صنایع خلاق یکی از بریتانیا را آشکار ترین داستان های موفقیت است. خلاقیت است نه فقط خوب برای روح آن را یکی از بهترین های ما صادرات است. صنایع خلاق فدراسیون محاسبه که اقتصاد خلاق حساب برای یکی از ده شغل در سراسر انگلستان به کارگیری 700,000 بیشتر مردم از بخش خدمات مالی.

با وجود دیجیتال اختلال صنایع خلاق دیده می شود به عنوان بخشی از اقتصاد بیشتر قادر به رونق در عصر اتوماسیون. و آمار و ارقام این را با خلاقیت یک کلید رشد منطقه در ده سال گذشته. از سال 2011 این تعداد شغل در بریتانیا افزایش یافته است 30.6% به طوری که تا سال 2018 بیش از 3.2 میلیون نفر مشغول به کار در انگلستان اقتصاد خلاق.

دولت بریتانیا به رسمیت می شناسد اهمیت خلاق بخش در سراسر انگلستان و سرمایه گذاری در نه صنایع خلاق خوشه در تمام چهار بریتانیا در سازمان ملل. Nesta خلاق ملت گزارش نشان می دهد که صنایع خلاق کلیدی برای اقتصاد محلی در سراسر انگلستان: بین 2011-2016 خلاق صنایع متوسط اقتصاد محلی 11 درصد افزایش یافت دو بار به عنوان سریع که در بقیه اقتصاد است. ارزش خود را البته نه فقط اقتصادی: آنها ما شکل محیط فرهنگی و داستان است که کمک به ما در درک جهان است.

خلاقیت پست-Brexit?

با بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا در ژانویه 31, چه تاثیر خواهد Brexit باید در صنایع خلاق? برای پیدا کردن ما در نظر سنجی 244 کسب و کار خلاق در ولز. ویلز دولت شناسایی صنایع خلاق بخش به عنوان اولویت های کلیدی بخش هر دو به دلیل افزایش اهمیت به ویلز اقتصاد و نقش خود را در ترویج ویلز داستان استعداد و هویت.

وجود دارد مقدار زیادی برای خوش بینی در مورد در ویلز خلاق بخش در حال حاضر خانه به drama productions از دکتر و شرلوک به کشف جادوگران و مواد تیره و همچنین به عنوان یک قایق دیگر محبوب تلویزیون عناوین از مناطق داخلی کشور و نگه داشتن ایمان به تلفات و تنها با اتصال.


ادامه مطلب: ما شاهد مقدار زیادی از ویلز در مکان های مختلف درام – یک روز آنها ممکن است نشان می دهد در مورد ولز


چهار نفر از پنج خلاق کسب و کار ما در بر داشت نگران تاثیر Brexit در کسب و کار خود را. از این یک چهارم بیان بسیار قوی نگرانی نشان می دهد که مبارزه با تروریسم در اروپا به طور بالقوه می تواند یک “فاجعه” برای کسب و کار خود را. تنها 4% دیدم Brexit داشتن هر گونه تاثیر مثبت در خط پایین خود را. و بسیاری از این گروه هنوز هم نگرانی های, با کمتر از 1% از دیدن مبارزه با تروریسم در اروپا به عنوان یک به طور کلی مثبت توسعه است.

مبارزه با تروریسم در اروپا و انگلستان صنایع خلاق. جاستین لوئیس و Marlen Komorowski/دانشگاه کاردیف, نویسنده ارائه شده (بدون استفاده مجدد)

نگرانی در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا در حال سازگار در سراسر ولز و بیان شد صرف نظر از اندازه شرکت. در میان بخش های مختلف خلاق بالاترین سطح نگرانی بیان شده بود در ولز دو تا از بزرگترین خلاق بخش پر رونق فیلم/تلویزیون بخش (که در آن 87 درصد ابراز نگرانی) و موسیقی و هنرهای نمایشی بخش (که در آن 83 درصد ابراز نگرانی).

چرا نگرانی ؟

کسب و کار خلاق از نگرانی هایی است که از محدوده گسترده اقتصادی و تغییرات ساختاری برای عملی روز به روز مشکلات که Brexit ممکن است ایجاد. این آمده در چهار وسیع headings.

کسب و کار و اقتصاد: کسب و کار نگران هستند که مبارزه با تروریسم در اروپا منجر به کندتر رشد اقتصادی بریتانیا و پایین مصرف کننده و مشتری هزینه. بسیاری از کسب و کار نیز نگران در چشم انداز تغییرات قیمت بالاتر هزینه ها و افزایش بوروکراسی در اطراف تجارت به خصوص اگر انگلستان می افتد نظارتی تراز با اتحادیه اروپا. نیز وجود دارد نگرانی در مورد مشتریان با قوی اتصالات اروپا ترک انگلستان است.

نگرانی اصلی. جاستین لوئیس و Marlen Komorowski/دانشگاه کاردیف, نویسنده ارائه شده (بدون استفاده مجدد)

تحرک: کسب و کار خلاق نگران هستند که پایان دادن به جنبش به معنای افزایش بوروکراسی در آرایش سفر بین بریتانیا و اتحادیه اروپا (به طوری که به عنوان مثال ساخت آن را سخت تر به کتاب هنرمندان و یا افزایش فشار بر موجود و یا آینده همکاری با شرکای اتحادیه اروپا).

بازار کار: هر گونه محدودیت در جنبش کارگری آن را سخت تر اتحادیه اروپا برای جذب استعداد در حالی که قرار دادن بار در آینده همکاری با شرکای خود در اتحادیه اروپا.

شهرت و دسترسی: بسیاری از کسب و کار که از ترس Brexit خواهد شد که تاثیر منفی بر شهرت خود را برای همکاری های بین المللی با اروپا و است که آنها را به از دست دادن دسترسی به کمک های مالی اتحادیه اروپا جریان است.

نسبت کوچکتر از کسب و کار خلاق – یک پنجم – نشان داد که آنها در حال حاضر متاثر شده است Brexit.

این اثرات شامل کاهش در پروژه ها و سفارشات پس از سال 2016 با توجه به Brexit عدم قطعیت است. برخی از کسب و کار مجبور به تغییر استراتژی کسب و کار به تمرکز بر غیر بازارهای اروپایی و به آماده شدن برای ریشه های موجود در اتحادیه اروپا موافقت نامه ها و شبکه های. کسب و کار را نیز تحت تاثیر بالاتر هزینه های مواد و محصولات و خدمات (با توجه به کاهش ارزش پوند).

نگه داشتن اقتصاد خلاق قوی

ممکن است که صنایع خلاق در ولز احساس به خصوص آسیب پذیر است. ولز ویژه وابسته به تجارت با اتحادیه اروپا – بیشتر از هر دیگر در بریتانیا کشور یا منطقه است.

اما به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد که عصبانیت خود را در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا خواهد بود به طور گسترده ای احساس در سراسر بریتانیا در صنایع خلاق. این نگرانی نیاز به اطلاع رسانی چه نوع معامله بریتانیا حملات با اتحادیه اروپا. آنها با اشاره به مشکلات بالقوه هستند که هر دو واقعی و ملموس است. پس خلاق بخش به طور فزاینده ای قوی و موفق بخشی از هر دو ویلز و گسترده تر اقتصاد بریتانیا این سطح نگرانی باید جدی گرفته شود.

دولت ویلز می توانید سعی کنید برای کاهش مشکلاتی که ممکن است پیش رو, اما بسیاری از مشکلات مطرح شده توسط شرکت های مورد بررسی ما فراتر از کنترل خود. در این زمینه مهم است که در ماه های پیش رو, دولت بریتانیا گوش به این نگرانی ها و اعتصاب یک معامله با اتحادیه اروپا می کند که مانع رشد یکی از موفق ترین بخش ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو