انگلیس پناه می Rohingya اگر نگران بنگلادش وزیر امور خارجه نشان می دهد

او شناور ایده روز دوشنبه در یک تماس تلفنی با خداوند طارق محمود احمد, بریتانیا, وزیر امور خارجه در امور کشورهای مشترک المنافع و سازمان ملل متحد وزارت امور خارجه گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

Momen گفت: بنگلادش پناه 1.1 میلیون Rohingya در زمینه های بشردوستانه با وجود اینکه یک کشور در حال توسعه با منابع محدود.

“پنج صد Rohingya کاملا یک تعداد در مقایسه اما آنها در آبهای بنگلادش در حال حاضر. هر چند ما در حال خواست به پناهگاه آنها را برای بشریت به خاطر اما کشورهای دیگر نمی شد درخواست برای انجام همان,” او گفت:.

“انگلیس خود را می توانید ارسال یک نیروی دریایی سلطنتی به کشتی نجات و پناهگاه آنها,” او اضافه شده است.

وزیر امور خارجه مورد بحث رهبران جهان’ “بی تفاوتی” را به گام های موثر برای حل و فصل Rohingya پناهندگان بحران وزارت گفت.

“دیگر کشورهای جهان باید و پناهگاه 1.1 میلیون Rohingya. به خصوص کشورهای توسعه یافته باید گام به جلو” آن را به نقل از Momen عنوان کرد و گفت.

وزیر امور خارجه گفت: پروردگار احمد که دیگر کشورهای منطقه نیز باید انجام کمی خود را در توقف میانمار از “قتل Rohingya”.

“کشورهای عضو اتحادیه اروپا و کشورهای دیگر هنوز سرمایه گذاری در میانمار در حالی که سازمان های حقوق بشر هستند و نه بالا بردن صدای خود را بسیار” او rued.

Momen نیز خواست پروردگار احمد برای حمایت از کارگران مهاجر بنگلادشی که پیشرو “غیر انسانی” زندگی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به ویژه در خاورمیانه است.

بریتانیا و دیگر کشورهای توسعه یافته می تواند صحبت می کنند به طوری که به کارگیری کشورها نمی گونی از کارگران مهاجر, او گفت:.

بنگلادش را ارسال تجهیزات پزشکی به انگلستان به عنوان یک هدیه به مبارزه با کروناویروس گفت و به دنبال خداوند Ahmad همکاری برای اطمینان از خریداران بریتانیایی از بنگلادش readymade garments نه لغو سفارشات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im