جعبه توله سگ بر روی انسان چمن تبدیل به توله خرس

یک مرد به خانه آمد به دیدن یک جعبه توله سگ است که کسی تا به حال سمت چپ بر روی چمن خود را. او به نام پلیس به گزارش ناز تعجب. اما زمانی که نمایندگان در زمان یک نگاه به داخل آنها متوجه “توله سگ” نیست سگ بعد از همه.

آنها توله خرس.

“این غیر معمول نیست برای پیدا کردن خرس سیاه در شهرستان” Camden County Sheriff کوین جونز با سی ان ان گفت. “اما برای پیدا کردن خرس فنجان در یک جعبه مقوا در اموال خود را پیچیده مانتو آنها را گرم نگه اری که بسیار عجیب است.”

کارولینای شمالی کلانتر, توضیح داد که آنها تا به حال در پاسخ به یک تماس در ماه گذشته که به آنها گفت که کسی چپ به توله سگ خود را در خارج از خانه. این مرد توضیح داد که او رفته بود برای فقط یک مقدار کوتاه از زمان و حیوانات وجود دارد زمانی که او بازگشت, کلانتر, گفت:.

کلانتر جونز گفت: کسی که کاهش یافته توله احتمالا در سراسر تصادفا آنها قرار داده و آنها را در یک جعبه و به سادگی آنها را در خانه زمانی که آنها متوجه آنها نمی تواند آنها را نگه دارید.

توله گرفته شد توسط کارولینای شمالی حیات وحش منابع کمیسیون و منتشر خواهد شد بازگشت به وحشی زمانی که آنها مسن تر هستند.

حیات وحش کمیسیون بررسی خواهد شد که در آن توله نشات گرفته است.

همانطور که برای کسی که آنها را در بر داشت من او را خوش شانس است.

“خرس بسیار محافظ از توله. اگر او تا به حال دنبال آن توله با عطر و بوی خود را به محل اقامت خود را و او وجود دارد, آن می تواند به پایان رسید تا متفاوت” کلانتر جونز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو