در بریتانیا مهم ترین جغرافیای سیاسی حرکت پس از آن خود را از دست داد امپراطوری عربستان تمایلی عضو آماده به خروج یک ساعت قبل از نیمه شب.

Brexit حامیان سوخته یک پرچم اتحادیه اروپا خارج خیابان داونینگ که در آن نخست وزیر بوریس جانسون زندگی می کند. برخی از اتحادیه اروپا و حامیان آنها تمسخر توسط یک گروه بزرگتر از Brexiteers نزدیکی شعار “Bye-bye اتحادیه اروپا” و “شرم بر شما” به لحن Auld لنگ تا کنون.

در سکته مغزی از نیمه شب در بروکسل اتحادیه اروپا را از دست خواهد داد 15 درصد از اقتصاد آن بزرگترین نظامی spender و جهان مالی بین المللی سرمایه – لندن. بریتانیا باید شروع ترسیم مسیر برای نسل های آینده.

A man burns an EU flag on Brexit day in London, Britain January 31, 2020. Reuters

یک مرد می سوزد یک پرچم اتحادیه اروپا در مبارزه با تروریسم در اروپا بعد در لندن, بریتانیا, ژانویه 31 سال 2020 است. ایسنا

جانسون برنامه ریزی برای جشن با زبان انگلیسی شراب گازدار و مجزا انگلیسی, مجموعه ای از canapés از جمله Shropshire پنیر آبی و پودینگ یورکشایر با گوشت گاو و ترب کوهی.

“این لحظه ای که سحر می شکند و پرده بالا می رود در قانون جدید گفت: جانسون یکی از رهبران “ترک” مبارزات انتخاباتی در سال 2016 شدند. “این یک لحظه واقعی ملی نوسازی و تغییر است.”

اروپا و قدرتمند ترین رهبر صدراعظم آلمان گفت این بود: “عمده نقطه عطف” برای اتحادیه اروپا اما آلمان می خواستم به باقی می ماند بریتانیا شریک و دوست.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی شد و با توجه به آدرس تلویزیونی به “توجه داشته باشید از غم و تاریخی روز” توضیح آنچه مبارزه با تروریسم در اروپا به معنی” فرانسه و “اطمینان فرانسوی است که او را در دفاع از فرانسه و اتحادیه اروپا منافع در مذاکرات آینده” میگویند.

اما واشنگتن گفت: انگلیسی ها می خواستم برای فرار از استبداد “بروکسل”.

ضد

پس از 47 سال از عضویت نهایی فراق ضد حالی از انواع.

فراتر از نمادهای اتحادیه جک پرچم کاهش در ساختمان شورای اروپا در بروکسل در 7 p. m. (1800 GMT) قرار داده دور با پرچم کشورهای غیر اتحادیه اروپا کمی تغییر خواهد کرد تا پایان سال 2020 است.

سپس توسط جانسون وعده داده است به اعتصاب گسترده توافقنامه تجارت آزاد با اتحادیه اروپا بزرگترین بلوک تجاری.

Anti-Brexit demonstrators visit Europe House to give flowers to the staff on Brexit day in London, Britain January 31, 2020. Reuters

ضد Brexit تظاهرکنندگان سفر اروپا در خانه به گل دادن به کارکنان در مبارزه با تروریسم در اروپا بعد در لندن, بریتانیا, ژانویه 31 سال 2020 است. ایسنا

برخی از انگلیسی ها را جشن می گیرند و برخی گریه — اما بسیاری را انجام خواهد داد نه.

برای طرفداران Brexit است “روز استقلال” – فرار از آنچه که آنها بازیگران به عنوان یک محکوم آلمان تحت سلطه پروژه با محکوم واحد ارز است که عدم آن 500 میلیون نفر است.

آنها امید خروج خواهد هرالد اصلاحات به تغییر شکل بریتانیا و سوق دادن آن را جلوتر از رقبای اروپایی خود را.

کارن ایوانز یک زن 47 ساله در آرایشگاه حمل جک اتحادیه را رد کرد و نگرانی از “Remainers”: “آنها از دست داده است. آنها نیاز به دریافت بیش از آن. آنها بد هستند بازنده است. این است که یک روز برای جشن.”

دیوید تاکر یک طرفدار اروپا از 75 گفت: او آمده بود به لندن از ولز به مارس به این امید که دیگران را زنده نگه داشتن این امید که بریتانیا یک روز دوباره پیوستن به اتحادیه اروپا:

“این یک تراژدی است” او fumed. “ما یک بار بخشی از جهان قوی ترین بلوک های اقتصادی. در حال حاضر ما فقط یک سمت داخل به دنبال جزیره که در حال رفتن به دریافت کوچکتر است.”

مخالفان بر این باورند Brexit یک حماقت است که تضعیف غرب چروک چه مانده است از بریتانیا جهانی نفوذ تضعیف اقتصاد آن و در نهایت منجر به کمتر وطنی مجموعه ای از جزایر در اقیانوس اطلس شمالی. آنها می گویند بریتانیا در حال حاضر گزینه های کمی اما به دنج به ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این یک روز بسیار غم انگیز گفت:” راجر اولسن 63 ساله مهندس. “من فکر می کنم آن است که یک فاجعه است. کاملا اشتباه. و من فکر می کنم زمان ثابت خواهد کرد که ما گرفته اند البته اشتباه است.”

DIS-پادشاهی متحده

Brexit بود که همیشه در مورد خیلی بیشتر از اروپا است.

همه پرسی که تقسیم رای دهندگان 52 درصد به 48 درصد در معرض اختلافات عمیق و باعث روح جستجو در مورد همه چیز از تجزیه و مهاجرت به امپراتوری و مدرن Britishness.

Britain's Prime Minister Boris Johnson waves as he arrives to attend a cabinet meeting held at the National Glass Centre at the University of Sunderland, in Sunderland, Britain January 31, 2020. Paul Ellis/Pool via REUTERS

نخست وزیر بوریس جانسون امواج به عنوان او می رسد برای حضور در جلسه هیئت دولت برگزار شد در مرکز ملی شیشه ای در دانشگاه ساندرلند, ساندرلند انگلیس ژانویه 31 سال 2020 است. پل الیس/استخر کرج

متحدان و سرمایه گذاران باقی مانده بودند شگفت زده شده توسط یک کشور است که برای چندین دهه بود به نظر می رسید با اعتماد به نفس رکن غربی ثبات است.

Brexit آزمایش کرده و پود ظاهرا انگلستان: انگلستان و ولز رای به ترک بلوک اما اسکاتلند و ایرلند شمالی رای به ماندن بگیرید.

وزیر اول اسکاتلند, نیکولا ماهیان خاویاری با استفاده از این لحظه به تقاضای دوم همه پرسی استقلال. یک نظرسنجی در روز پنج شنبه پیشنهاد باریک اکثریت اسکاتلندی را در حال حاضر پشت یک تقسیم به دلیل Brexit.

اما پس از متعدد و تاب از یک 3-1/2-سال بحران بسیاری از رای دهندگان به سادگی مبارک که سالها کشمکش هستند ، “من فقط می خواستم به آن را با انجام” گفت: Lee استوکس 44 ساله و مدیر پروژه.

جانسون بود که ریاست جلسه کابینه در ساندرلند اولین شهر برای اعلام یک اکثریت آرا برای خروج از اتحادیه اروپا. Brexiteers را جشن می گیرند در 11 p. m. در میدان پارلمان.

“ما باید آن را انجام داده اند مدت زمان طولانی پیش گفت:” هلن براون 50 در دگنهم شرق لندن است. “من خوشحالم که بوریس در نهایت کشیده انگشت خود را. آن را دشوار خواهد بود برای اولین بار در. اما من فکر می کنم از آن خواهد شد خوب برای کشور در دراز مدت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو