پسر بچه ربوده شده از تورنتو خیابان یافت امن: پلیس

تورنتو — 14-year-old boy ربوده شده در تورنتو خیابان صبح روز چهارشنبه به عنوان عذاب برای او نابرادری و 4 میلیون دلار دارو debthas یافت شده است امن پلیس تورنتو می گویند.

در یک صدای جیر جیر در پنج شنبه شب پلیس گفت: نوجوانان است که گرفته شده به بیمارستان برای معاینه پزشکی. پلیس از ارائه جزئیات بیشتر در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه صبح.

کهربا هشدار صادر شد برای این که پلیس گفت: در گذشته دیده می شد حدود 8:26 صبح جمعه فریاد “به من کمک کند به من کمک کند” را به عنوان او مجبور شد به یک جیپ مخاصم توسط دو مرد.

پلیس گفت این آدم ربایی اتفاق افتاده خارج از 353 Driftwood خیابان در شهر خور محله است.

پلیس گفت: تماشاگران گزارش این نوجوان گریه می کند برای کمک و تحقیقات راه اندازی شد اما این حادثه بود و نه متصل به اتهام آدم ربایی تا نوجوان به والدین گزارش او از دست رفته در مدت کوتاهی پس از 5:30 p. m.

“ما اعتقاد داریم که نوجوان ربوده شد و به عنوان مجازات برای مواد مخدر پرداخت نشده بدهی” پلیس تورنتو Supt. استیو وات خبرنگاران در Thursdaym ساعت قبل از او واقع شده بود.

“محققان بر این باورند که نوجوانان برادر مدیون بدهی زیادی در رابطه با چند کیلو کوکائین تبدیل شده و پس از فرار از GTA.”

معامله مواد مخدر در مسئله ادعا کرده اند و در تابستان 2019 وات اضافه کرد: این مقدار از مواد مخدر گرفته شده بود در حدود 4 میلیون دلار است.

او گفت: این پسر خواهر, Olalekan Osikoya مشکوک به فرار از منطقه تورنتو برخی از زمان پس از مواد مخدر گرفته شد. او گفت: ماموران پس از تماس با Osikoya و او در حال همکاری با محققان.

وات گفت: نوجوانان بود شخصا درگیر جرم و شیوه زندگی است.

او گفت: وجود دارد شده است از آنجایی که ارتباطات از او گرد آمده بودند و پلیس بر این باورند که پسر هنوز زنده است اما از ارائه جزئیات بیشتر.

Vehicle of interest in Amber Alert

در ضمن وات گفت که سوخته خودرو های موجود در منطقه از چنگال اعتبار استانی پارک در کلدن, Ont. صبح روز پنج شنبه مسابقات به شرح خودرو شاهدان توصیف کرده اند.

“اعتقاد ما این است که همان وسیله نقلیه مورد استفاده در ربوده شدن” واتس گفت.

هوایی فیلم از اخبار CTV تورنتو هلیکوپتر که دستگیر شد صبح روز پنجشنبه پس از این خودرو گرفته شده بود دور نشان داد متعدد وسایل نقلیه پلیس و ماموران در این منطقه کشف شد.

نوجوان پدر و مادر او گزارش شده گم شده در شب چهارشنبه.

car

صبح غیاب تماس هرگز به بیرون رفت TDSB می گوید:

Toronto District School Board تایید به اخبار CTV تورنتو در روز پنج شنبه بعد از ظهر که نوجوان است که یک درجه 9 دانش آموز در Newtonbrook متوسطه که در منطقه واقع شده است از هیلدا خیابان و Steeles خیابان غرب است.

رایان پرنده سخنگوی هیئت مدیره مدرسه گفت: خودکار تماس های تلفنی به طور معمول رفتن به والدین و یا سرپرستان دو بار در روز معمولا حدود ساعت 11 صبح و 6 بعد از ظهر او گفت: صبح روز غیبت باید ثبت شده و سپس صادر شده به عنوان بخشی از مدرسه تماس صبح, اما آنها “نمی توانید ثبت شده در زمان.”

اولین حضور در تماس نیست بیرون بروید تا 6:09 بعد از ظهر, پرنده گفت.

Newtonbrook

“این TDSB روش می گوید: معلم هر کلاس به وارد حضور و غیاب اطلاعات بی درنگ برای هر دوره از روز است. که حضور و غیاب اطلاعات باید وارد شده توسط 11 صبح قطع است و می خواسته اند یک تماس تلفنی به پدر و مادر” پرنده گفت.

“از آنجا که آن را وارد در زمان که برای قطع آن (تماس) رو معطوف به بعد در روز.”

او تایید کرد که چهار نفر از اعضای هیات که قرار است در انتساب خانه در حالی که هیئت مدیره مدرسه به بررسی این موضوع بیشتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de