جهانی شمال تمایل به مشاهده جنوب جهانی به عنوان یک منبع از پناهندگان و اغلب پیاده سازی سیاست ها با هدف جلوگیری از کسانی که پناهندگان از رسیدن به جهانی شمال.

برزیل به تازگی مجموعه ای جسورانه سابقه است که باید آن را ایالت های شمالی تنظیم لنز. در سیاست خود در قبال ونزوئلا پناهندگان در مقایسه با آن ثروتمند و همسالان است که عملی انسانی و معقول.

ونزوئلا, سیاسی, اقتصادی و اجتماعی فروپاشی اتحاد تولید یک جمعیت خونریزی: بیش از 4.5 میلیون یا یک در هفت ونزوئلا ترک کرده اند و بسیاری از باقی می ماند در منطقه است. کلمبیا میزبان حدود 1.5 میلیون. در مورد 260,000 وارد برزیل از طریق آن در شمال مرز با ونزوئلا در نرخ حدود 500 دلار در هر روز است. سه عنصر از برزیل پاسخ به ایستادگی کردن.

اول برزیل را فراهم کرده است پناهگاه های عمومی و خدمات نیست — بازداشت — برای دیدار فوری و فوری نیازهای مردم جریان در سراسر ونزوئلا به مرز Roraima استان است. برزیل با شرکای سازمان ملل متحد سازمان و همچنین بین المللی, منطقه ای و داخلی کمک سازمان های است که کمک های مالی و لجستیکی کمک. دولت برزیل نیز آغاز یک سیاست توزیع مجدد ورود به داخل کشور از برزیل به منظور کاهش بار بر روی Roraima.

در این فوریه 2019, عکس, ونزوئلا ایستاده پشت اسپانیایی خواندن نشانه ‘ونزوئلا-برزیل محدود’ در نزدیکی یک ایست بازرسی مرزی در Pacaraima, Roraima دولت برزیل در ونزوئلا در مرز جنوبی. (AP Photo/ایوان والنسیا)

بعدی برزیل به گسترش دامنه حق پناهندگی. سال 1984 کارتاهنا اعلامیه اتخاذ یک رویکرد منطقه ای برای حمایت از پناهندگان و آگاه از تاریخ آمریکای لاتین متحده به عنوان هر دو تولید کنندگان و دریافت کنندگان پناهندگان جریان می یابد.

بین المللی پناهندگان تعریف موجود در سازمان ملل در سال 1951 کنوانسیون پناهندگان فردگرا است و نیاز به اثبات است که متقاضیان از ترس آزار و اذیت شخصی. اما کارتاهنا تعریف مکمل های باریک رویکرد از جمله افرادی که مجبور به ترک کشور خود به دلیل زندگی خود ایمنی و یا آزادی شده اند در معرض خطر تعمیم خشونت و تجاوز خارجی و داخلی و درگیری های گسترده نقض حقوق بشر و یا شرایط دیگر که باید به طور جدی مختل نظم عمومی.

در ژوئن 2019 برزیل کمیته ملی برای پناهندگان صادر شده گزارش مفصلی نتیجه رسید که بحران در ونزوئلا سقوط تحت قلمرو اجراء در کرتگنا اعلام شده است. مردم به عنوان برچسب مهاجران در جای دیگر به دلیل سقوط آنها در خارج از محدود از نظر کنوانسیون پناهندگان ملل متحد تعریف گنجانده شده به عنوان پناهنده تحت کارتاهنا.

جسورانه گام

در دسامبر 2019, برزیل, زمان و حتی جسورانه گام: این توزیع با نیاز های فردی تعیین وضعیت پناهندگی برای هر ونزوئلا پناهندگی متقاضی.

متقاضیان در برزیل با مستند اثبات هویت و بدون سابقه کیفری, دریافت پناهندگی بدون مصاحبه. وضعیت پناهندگی در حق آنها برای اقامت دائم دسترسی استخدام, بهداشت عمومی, مراقبت های آموزش و پرورش و سایر خدمات اجتماعی موجود به برزیل.

پس از چهار سال آنها ممکن است درخواست برای تابعیت. در ماه اول از سیاست در مورد 21,000 ونزوئلا بودند فرآوری شده تحت این سیستم جدید است.

قرار داده و این در مقایسه دیدگاه: بر خلاف ایالات متحده و استرالیا و برزیل است راه اندازی بازداشتگاه جدا از خانواده و کودکان در قفس به منظور مجازات ونزوئلا برای فرار از شرایط غیر قابل تحمل.


ادامه مطلب: جهان بدون بازداشتگاه های اداره مهاجرت ممکن است


که بدان معنی است که برزیل هدر رفت منابع کمیاب در باطل و بیهوده بازدارندگی استراتژی. برزیل نیز یک پناهنده تعریف است که در پاسخ به معاصر الگوهای مهاجرت اجباری. و بر خلاف کشورهای دیگر با پیچیده تعیین وضعیت پناهندگی رژیم برزیل در گروه مبتنی بر شناخت از ونزوئلا جلوگیری از ایجاد یک ماموت پرونده از ونزوئلا درخواست پناهندگی.

منابع است که می شده اند به هدر رفته پردازش فردی ونزوئلا ادعای پناهندگی خواهد بود کارگردانی در مدیریت اسکان و ادغام و تعیین ادعای پناهندگی از جاهای دیگر است.

بعضی از آنها فقط از طریق عبور

نه همه ونزوئلا که می رسند در برزیل به دنبال پناهندگی است.

بسیاری از حمل و نقل از طریق برزیل به منظور پاسخ گفتن خانواده یا دوستان در این نزدیکی هست متحده مانند آرژانتین یا شیلی. دیگران رفتن به عقب و جلو بین برزیل و ونزوئلا برای تحویل غذا و دارو و سایر ملزومات به خانواده ها و جوامع که باقی می ماند وجود دارد. و برخی نمی خواهید برای دیدن خود به عنوان پناهنده و بنابراین نمی ادعا می کنند که وضعیت حقوقی.

برزیل همچنین اجازه می دهد تا ونزوئلا برای به دست آوردن دو سال تجدید مجوز اقامت موقت است که همچنین به آنها دسترسی به اشتغال و خدمات عمومی مانند بهداشت و آموزش و پرورش.

خوب وجود دارد دلیلی برای باور کردن که آیا آنها پذیرفته شده در مجوز موقت یا دائم به عنوان پناهنده ترین ونزوئلا را به خانه داوطلبانه در صورتی که شرایطی که باعث آنها را به فرار کرده اند بهبود یافته است. که یکی دیگر از مزیت های منطقه ای ادغام برنامه هایی که مردم را قادر به زندگی و ادامه زندگی خود را در نزدیکی به کشور خود را از مبدا.

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro با ونزوئلا پسر در یک رویداد برای ذینفع از یک برنامه برای دریافت ونزوئلا مهاجران در ژانویه سال 2020 است. (AP Photo/Eraldo پرز)

منطقه ای همبستگی نقش متناقض نقش در برزیل ابتکار. در کرتگنا اعلام و همچنین به عنوان یک منطقه ای جنبش ابتکار تحت Mercosur تجارت بلوک نشان می دهد ظهور آمریکای جنوبی همکاری در مهاجرت.

از سوی دیگر رئیس جمهور Jair Bolsonaro است نه خود متمایز در گذشته به عنوان یک قهرمان از پناهندگان و آوارگان. یکی از شگفتی که آیا نفرت و بیزاری خود را نسبت به رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو ممکن است بیشتر به برزیل مهمان نوازی نشان داده شده است به ونزوئلا فرار ایرانیها رژیم از همبستگی. یک یادآوری در اینجا از پناهندگان سیاست در دوران جنگ سرد. اما به هر انگیزه سیاست فعلی بسیار به ستایش آن است.

کامل نیست

این سیستم قطعا ناقص است. برزیل با درآمد متوسط کشور و بنابراین کیفیت و در دسترس بودن خدمات عمومی ناهموار است.

اداری ناکارآمدی و عدم هماهنگی در میان شاخه های مختلف دولت باعث تاخیر و سردرگمی است. ونزوئلا نه تنها منبع پناهندگی پناهجویان; برزیل نیز دریافت پناهجویان از هائیتی, آفریقا و شرق میانه.

محلی کمک سازمان مبارزه برای پر کردن سرویس شکاف اما منابع خود را نیز تیره و تار توسط موج در ونزوئلا ورود.


ادامه مطلب: حفاظت بیشتر ضروری و مورد نیاز برای ونزوئلا تجاوز+ پناهندگان در برزیل


فقدان قابل سکونت و اقامت مقرون به صرفه نیز عظیم و مهم مشکل در برزیل. پناهندگان ممکن است اما هیچ جایگزین برای زندگی بسیار خطرناک و خشونت آمیز ، آموزش زبان ضعیف است هر چند پرتغالی است که نسبتا آسان برای اسپانیایی زبان را یاد بگیرند. حتی اگر پناهندگان قانونی می تواند به دنبال کار و اشتغال برخی از کارفرمایان هنوز هم امکان استفاده از تازه واردان توسط overworking و underpaying آنها.

این مشکلات هستند. اما آنها بهتر مشکلات را از هزاران نفر از شدت دچار آسیب های روانی کودکان, هزاران نفر از غرق شدن و مرگ در مدیترانه و سوء استفاده و شکنجه و تجاوز و کشتار مردم به دنبال refugein بازداشت مراکز لیبی یا جزیره مانوس.

ما چیزی برای یادگیری از برزیل. اگر برزیل می تواند پیدا کردن کارآمد عملی راه برای خوش محافظت و ادغام صدها هزار نفر از مهاجران مجبور به ورود در آن مرز بنابراین می توانید مرفه تر متحده است. ایده های خوب — مانند مردم خوب — مهاجرت می تواند شمال و ما باید به آنها خوش آمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو