چه می گذرد در مغز ما organoids?

به عنوان دانشمندان علوم اعصاب ما با استفاده از این سه بعدی و خوشه هایی از سلول های رشد کرده در ظروف پتری به یادگیری بیشتر در مورد چگونه مغز انسان کار می کند. محققان فرهنگ های مختلف انواع organoids از سلول های بنیادی – سلول های است که پتانسیل تبدیل شدن به یکی از بسیاری از انواع مختلف سلول در سراسر بدن است. ما با استفاده از سیگنال های شیمیایی را به طور مستقیم سلول های بنیادی برای تولید مغز-مانند سلول که با هم شبیه ساختاری خاص جنبه های واقعی مغز است.

در حالی که آنها نه “مغز در یک ظرف” – organoids نمی تواند عملکرد و یا فکر می کنم به طور مستقل – ایده این است که organoid مدل های دانشمندان اجازه دیدن فرآیندهای رشد و نمو است که ممکن است عملکرد بینش که مغز انسان چگونه کار می کند. اگر محققان در درک بهتر رشد طبیعی ممکن است ما قادر به درک که چگونه همه چیز به اشتباه در بیماری ها.

هنگامی که ما به تازگی در مقایسه با ما آزمایشگاه organoid سلول به حالت عادی سلول های مغز ما را شگفت زده برای پیدا کردن که آنها به نظر نمی آید به عنوان مشابه به عنوان ما می رود. مغز ما organoids هر اندازه چند میلی متر بودند تاکید کرد.

بررسی ما به همین دلیل است که این مفاهیم برای این روش جدید پس از بسیاری از آزمایشگاه با استفاده از آن به بررسی عملکرد مغز و بیماری های عصبی. بدون مدل های دقیق از مغز دانشمندان قادر خواهد بود برای کار به سمت بیماری درمان است.

Organoids می تواند به ارائه بینش های طبیعی مغز توسعه است. مادلین اندروز آرنولد Kriegstein آزمایشگاه UCSFCC BY-ND

کوچک organoids مدل منحصر به فرد مغز انسان

آزمایشگاه ما است به خصوص علاقه مند در انسان قشر مغز – مغز پر از دست انداز بیرونی – به دلیل آن است که بسیار متفاوت در انسان از آن در است هر گونه دیگر. انسان قشر است به همان نسبت بزرگتر از ما در نزدیک ترین اقوام ساکن این میمون های بزرگ حاوی بیشتر و انواع مختلف سلول است. آن را منبع بسیاری از منحصر به فرد توانایی های انسانی از جمله ما ظرفیت شناختی.

چرا این مهم است ؟ چرا که این قشر در بقیه مغز چه باید بکنید و از آنجا که این قشر سلول ها و سازه های مختل در بیماری های متعدد اعم از اختلالات رشدی مانند اوتیسم به بیماری های دژنراتیو مانند آلزایمر است.

درک بهتری از چگونگی قشر مخ اشکال را به محققان بینش به چه بیماری هایی ایجاد می شود. مغز organoids ممکن است تکثیر ویژگی های خاصی از مغز توسعه است و می تواند با ارائه یک پلت فرم برای توسعه درمان این اختلالات است.

مغز organoids کوچک مدل های ساخته شده در آزمایشگاه است. مادلین اندروز آرنولد Kriegstein آزمایشگاه UCSFCC BY-ND

مثل بقیه علوم اعصاب جامعه ما در حال هیجان زده وعده organoids به ما اجازه مطالعه ویژگی های رشد مغز است که منحصر به فرد هستند به انسان اما اساسا غیر ممکن است برای یادگیری از زندگی مردم است. ما تعجب: چه نوع از سلول های انجام organoids را ؟ چه سیگنال های آنها ارسال کنم ؟ فراموش اتصال آنها با هم ؟ بسیاری از علمی گروه مشخص می شود این مدل و مشخص است که آنها را سلول های مشابه به کسانی که از توسعه مغز انسان است.

اما چگونه دانشمندان می دانند که organoid مدل های شبیه به چیزی واقعی اگر ما نمی دانیم که به اندازه کافی در مورد نرمال مغز ؟ آزمایشگاه ما یک فرصت منحصر به فرد به مقایسه مغز انسان نمونه با ما organoids. علاوه بر این, اخیر پیشرفت های فن آوری در حال حاضر فعال دانشمندان به دنبال در بیان ژن توسط سلول های انفرادی به طوری که ما می تواند شناسایی برنامه هایی که تلفن همراه خود را تعیین هویت.

زمانی که ما در مقایسه با ما organoid سلول به حالت عادی سلول های مغز آنها نگاه متفاوت تر از ما می رود در هر دو ويژگی نوع سلول و توانایی به بزرگسالان به طور معمول.

تاکید کردن organoid سلول های

انسان عادی سلول های مغز به نوبه خود در در زمان دقیق به مجموعه ای از ژن های خود را با ویژگی های خاص. این ژنتیکی برنامه های تعیین چگونگی تحریک این سلول ها هستند که سیگنال های شیمیایی آنها ارسال و دریافت موقعیت خود را در مغز خود شکل و سلول های آنها با اتصال است.

چه ژن پروفایل organoid سلول نگاه مانند?

آنها گسترده مولکولی و ویژگی های عادی انسان, سلول های مغز, اما بدون برخی از جزئیات مهم است. آنها یک اشتباه در هویت; تک organoid همراه بیان چندین ژن برنامه هایی که به طور معمول در بر داشت در انواع مختلف سلول. مغز انسان دارای مجموعهای از سلول مجزا انواع organoid سلول های بیان مارکرهای مختلف عصبی نوع در یک بار. Organoid سلول ها نیز نمی بزرگسالان مانند نرمال سلول های مغز انجام دهد. علاوه بر این بسیاری از ویژگی های است که نشانه توسعه مغز انسان – مانند ساختاری توسعه و افزایش پیچیدگی معماری – منعکس نشده در organoids.

تاکید کردن مغز organoid اشتباه باعث می شود سلول های. مادلین اندروز آرنولد Kriegstein آزمایشگاه UCSFCC BY-ND

اگر organoid سلول ها لازم نیست که همان ژن فعال برنامه هایی که در حالت عادی مغز انسان چه برنامه هایی فعال می شوند ؟ استرس. Organoid سلول های نامناسب فعال شدن چندین استرس سلولی برنامه های. این مارکرهای استرس نشان می دهد که organoid سلول های در حال دریافت و حیاتی محیط زیست مواد مغذی است که به طور معمول در بر داشت در بدن است. فعال شدن استرس مسیرهای نتایج در سلول های رفتار نادرست و تولید غیر طبیعی پروتئین است.

به اطمینان حاصل شود که آن را فقط organoids در دست ما ما تجزیه و تحلیل توالی داده organoids منتشر شده توسط دیگر labs. مطمئن شوید به اندازه کافی وجود دارد و میزان قابل توجهی از استرس در تمام organoids بدون در نظر گرفتن که آنها را ساخته و یا چگونه.

هنگامی که سلول فعال کردن ژن استرس آنها توسعه نیست و یا به درستی رفتار کنند. ما می خواستم به می دانم که اگر محیط زیست بود و باعث استرس در ما organoids پس ما را بی تشویش سلول های طبیعی به organoid محیط زیست است. این بار سلول های طبیعی شد و تاکید بیش از حد و آنها را توسعه هویت و مسائل شبیه به organoid سلول. این آزمایش نشان می دهد که استرس فعال سازی منجر به تلفن همراه سردرگمی در organoid سلول.

در یک آزمایش ما در زمان organoid سلول ها از محیط کشت و پیوند آنها را به یک موس و استرس برطرف شد. چیزی در مورد راه ما در حال حاضر فرهنگ organoids است که تاکید آنها خارج است و حداقل در بخش لطمه جنبه های دیگر از توسعه است.

اگر organoids را به سلول های خاص که عمل مانند آنها را در حالت عادی مغز چگونه می تواند به ما اطمینان داریم که این آزمایش ما با استفاده از آنها را برای منعکس شناسی ؟

در حال organoids مفید ،

پس این به چه معنی برای آینده organoids?

Organoids هنوز هم بهترین راه دانشمندان علوم اعصاب را برای دسترسی به ویژگی های خاصی از مغز انسان توسعه و بیماری است. اما مطمئن شوید که این مطالعات دقیق ترین آنها می توان به دانشمندان علوم اعصاب نیاز به حل و فصل تنش های مربوط به مسائل است.

بیماری های عصبی مانند اوتیسم و آلزایمر تاثیر خاص همراه انواع – اگر محققان را ندارد و کسانی که به انواع سلول در ما organoids آن ممکن است پیامدهای عمده ای برای مطالعات آینده در جهت درمان این بیماری است. علاوه بر این بسیاری از بیماری ها القاء استرس سلولی و تظاهرات این بیماری ممکن است با یکدیگر و یا پنهان در organoids اگر organoid سلول ها در حال حاضر تاکید کرد.

خبر خوب این است که استرس می تواند معکوس شود اگر محققان می تواند کشف کردن دقیقا همان چیزی است که باعث آن است.

[ دانش عمیق, روزانه. ثبت نام برای مکالمه عضویت در خبرنامه. ]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو