بریزبن برای اولین بار خریداران خانه ضربه محکم و ناگهانی تخفیف طرح

ساکنان سنی 30-34 آمد و در دوم با 24 درصد از صاحبان خانه است که در براکت سن و 18 درصد در سن 18-24.

هفت برنامه در بریزبن شد به دنبال خرید اولین خانه خود را سنی 50-59 سال است.

این طرح در دسترس است در بریزبن در خانه قیمت به $475,000 در کوئینزلند پایتخت ساحل طلا و ساحل آفتاب و 400.000 دلار در زمینه های منطقه ای.

جوان Queenslanders سن 18-24 زندگی در خارج از پایتخت گرفت تا این طرح در میزان بیشتری با 32 درصد از منطقه کوئینزلند برنامه های کاربردی ساخته شده است که در محدوده سنی.

بیش از 6000 وام امن شده اند تحت این طرح در سراسر کشور و نزدیک به نیمی از متقاضیان خارج از سیدنی و ملبورن و بریزبن.

فدرال وزیر مسکن مایکل Sukkar روز دوشنبه گفت: در حال حاضر وجود دارد بیش از 3000 نفر با تایید شروع به جستجوی خود را برای خانه اول.

وام طرح همزمان با بریزبن شورای شهر نرخ تخفیف طرح برای اولین بار صاحبان خانه است که به متقاضیان واجد شرایط 50 درصد کاهش نرخ های اعلام شده در این شورا بودجه سال گذشته است.

بیش از 1000 نفر ادعا کرده اند تخفیف, جدید شورای اطلاعات نشان می دهد به طور متوسط هفت متقاضیان جدید یک روز پس از 1 اکتبر سال گذشته زمانی که این طرح به اجرا آمد.

شورای بهبودی طرح در دسترس است در خانه های با ارزش کمتر از $750,000. تخفیف اعمال می شود بیش از یک دوره 12 ماهه در سه ماهه نرخ استفاده نمي نماييد.

داده ها نشان می دهد جنگل, دریاچه, Morningside و برککن ریج در حال بالا و حومه برای ساکنان این ادعا که نرخ تخفیف.

“وجود دارد خریداران خانه اول از سمت راست در سراسر بریزبن برای استفاده از این تخفیف وجود دارد اما قطعا بیشتر شده است برنامه های کاربردی از برککن ریج Fitzgibbon Morningside مردانه غرب, جنگل, دریاچه, Greenslopes و پایان غرب” پروردگار شهردار Adrian Schrinner گفت.

در حال بارگذاری

تا 1000 $در هر متقاضی واجد شرایط در دسترس است تحت این طرح که Cr Schrinner گفت می تواند “راه طولانی” هنگامی که خرید یک خانه برای اولین بار.

Harcourts اوج مدیر عامل جانی Lin گفت: بهبودی می تواند یک “نفع” به ساکنان.

“نرخ بهبودی است یک مزیت بزرگ برای اولین بار خریداران خانه به عنوان آنها اغلب کوچکتر بودجه را به بازی با و یا اغلب یک نفر در تلاش برای ورود به بازار پس از هر صد فقره” Mr لین گفت.

“اغلب بسیاری از خریداران خانه اول باید به یک قربانی بزرگ به شیوه زندگی خود را قبل و بعد از خرید تا انگیزه ای مانند این کمک می کند تا به طور قابل توجهی با جریان نقدی خود را.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو