بوریس جانسون دریافت خواهد شد همان ویژه درمان دیگر بیماران در بیمه خدمات درمانی بخش مراقبت های

در یک جهان که در آن صفت “بی سابقه” تبدیل به امری عادی, اخبار, از, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون بودن بستری در واحد مراقبت های ویژه از سنت توماس ” در بیمارستان با COVID-19 به نظر می رسید به آن را به یک سطح جدید.

که اطلاعات کمی در حوزه عمومی مورد Johnson, پزشکی, بیماری, اما این است که به وضوح یک گام بسیار جدی است. او را تنها منتقل شده اند به مراقبت های ویژه به دلیل آن را درک است که وضعیت خود را به طور بالقوه تهدید کننده زندگی و این امکان وجود دارد که او نیاز به توجه فوری پزشکی از جمله امکان استفاده از تهویه مکانیکی.

چه اتفاقی می افتد اگر که لازم شد? خواهد جانسون درمان بود هر گونه متفاوت از هر کس دیگری با همان وضعیت ؟ او دریافت درمان خاص به دلیل موقعیت سیاسی خود را به دلیل اهمیت خود را برای کشور ؟ خواهد بود و دارای اولویت برای یک ونتیلاتور?

در هر زمان دیگر این سوال ممکن است به نظر می رسد اضافی. اساسی اخلاق از بیمه خدمات درمانی است که برابری طلب – بیماران درمان می شوند به همان اندازه بر اساس بالینی نیاز است.

بیمه خدمات درمانی قانون اساسی تضمین برای درمان بیماران به همان اندازه بدون در نظر گرفتن جنسیت و نژاد و ناتوانی سن گرایش جنسی مذهب یا عقیده. هیچ اسمی از سیاستمداران, اما این می رود بدون گفت که در عادی اجرا از چیزهایی که در بالا و یا پایین کار – و یا هیچ در تمام خواهد و باید درمان شود به همان اندازه. که مطلق تعهد به عادلانه و برابر درمان یکی از فضائل بزرگ از بیمه خدمات درمانی.

البته این نه زمان عادی. در مواجهه با قریب به اتفاق مطالبات در نظام سلامت شده است به رسمیت شناختن است که آن را به سادگی ممکن است ممکن است برای درمان هر بیمار به همان اندازه صرفا بر اساس بالینی نیاز است. فراگیر اصل برای درمان پزشکی در طول یک بیماری همه گیر است که در صورت نیاز این امر می تواند اخلاقی به اولویت بندی آن دسته از بیماران که دارای بیشترین شانس برای زنده ماندن.

می تواند از آن اخلاقی به فراتر از شانس زنده ماندن شامل عوامل اجتماعی سودمند است ؟ با نفوذ بین المللی در چارچوب اخلاقی منتشر شده به تازگی در مجله پزشکی نیوانگلند توصیه می شود که برخی از مهم COVID-19 درمان باید اول به خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و دیگران که نگه داشتن زیرساخت های حیاتی ، آنها استدلال می کنند که این ممکن است لازم باشد برای حفظ یک پاسخ به همه گیر. نویسندگان گرچه هشدار داد در برابر طرفداری از کسانی که ثروتمند یا مشهور یا به لحاظ سیاسی قدرتمند است.

در انگلستان اخلاقی جدید ارشاد از انجمن پزشکی بریتانیا نیز نشان می دهد که اگر وضعیت قبر است به اندازه کافی, آن ممکن است لازم به اولویت اساسی کارگران است. که هدایت نیز بسیار روشن است که اگر چنین اقدامی لازم بود آن را نباید برای پزشکان برای تصمیم گیری: دولت را باید به وضوح نشان می دهد چه دسته از کارگران ضروری است و باید مورد علاقه.

هیچ گونه تصمیم گیری ساخته شده تا به امروز است.

همچنین در حالی که این آمار در حال عمیقا در مورد, در این مرحله, انگلستان, مراقبت ويژه هستند تا حد زیادی مدیریت با افزایش تقاضا قرار داده شده بر روی تخت خود را با این بیماری همه گیر. تازه ساخته شده, میدان بیمارستان NHS بلبل گزارش نمی شود و نیاز به فوریت به عنوان اول فکر کردم. بنابراین در حالی که وضعیت بسیار جدی است, بدترین سناریو نیاز به تریاژ توسط غیر پزشکی عوامل صدق نمی کند.

پاسخ کوتاه آن است که جانسون را دریافت نمی ویژه دسترسی به درمان در بخش مراقبت های ویژه. هیچ پیشنهاد که در انگلستان است که بیماران مبتلا به درمان متفاوت خواهد بود به دلیل موقعیت شغلی و یا عنوان و یا اهمیت خود را برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

های مختلف در راه های دیگر

اما در یکی دیگر از جهات جانسون را درمان نخواهد بود یکسان به دیگر بیماران است. کسانی که کار در بخش مراقبت های ویژه استفاده می شود به کار در یک بسیار استرس زا محیط زیست است. این بیماری همه گیر را مطرح کرده است استرس به یک سطح جدید با, بالینی, بار, همیشه در حال تغییر محیط کار و نگرانی واقعی در مورد شخصی خطر برای خود و همکاران. و در حال حاضر کسانی که در واحد مراقبت های ویژه در سنت توماس ” بیمارستان را فشار اضافی مراقبت از نخست وزیر.

یک پلیس خارج از سنت توماس ” بیمارستان در جنوب لندن که در آن نخست وزیر بوریس جانسون است که برای درمان COVID-19. اندی باران/EPA

بسیار به عنوان آنها سعی خواهد کرد برای درمان او را مانند هر بیمار آنها را بشدت آگاهانه از وزن یک ملت را مضطرب زل زل نگاه کردن. وجود دارد تصمیم گیری ها و اقدامات صورت گرفته در مراقبت از بیماران بدحال. کسانی که تصمیم گیری را احساس اهمیت و پر.

بنابراین اگر افکار خود را با نخست وزیر بریتانیا در این زمان لطفا یدکی فکر برای پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بهداشتی که کار خواهد کرد برای رسیدن به او از طریق این بیماری است. آنها خرس unenviable بار و طاقت فرسا مسئولیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو