریتانیا 52%-48% رای در ژوئن 2016 به راه رفتن به دور از آن بود پیوست و در سال 1973. پرچم تکان دادن جمعیت فوران در سلامتی به عنوان بزرگ بن bonged 11 بار — در یک ضبط. مجلس واقعی بل است سکوت شده است برای تعمیر.

در یک پیام از نزدیک به 10 خیابان داونینگ نخست وزیر بوریس جانسون به نام بریتانیا خروج “یک لحظه واقعی ملی نوسازی و تغییر است.”

اما بسیاری از انگلیسی ها سوگواری از دست دادن اتحادیه اروپا هویت و برخی مشخص شده عبور با گریان vigils. نیز وجود دارد که غم و اندوه در بروکسل به انگلیسی, پرچم بودند بی سر و صدا حذف شده از بلوک های بسیاری از ساختمان ها است.

آیا Brexit باعث بریتانیا افتخار ملت است که اصلاح آن حاکمیت و یا کاهش حضور در اروپا و جهان خواهد بود مورد بحث برای سال آمده است.

در حالی که بریتانیا خروج یک لحظه تاریخی آن را تنها نشانه پایان اولین مرحله از Brexit حماسه. زمانی که انگلیسی ها از خواب بیدار در روز شنبه آنها را متوجه تغییر بسیار کمی. انگلستان و اتحادیه اروپا داده اند خود را 11 ماه “دوره گذار” – که در آن انگلستان ادامه خواهد داد به دنبال بلوک قوانین — به اعتصاب موافقت نامه های جدید در مورد تجارت و امنیت و یک میزبان از دیگر مناطق است.

در حال حاضر 27 عضو اتحادیه اروپا را به گزاف گویی از یکی از بزرگترین موانع در آن 62 سال سابقه برای مقابله با همیشه در حال پیچیده تر جهان به عنوان عضو سابق تبدیل به یک رقیب فقط در سراسر کانال انگلیسی.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی به نام مبارزه با تروریسم در اروپا یک “تاریخی سیگنال زنگ” است که باید نیروی اتحادیه اروپا به بهبود خود را.

“آن روز غم انگیز, اجازه دهید آن را پنهان نمی,” او گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ، “اما از آن روز است که باید نیز ما را به انجام کارهای متفاوت است.”

او اصرار داشت که شهروندان اروپایی نیاز به یک متحد اروپا “بیشتر از همیشه” برای دفاع از منافع خود در برابر چین و ایالات متحده برای مقابله با تغییر آب و هوا و مهاجرت و فن آوری تحول.

در بسیاری از ساختمان اتحادیه اروپا از بروکسل در روز جمعه, انگلیسی, پرچم بودند بی سر و صدا کاهش خورده و دور گرفته شده است. این اولین بار است که یک کشور را ترک کرده است, اتحادیه اروپا و در بسیاری از بلوک rued روز. کمیسیون اتحادیه اروپا و رئیس جمهور Ursula von der Leyen اظهار تاسف کرد که “زمانی که خورشید بالا می رود فردا فصل جدیدی برای اتحادیه ما از 27 شروع خواهد شد.”

اما او هشدار داد Brexit روز را علامت از دست دادن بزرگ برای بریتانیا و گفت: کشور جزیره ای بود به عنوان یک تنهاتر هستی.

“قدرت نه دروغ در انزوا پر زرق و برق اما در ما منحصر به فرد, اتحادیه اروپا,” او گفت:.

جانسون اصرار پست-Brexit بریتانیا خواهد بود “به طور همزمان قدرت های بزرگ اروپایی و جهانی در محدوده ما و جاه طلبی.”

“ما می خواهیم این را به آغاز دوره جدیدی از همکاری های دوستانه بین اتحادیه اروپا و پر انرژی بریتانیا” جانسون گفت: در قبل از آدرس ثبت شده به کشور با پخش یک ساعت قبل از بریتانیا به خروج.

در یک استراحت با معمول عمل مستقل رسانه ها اجازه نداشتند به فیلم Johnson سخنرانی که دولت های ثبت شده روز پنج شنبه در 10 خیابان داونینگ

جانسون موفق به کسب یک پیروزی در انتخابات در ماه دسامبر با دو وعده به “مبارزه با تروریسم در اروپا انجام می شود” و ارائه بهبود شغل زیرساخت ها و خدمات در بریتانیا به محروم ترین مناطق که در آن پشتیبانی برای خروج از اتحادیه اروپا قوی است. روز جمعه او به صورت نمادین برگزار می شود جلسه هیئت دولت در نرم افزار-Brexit شهر ساندرلند در شمال شرق انگلستان و نه در لندن.

جانسون است که مبارزه با تروریسم در اروپا علاقه مندان اما او می داند که بسیاری از انگلیسی ها نیست و خود دولت محافظه کار به دنبال علامت گذاری لحظه ای با آرام کرامت است. قرمز و سفید و آبی چراغ های روشن ساختمان های دولتی و یک ساعت شمارش معکوس پیش بینی شده بر روی نخست وزیری در خیابان داونینگ اقامت.

وجود چنین خویشتن داری در نزدیکی میدان پارلمان که در آن قوس Brexiteer Nigel Farage جمع آوری یک جمعیت چندین هزار که راديال کردن میهنی آهنگ “سرزمین امید و افتخار” را به عنوان آنها منتظر لحظه ای است که حتی نتانیاهو گاهی اوقات شک تا به حال آمده است.

“این یک لحظه مهم در تاریخ مدرن ما ملت بزرگ” نایجل فراج به جمعیت گفت.

“جنگ تمام شده است” گفت: نتانیاهو که اغلب توصیف رابطه بریتانیا با اتحادیه اروپا و رزمی در نظر. “ما باید به دست آورد.”

لندن Donna Jones گفت: او آمده بود به “بخشی از تاریخ است.”

“این معنا نیست که ما ضد اروپا آن را فقط بدان معناست که ما می خواهیم به خودکفایی در برخی از راه,” او گفت:.

اما انگلیسی ها که گرامی عضویت خود را در بلوک — و آزادی آن را خریداری برای زندگی در هر نقطه در سراسر از 28 کشور — عزاداری بودند.

“بسیاری از ما می خواهید فقط به ما علامت, غم و اندوه, در,” گفت: ان جونز که ده ها تن از دیگر remainers در ماه مارس به اتحادیه اروپا ماموریت در لندن است.

“و ما نمی خواهیم مشکل ما فقط می خواهم بگویم به خوبی می دانید که ما نمی خواهیم این است.”

بریتانیا سفر به Brexit شده است rocky — و به مراتب بیش از.

انگلستان هرگز یک جانبه اتحادیه اروپا, اما در واقع خروج از بلوک بود و به عنوان یک حاشیه ایده. آن را به تدریج به دست آورد قدرت در درون حزب محافظه کار که دارای یک بال شدید “euroskeptics” — مخالفان عضویت در اتحادیه اروپا. نخست وزیر سابق دیوید کامرون در نهایت توافق برای برگزاری یک همه پرسی گفت: او می خواست به حل و فصل این مسئله یک بار و برای همه است.

آن را کار نکرده که راه. پس از 2016 رای انگلستان برگزار شد متمرد مذاکرات با اتحادیه اروپا که در نهایت در اواخر سال گذشته امن یک معامله در طلاق از نظر. اما بریتانیا در حال خروج از بلوک مسلما به عنوان تقسیم آن را به عنوان در همه پرسی روز.

و توسط بزرگ بریتانیا شهرهای بزرگ رای به باقی ماندن در اتحادیه اروپا در حالی که شهرهای کوچک رای به ترک. انگلستان و ولز حمایت Brexit در حالی که ایرلند شمالی و اسکاتلند رای به باقی می ماند.

شمع روشن vigils برگزار شد در چندین شهرهای اسکاتلند و ساختمان های دولتی در ادینبورگ روشن شد تا در اتحادیه اروپا آبی و زرد رنگ و بلوک پرچم همچنان به پرواز در خارج از پارلمان اسکاتلند.

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت: مبارزه با تروریسم در اروپا بود “یک لحظه عمیق غم و اندوه است.”

“و در اینجا در اسکاتلند داده آن است که اتفاق می افتد در برابر اراده اکثریت قریب به اتفاق ما که غم و اندوه خواهد بود آمیخته با خشم به او گفت:” در یک سخنرانی در ادینبورگ.

ماهیان خاویاری را با حزب ملی اسکاتلند دولت خواستار حق برگزاری همه پرسی استقلال از انگلیس چیزی جانسون حاضر به کمک مالی.

لندن است که خانه را به بیش از 1 میلیون نفر از شهروندان اتحادیه اروپا نیز رای داده شده توسط یک حاشیه گسترده ای به ماندن در بلوک.

شهردار صادق خان گفت که او “دل شکسته” در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا. اما او اصرار داشت در لندن باقی خواهد ماند که مورد استقبال همه بدون در نظر گرفتن “رنگ پوست خود را به رنگ پرچم خود را به رنگ گذرنامه خود را.”

مذاکرات بین بریتانیا و اتحادیه اروپا در رابطه جدید خود را با توجه به شروع به صورت جدی در ماه مارس و اوایل نشانه تشویق نیست. اتحادیه اروپا می گوید بریتانیا نمی تواند دسترسی کامل به اتحادیه اروپا تنها بازار مگر اینکه آن را به شرح زیر بلوک قوانین اما بریتانیا اصرار دارد آن را قبول ندارند به دنبال اتحادیه اروپا در کتاب قانون در بازگشت به صورت نامحدود و تجارت است.

با جانسون قاطعانه او نمی خواهد تمدید دوره گذار فراتر از دسامبر. 31 ماه از عدم قطعیت و acrimony پیش روست.

در بندر دوور فقط 20 مایل (32 کیلومتر) در سراسر کانال از فرانسه بازنشسته فیلیپ بری گفت که او با اعتماد به نفس آن را به ارزش آن است.

“انتظار من این است که ممکن است کمی دست انداز یا دو در جاده اما در پایان آن را حتی” او گفت:. “کسی یک بار گفت: درد کوتاه مدت اما در دراز مدت به دست آورید.”

——

آسوشیتد پرس تصویری از روزنامه نگاران جو کارنی و فیلیپ-Moritz Jenne کمک کرده است. Casert گزارش از بروکسل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو