بوریس جانسون نام تجاری سیاسی در مشکل عمیق

بوریس جانسون تا به حال یک زمان روی حیله و تزویر به عنوان نخست وزیر بریتانیا از اواخر. او با انتقاد کرده است که او و سنن ملی در پاسخ به کروناویروس بحران منجر به سردرگمی و بسیار بالا و مرگ و میر.

من استدلال می کنند که بخشی از جانسون مبارزه ناشی از سیاسی خود را با نام تجاری. او موفق شده است به عنوان یک سیاستمدار با طرح ریزی یک تصویر خاص ، اما در حال حاضر در یک لحظه از فشار شدید که تصویر ارائه نمی دهد اطمینان عمومی نیاز دارد. جانسون سپری کرده است در ماه های اخیر اقدام به محوری به سمت سیاسی جدید برند اما او نیست آن همه راه را وجود دارد. حالا چه مانده است گیج کننده مخلوط برندها – ترک, سکس نامشخص از آنچه انتظار می رود از نخست وزیر و شاید حتی نخست وزیر خود را نامشخص از چگونه عمل می کنند.

هر سیاستمدار اتحاد سیاسی هویت نام تجاری. آنها ممکن است مهم نیست به قبول این پیشنهاد و یا موافقت با اصطلاحات اما آنها انجام دهد. برای قرن ها آنها اقدام به ایجاد توسعه و مدیریت یک موقعیت مورد نظر که نشان دهنده “آنچه که برای ایستادن”. امید است که این طنین انداز خواهد شد و سپس با رای دهندگان و برنده شدن در آنها ،

بوریس نام تجاری

نخست وزیر در واقع به نظر می رسد که دو “بوریس” علامت های تجاری. قبل از مصرف بالای کار “بوریس” قرار بود به عنوان “بوریس طنز” – اعتماد به نفس, طنز, سرگرم کننده قابل تحسین است. او ماوریک که اغلب منحرف از خط حزب و مهمتر از همه relatable به طیف گسترده ای از رای دهندگان. ژولیده مو تئاتر یک آستر و خوش انرژی بودند ابزار است که او را مجموعه جدا از رقبای خود را به عنوان یک غیر سنتی سیاستمدار. در بسیاری از “بوریس طنز” شد یک مثال از یک سیاستمدار که ساخته شده یک هویت در اطراف سبک بیش از ماده با تمرکز بیشتر بر روی soundbites عکس, فرصت های مانع و تصاویر.

دوم بوریس ظهور فقط قبل از جانسون ارتفاع به خیابان داونینگ. او به نظر می رسید به تشخیص فوق العاده که ویژگی های مورد نیاز برای اضافه شدن به نام تجاری خود را در این نقطه در زندگی حرفه ای او. جانسون و تیم خود را در تلاش برای موقعیت او را به عنوان “بوریس فرمانده” – قوی و قاطع رهبر چشم-برای-جزئیات-لمسی, نخست وزیران و صادق و پاسخگو باشد.

اما این ویژگی ها بودند مسلما متناقض اصلی “بوریس طنز” با نام تجاری. در واقع “بوریس فرمانده” به نظر می رسد متناقض به “بوریس طنز”. هدف در حال حاضر به نظر می رسد برای ساخت هویت در اطراف ماده بیش از سبک.

اما برای عموم است که برگ این سوال بسیار مهم است که به آن واقعی بوریس? جانسون نیاز به مراقب باشید و سهام. موفق سیاسی برندها نیاز به روشن و سازگار باشد معتبر و قابل باور در غیر این صورت آنها می توانند بیگانه اشتباه و خلاص رای گیری عمومی. اگر مردم از دست دادن اعتماد و ایمان و احترام با مارک های سیاسی و سپس وفاداری می تواند کاهش دهد و حمایت می تواند به محو دور.

در حالی که انتخابات عمومی در انگلستان بعید است قبل از سال 2024 می توان آن را دشوار است برای بازیابی و به دست آوردن مجدد اعتماد و حمایت از یک بار از دست داده است.

یک جهان متفاوت

در اولین روز به عنوان نخست وزیر بوریس اعلام کرد در مراحل خیابان داونینگ که مردم “باید به حال به اندازه کافی از انتظار” و کار او این بود که به “دریافت Brexit انجام می شود” – یک شعار است که تعریف نخست وزیری خود را در مبارزات انتخاباتی و انتخابات است که به دنبال. در آن زمان روشن بود که این تیم پشت جانسون در شرکت کنترل با نام تجاری.

سریع به جلو و شش ماه و جهان بسیار متفاوت است. عمومی در حال از دست دادن اعتماد به نفس و اعتماد جانسون توانایی مدیریت coronavirus بحران است. رای دهندگان در حال بازجویی اعتبار خود را امانت قاطعیت و رهبری است.

جانسون مواجه شده است و تماس به کیسه خود را رئیس مشاور سیاسی Dominic کامینگز او پس از شکست انگلستان مستند قوانین در طول بیماری همه گیر. جانسون دولت نیز مجبور شد به یک سری از u-turns مانند تصمیم برای پایان دادن به کمک های مالی برای وعده های غذایی مدرسه برای انگلستان فقیرترین خانواده ها در طول تعطیلات تابستان. و بالاتر از همه مردم می خواهند بدانند که چرا بسیاری از اند و از COVID-19.

که بوریس شما گرفتن ؟ PA

این همه تغییر در اطراف تغییرات از ذهن بی دقتی برای قوانین است و بیشتر در خط با نام تجاری بوریس بذله گو. جانسون تبدیل شده متصل به این نام تجاری در طول سال و در آن موفق بوده است برای او تا شاید این جای تعجب نیست برای دیدن نام تجاری تراوش در. متاسفانه هر چند این نام تجاری است که کاملا نامناسب به این لحظه از بحران جهانی که عمومی است که به دنبال یک دست ثابت است.

شش ماه گذشته ممکن است با توجه به عمومی تجربه دست اول از “بوریس فرمانده” و آن را به نظر می رسد که او را تحویل داده تا سطوح پایین تر از تصویب و اعتماد به نفس. و در عین حال اصلی بوریس نام تجاری کار نمی کند در حال حاضر هر دو.

تیم جانسون هنوز هم می تواند زمان برای تغییر موقعیت سیاسی خود را با نام تجاری و آدرس و سردرگمی از دو متمایز را شناسایی و می تواند ایجاد یک هویت جدید برای رای دهندگان به سقوط در عشق با دوباره. پس از همه, جانسون است که هنوز هم به عنوان “دوست داشتنی” و “بهترین قرار داده شده به همه چیز انجام می شود”. این نشان می دهد با نام تجاری را می توان نجات داد.

اما یک رویکرد ترکیبی ترکیب بذله گو با فرمانده صرفا اضافه کردن به سردرگمی و هرج و مرج است. جانسون نیاز به منعکس کننده فعلی خود را با نام تجاری و چشم انداز کشور است. جانسون نیاز به ارتکاب به هر دو “طنز”, “فرمانده” و یا کاملا جدید هویت نام تجاری به جای نقل مکان کردن بین این دو است. و او باید این کار را هر چه زودتر به جای بعد. دیگر سردرگمی شعله ور اندازی دیگر آن را آسیب خود را electablity.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de