بریزبن معرفی موقت پس از دور انداختن رایگان kerbside مجموعه

“ما در حال ارائه خدمات برای ارشد ساکنان آن بیش از 60 یا افرادی با معلولیت یا که ضعیف,” Cr Schrinner گفت.

“بنابراین افرادی که نمی توانید ترتیب به خود موارد زیادی نقل مکان کرد … ما خواهد بود با دنده یک سرویس برای قرار دادن آنها را در تماس با یک پیمانکار که می تواند در اطراف و حذف آن اقلام بزرگ است.”

خداوند شهردار گفت: خدمات نمی خواهد که یک برنامه ثابت تشویق افراد واجد شرایط دسته به حلقه شورا به ترتیب زمان زیادی زباله جمع آوری می شود به صورت رایگان.

Cr Schrinner دوباره در دفاع از این تصمیم به توقف برنامه گسترده ای گفت: این شورا مواجه شد یک بیماری همه گیر مربوط به کمبود در آینده مالی سال حدود 142 میلیون و نیاز به پایان می رسد دیدار.

“بدیهی است که ما را به عقب kerbside مجموعه برنامه برای همه از بریزبن به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم به انجام,” او گفت:.

بریزبن شورای شهر را کار مخالفان استدلال می کند scrapping محبوب برنامه های غیر ضروری است. کار شورای رهبر Jared کسیدی گفت: در رسانه های اجتماعی شورا “self-serving” تبلیغات هزینه ratepayers یک مقدار مشابه در هر سال به kerbside مجموعه.

در حال بارگذاری

“کدام را ترجیح می دهید؟”

همچنین در روز یکشنبه Cr Schrinner اعلام کرد بریزبن CityCats گرفتن یک اپراتور جدید با شرکت های محلی SeaLink گرفتن سکان از تاریخ 4 نوامبر این سال است.

“ما انجام داده ایم این طریق مناقصه رقابتی روند اما نتیجه که ما فوق العاده است چرا که این قرارداد در حال رفتن به محلی استرالیا شرکت خواهد کرد که استخدام افراد محلی به کار ما کشتی,” او گفت:.

خداوند شهردار گفت: “اکثریت” از کارکنان فعلی از CityCat عملیات خواهد بود به ارمغان آورد در سراسر تحت مدیریت جدید در حالی که همچنین شعار که این تغییر را ایجاد کنید تا 250 شغل های محلی.

SeaLink در حال حاضر عمل کشتی به جنوب Moreton Bay Islands نیز Stradbroke کشتی.

قرارداد اجرا خواهد شد برای یک دوره اولیه از پنج سال با پتانسیل گسترش به تا 15 سال است.

– با مت Dennien

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری