بوریس جانسون coronavirus تشخیص: آنچه تاریخ به ما می آموزد در مورد نخست وزیر و بیماری

آن است که به طور معمول ادعا کرد که در حال حاضر وضعیت بی سابقه است. مورخان شایسته ثانویه به اپیدیولوژی به عنوان ما سعی می کنیم به درک نحوه مدیریت بیماری همه گیر کوروناویروس اما اگر قادر به ارائه تلقیح آنها می توانند حداقل پیشنهاد اصلاح. به عنوان بیش از حد آن را به عنوان ممکن است در زمان اند شده است در انگلستان از جنگ جهانی دوم تا به حق تبدیل به استاندارد مقایسه. آن را به زمان گذشته کشورهای غربی را به حالت تعلیق در زندگی عادی.

در سال 1940 در زمان سلطنت جورج ششم کاخ باکینگهام بمباران شد به یک unexampled نماد برابری قربانی ساخته شده در طول جنگ است. تشخیص جورج ششم نوه شاهزاده چارلز با COVID-19 و در حال حاضر تشخیص هر دو نخست وزیر و وزیر امور خارجه برای سلامت است که مردم بسیار برجسته این دولت بسیج در برابر آن – را بیشتر نشان داد غیر قابل پیش بینی از بحران کنونی است. بوریس جانسون آخرین عمومی عمل قبل از پیدا کردن او آلوده شده است به عضویت در تشویق برای کسانی که به سلامت و مراقبت از کارگران در آنها تا کنون او وابسته تنها سیاسی است.

شخم در

برای بسیاری از ملت ها با دیدن یک رهبر به خطر بیافتد در این راه را آغاز کند بسیار سریع تر از بحران مشهود است در انگلستان در حال حاضر. جانسون اما اصرار او ادامه خواهد داد تا کار خود را به صورت عادی در حالی که خود منزوی.

آن جانسون گرامی نمونه وینستون چرچیل بود که اولین و تا کنون تنها نخست وزیر به خود را شخصی پزشک. دکتر تحمیل شد چرچیل توسط همکاران که نه تنها متوجه شدم چقدر نخست وزیر مورد نیاز بود بلکه چقدر نخست وزیر مورد نیاز یک. به عنوان آن معلوم شد که پزشک با تجربه کمک به چرچیل افسانه: یک مرد که می تواند یک کشور را به پیروزی با وجود چند برابر روانی و فیزیکی ضعفهای.

چرچیل را دست پرورده آنتونی ایدن شد و در مجموع کمتر قوی – پزشکی و به عنوان بود که ثابت reputationally. بهشت را شکننده سلامت است یک توضیح که چرا او فکر حمله به مصر در سال 1956 بود که یک ایده خوب است. او در نهایت استعفا داد و با توجه به بیماری خود را. اندرو Bonar قانون استعفا داد و در سال 1923 در دریافت یک ترمینال تشخیص و هنری کمپبل-Bannerman نخست وزیر از سال 1905 تا 1908 در واقع فوت در 10 خیابان داونینگ.

آنتونی ایدن برگ خیابان داونینگ به مناقصه استعفای خود را به ملکه در سال 1957. PA

اما سلامت از نخست وزیران است بیشتر مورد توجه عمومی به جای توجه به منافع عمومی – به عنوان در مورد ما رئیس جمهور. تفاوت بین انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی سیستم برجسته در زمان نا توانی.

US presidents دیدن سوابق پزشکی خود را چاپ و هنگام سفر همراه توسط جراحان و تامین خون خود را تایپ کنید. این قدر داد و بیداد خود را به وزیر امور خارجه و معاون رئیس جمهور را کمی به ثبات پس از ترور در رونالد ریگان در سال 1981. که معاون رئیس جمهور تا به حال خود را در مکان لحظه ای از ناتوانی یک دهه بعد. ضعف است که بیشترین آسیب را هنگامی که آن را نیز سمبل به عنوان جیمی کارتر نشان زنده در تلویزیون قادر نیست برای آخرین بار به گذشته خط پایان.

سیاستمداران جوان و مشخصه امروز به همین دلیل است که بسیاری از کمتر پارلمانی با انتخابات است. همچنین کل رسانه موشکافی – که چرچیل را جدی ترین سکته مغزی مخفی نگه داشته بود ممکن بود در سال 1953 در یک راه است که می تواند غیر قابل تصور در حال حاضر. آشکار خود را تشخیص داده و تقریبا به عنوان به زودی به عنوان او می دانست که در مورد آن جانسون نه تنها تصمیم به خود منزوی اما به خود پخش کنید.

دوم در فرماندهی

وجود دارد وجود قانون اساسی مفاهیم. ما به طور فزاینده ای مدون از راه انجام زندگی عمومی در کل و دولت در معنای خاص که وجود دارد یک مقدار واضح تر حس فرایند در بسیاری از راه. اما در انگلستان بسیار هنوز هم استوار غیر رسمی اساسا extemporised نقش. آن است که به طور کامل به نخست وزیر را تشخیص اینکه آیا او حتی می خواهد به انتصاب یک معاون نخست وزیر و چه کسی باید آن را اگر آنها را انجام دهید. جانسون به عنوان مثال انتخاب کرده است نه به یک معاون, اما به جای منصوب اولین وزیر دولت در قالب Dominic Raab, که همچنین به عنوان وزیر امور خارجه.

فقط به عنوان آن را سخت به تصور کنید که هارولد ویلسون در واقع vesting قدرت خود در امور ناپایدار جورج براون به جای او صدراعظم جیمز Callaghan بنابراین در حال حاضر می توانید ببینید Johnson, صدر اعظم, Rishi Sunak غالب بیش از Raab. همه چیز devolves به شرایط و احتمالی; به عنوان Callaghan تنها فرد به برگزاری چهار ناپذیری دولت تحت عنوان خاطرات خود: زمان و فرصت است.

یکی از تاریخی اکو صدا توسط جانسون حامیان شده است فریم این عنوان خود را در سال 1940 لحظه. یکی دیگر سابقه از سال 1940 است که به جای صرفا نخست وزیر که ناتوان وجودی تهدید رو به کشور است که به معنی به طور همزمان از ناتوان همکاران خود را. جانسون بی پروا نظرات در مورد دست دادن و دیدن مادر خود را صدا بدتر از سبک حالا که یک کلید وزیر آزمایش مثبت و رئیس پزشکی مشاور خود جدا با علائم. تدبیر عمومی اظهارات یکی از عوامل جانسون سهام با چرچیل; او را امید – همانطور که همه ما – که آنها را به اشتراک دیگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو