عروس و vroom vroom: درایو-از طریق مراسم راه اندازی در کوئینزلند

“آن آغاز شده به عنوان یک ایده برای نگه داشتن زن و شوهر و برگذار امن و snowballed به پیدا کردن, هوای آزاد, مکان نیز به عنوان گزینه استخدام یک ماشین خاص به ازدواج و یا زن و شوهر می توانید از ماشین برای مراسم اگر آنها می خواهند به” Ms Lythgo گفت.

“ما شده اند دور توسط واکنش. ما شروع به سراغ مکان های مختلف بر اساس تعداد سوالات ما بود و ما باید برجسته در انگلستان نیز هست.

“ما باید متوجه بسیاری از زوج های رزرو با ما شده اند با هم برای بیش از 10 سال من فکر می کنم آنها این را به عنوان یک سرگرم کننده و راه ساده برای ازدواج در هر نقطه – آنها می توانید دزدکی حرکت کردن و آن را مقرون به صرفه.”

زوج می تواند به استخدام یک عکاس برای گرفتن این روز خاص و یک جریان زندگی می کنند نیز می تواند تنظیم شود تا برای دوستان و خانواده خود را به تماشای.

“ما واقعا به مکان های که معنی دار به زوج های … مانند lookouts ذخایر طبیعت, ماشین, پارک مشرف به سواحل یا laneways … ما بهترین های ما به آن اتفاق می افتد,” Ms Lythgo گفت.

در حالی که این شرکت راه اندازی کرده است در شهرهای بزرگ استرالیا, هر کسی که در منطقه ای از مناطق هنوز هم باید در تماس به دلیل موسسان بخشی از سراسر کشور برگذار ازدواج شبکه.

یک لیست کامل از قبل تایید شده, Queensland, مکان را می توان در اینجا یافت اما این کسب و کار را با کمال میل کار با زوج سعی کنید به عروسی خود را اتفاق می افتد در محل مورد نظر.

به دنبال برخی از خبر خوب ؟

ما می تواند همه را با برخی از خبر خوب در مورد حق در حال حاضر. همین دلیل است که ما راه اندازی کرده اند خبر خوب گروه Facebook, گروه, که در آن ما را به اشتراک بگذارید, نشاط بخشی الهام بخش و مثبت داستان و دعوت از اعضا برای انجام همان. پیوستن به گروه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im