تغذیه با شیر مادر توصیه می شود در طول همه گیر اما coronavirus اتحادش را تغییر سیستم های پشتیبانی

تغذیه با شیر مادر مجموعه, نوزادان برای سلامتی خوب در سراسر طول عمر. اما COVID-19 همه گیر است و باعث ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به تغییر راه آنها حمایت از تغذیه با شیر مادر مادران است. در حالی که بسیاری از پشتیبانی شده اند کاهش و یا حذف دیگران را دگرگون آنلاین که در آن ممکن است آسان تر برای خانواده ها به آنها دسترسی داشته باشید.

به عنوان محققان در زمینه تغذیه با شیر مادر و انسان شیردهی, ما در حال پرسیدن پرسش های بسیاری در مورد ایمنی شیر مادر از مادران که بیمار هستند با COVID-19 تاثیر COVID-19 بر کيفيت مراقبت و تغذیه با شیر مادر پشتیبانی و چگونه این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار دهد تغذیه با شیر مادر ،

آن را امن برای شیر کودک من در طول COVID-19?

این آژانس بهداشت عمومی کانادا و کانادا اطفال جامعه توصیه می کنند که مادران مشکوک یا تایید مثبت برای COVID-19 ادامه به شیر. در حال حاضر هیچ شواهدی از حضور SARS-CoV-2 ویروس در شیر مادر است. این به این معنی است که شیر خود را به احتمال زیاد نه بالقوه مسیر برای انتقال COVID-19.

COVID-19 در درجه اول گسترش از طریق قطرات که می تواند یک مسیر برای انتقال از یک بیمار مادر به نوزاد. وجود دارد بسیاری از مزایای تغذیه با شیر مادر از جمله ارائه آنتی بادی است که کمک به سیستم ایمنی بدن قوی توسعه است.

توصیه های فعلی دولت است که بیمار مادران می تواند باقی می ماند با نوزاد خود و در ادامه به شیر در حالی که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی. این شامل پوشیدن ماسک و شستن دستها به طور مکرر و ضد عفونی کننده سطوح است که ممکن است در تماس با نوزاد. پمپاژ شیر مادر و تغذیه نوزاد از یک بطری تمیز است و توصیه می شود برای مادرانی که بیش از حد بیمار به تغذیه در سرطان پستان.

اگر یک مادر است نه بیمار آنها را می توانید در ادامه به شیر راه آنها به طور معمول خواهد بود.

هیچ شواهدی وجود ندارد که SARS-CoV-2 — ویروس است که باعث COVID-19 — در حال حاضر در شیر مادران بیمار. (Unsplash)

ایجاد تغذیه با شیر مادر نیاز به حرفه ای قابل توجه و اجتماعی پشتیبانی می کند. در میان COVID-19 گیر پزشکان در حال دست و پنجه نرم کردن با چگونه به بهترین حمایت از تغذیه با شیر مادر مادران در امن و سالم در راه است.

شواهد موجود در حدی که COVID-19 تاثیر می گذارد مادران و نوزادان اولیه است و هنوز هم ادامه دارد. این بدان معناست که خانواده ها و پزشکان ممکن است مجبور به مقابله با تغییر توصیه ها و اطلاعات در مورد COVID-19 که ممکن است در مورد اختلال در مراقبت از خود است. مراقبت از سلامت سازمان به استفاده از انتخاب احتیاطی اصل که سوغات مقررات سختگیرانه تر از ممکن است لازم باشد.

چگونه باید تغذیه با شیر مادر پشتیبانی از تغییر کرده است ؟

تغذیه با شیر مادر پشتیبانی بسیار مهم در کمک به مامان ادامه به شیر و ملاقات خود را تغذیه با شیر مادر به اهداف. وجود دارد حدود 1000 نوزادان متولد شده در هر روز در کانادا 89 درصد از آنها شروع تغذیه با شیر مادر در بیمارستان است.

بسیاری از زنان و زایمان مراکز مراقبت در حال حاضر تخلیه خانواده های بدون عارضه تحویل شش ساعت پس از تولد. این به این معنی است که در حال حاضر وجود دارد بسیار کمی تغذیه با شیر مادر پشتیبانی موجود در بیمارستان و مسئولیت منتقل شده به مراقبت در جامعه است.

جامعه تغذیه با شیر مادر پشتیبانی نیز تغییر در نور COVID-19 محدودیت. پزشکان که کار در کلینیک, کمک به مادران با تغذیه با شیر مادر مسائل را دیده اند یک کاهش در فرد ارزیابی با توجه به خانواده هایی که مایل به ماندن در خانه. فرد در ارزیابی تغذیه با شیر مادر مهم هستند زیرا پزشکان می تواند ارزیابی چفت و زبان کراوات و کمک به موقعیت. بیشتر سلامت بسیاری از مناطق را قطع کرده اند خود را در دوران بارداری و تغذیه با شیر مادر کلاس.

از سوی دیگر شده است وجود دارد افزایش در مجازی و تلفن-بر اساس ارزیابی های که در دسترس نیست به خانواده ها قبل از COVID-19. مجازی فرمت برای تغذیه با شیر مادر پشتیبانی می تواند رسیدن به بیشتر خانواده ها در ایمنی از خانه های خود.

حرفه ای تغذیه با شیر مادر پشتیبانی مهم است اما تا حمایت اجتماعی. با توجه به اجتماعی فاصله اقدامات در فرد تغذیه با شیر مادر پشتیبانی از گروه های لغو شده اند و بازدید از دوستان و اعضای خانواده از حد. حمایت اجتماعی می تواند به بهبود مادران اعتماد به نفس و موفقیت (آنچه محققان تماس خودکارآمدی) در تغذيه با شير مادر و ارائه عاطفی استقامت به ادامه. اهمیت حرفه ای و اجتماعی پشتیبانی در شروع و طول مدت تغذیه با شیر مادر به خوبی پشتیبانی می کند و تاثیر COVID-19 در تغذیه با شیر مادر نتایج قابل توجهی می تواند.

چه فرصت های جدید برای مادران شیرده?

در میان موانع جدید در حال حاضر برای مادران شیرده نیز وجود دارد پیشرفت. این پیشرفت ممکن است ارائه پشتیبانی بهتر به قبلا unreached جمعیت. COVID-19 مجبور است ارائه دهندگان خدمات انتقال آنلاین مراقبت است که می تواند در ارائه خدمات به زنان و خانواده ها در مکان های از راه دور.

از طریق سیستم عامل های آنلاین ارائه دهندگان همچنین می توانید در خانه های خود و ارائه متناسب با توصیه های خود را بر اساس زمان تنظیم. در بسیاری از مناطق وجود دارد در حال حاضر آنلاین پدر و مادر حمایت گروه ها و فیلم های آنلاین در حال ایجاد شده برای ارائه پیش و پس از زایمان مراقبت از خانواده است.

علاوه بر این در حالی که ملموس اجتماعی پشتیبانی از دوستان و خانواده کاهش می یابد وجود دارد مزایای به مادران داشتن زمان بدون وقفه با نوزاد خود که می تواند کمک به افزایش تغذیه با شیر مادر ارتباط است.

شرایط فعلی ما در حال تغییر راه تغذیه با شیر مادر پشتیبانی ارائه شده است. نگاه به آینده ما فرصت های زیادی برای ادغام جدید پشتیبانی آنلاین سیستم با فرد پشتیبانی به ارائه گزینه های بیشتر و مراقبت بهتر از نوزاد و خانواده.

اگر شما می توانید نگه داشتن تغذیه با شیر مادر در طول COVID-19. (Praeclarus مطبوعات) سی سی با

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de