بریزبن جدید میلیارد دلار باند فرودگاه پس از اتمام بدون هیاهو

که افزایش خواهد یافت بریزبن پروازهای روزانه در فرودگاه جدید به حدود 110 حرکات هواپیما یک ساعت قرار دادن فرودگاه در همان لیگ به سنگاپور.

پس از هشت سال از ساخت و ساز از جمله بازپس 11 میلیون متر مکعب شن و ماسه از Moreton Bay – شرکای پروژه مشخص شده و نتیجه آن است.

فرودگاه بریزبن جدید موازی باند با شماره

  • آن است که 3.3 کیلومتر طولانی است.
  • سه صد و بیست و چهار پیمانکاران فرعی مشغول شد و در طول پروژه.
  • 90 درصد از این پیمانکاران مستقر در جنوب شرق کوئینزلند.
  • آنها کار کرده 3.3 میلیون مرد-ساعت.
  • جدید باند 1.1 میلیارد دلار هزینه صرفه جویی 200 میلیون دلار برآورد اولیه.

این شامل Brisbane Airport Corporation و راه هوایی یک سرمایه گذاری مشترک بین BMD سازه Pty با مسئولیت محدود و CPB پیمانکاران Pty با مسئولیت محدود.

بس اجرایی Gert-Jan de Graaff به رسمیت شناخته شده است که طولانی بودن روند ساخت و ساز در واقع شروع به 15 سال پیش است.

“امروز یک اوج هشت سال از ساخت فیزیکی بسیاری از سال قبل از آن در برنامه ریزی و دوراندیشی از نزدیک به نیم قرن پیش برای ساخت یک فرودگاه با رشد ظرفیت برای دیدار با خواسته های شهرستان و دولت است.”

در حال بارگذاری

او گفت: باند جدید بود یک کاتالیزور برای تغییر در بریزبن.

“این باند بسیار بیشتر از آسفالت” او گفت:. “این یک enabler برای بهبود و رشد در تمام جنبه های کسب و کار با حدود 7800 شغل جدید ایجاد شده توسط 2035 و اضافی 5 میلیارد دلار سالانه سود اقتصادی به منطقه” او گفت:.

“در حال حاضر بیش از همیشه مهم است که ما باید زیرساخت ها و ساز و در محل به ما اجازه می دهد تا بزرگ شهر و دولت برای بهبود یافتن از COVID-19 جهانی همه گیر و فرودگاه بریزبن و این باند را بازی قوی در آن است.”

راه هوایی را سرمایه گذاری مشترک مدیر پروژه گریم Fenemore گفت: این پروژه قابل توجه بود شاهکار مهندسی که درگیر بازپسگیری زمین از Moreton Bay.

“من بسیار افتخار می کنم به توزیع بیش از بریزبن جدید باند جلوتر از برنامه بودجه و با یک نمونه ایمنی رکورد صفر دست داده و آسیب های زمان,” او گفت:.

آن را در حال حاضر تست شده توسط ترافیک هوایی, کنترل خدمه آتش عملیاتی خدمه و روشنایی کارشناسان قبل از آن باز می شود در روز یکشنبه, جولای 12.

یک برنامه ریزی عمومی باز بعد لغو شده است.

Mr de Graaff گفت: در حالی که روز شنبه مشخص شده در پایان از ساخت و ساز در این پروژه این فقط آغاز برای فرودگاه بریزبن.

در حال بارگذاری

“در بسیاری از جهات این باند است که نمادی از اعتقاد راسخ داریم که هواپیما را در آینده ای نه چندان دور, بازگشت به آسمان و پایانه های ما بار دیگر پر از شادی مردم به دنبال به جلو به بازدید از خانواده های خود و داشتن تعطیلات یا سفر کسب و کار” او گفت:.

“چند ماه گذشته شده اند دشوار است برای هر کس که در حمل و نقل هوایی و سفر, صنایع, و همچنین به عنوان کل جامعه اما ما هرگز از دست چشم از این واقعیت است که این پروژه ساخته شده است برای مدت طولانی. آن را در خدمت ما به خوبی برای بسیاری از دهه های آینده است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de