“باکره [هستند] و دیگر پرواز و کوانتاس به نظر می رسد که لغو هر پرواز بدون ارسال مشتریان هیچ گونه اطلاع قبلی. بنابراین ما در حال تمام رشته یک بار دیگر.”

داشتن در حال حاضر کوچک پشت پروازهای داخلی, باکره استرالیا در روز پنج شنبه گیریم اما یک تک سیدنی به ملبورن خدمات به اجرای روزانه به جز شنبه ها.

کوانتاس نیز محروم بازگشت داخلی آن ارائه شده تنها به پنج پرواز در سراسر شهرستان پایتخت مسیرهای مانند سیدنی به ملبورن یا بریزبن.

آقای شیرین گفت: او می دانست که او خانه پرواز – رزرو با حامل مارس 16 – لغو شدن بود که او بررسی می شود برنامه.

برای اولین بار در دسترس پروازهای بین بریزبین و پرت پرواز ذکر شده در کوانتاس سایت از جمعه شب نمی شد تا آوریل 24.

حامل تماس گرفته شد برای اظهار نظر ، یک سخنگو روز پنج شنبه گفت: آن را حمل 95 درصد کمتر مسافران در طول عید پاک تعطیلات آخر هفته طولانی.

از گفتگو با کسانی که در همان Facebook groups برای قرنطینه مسافران آقای شیرین گفت: او می دانست که حداقل 40 نفر در انتظار به رشته شود.

به دوباره وارد کنید و تحت سخت کنترل مرز ساکنان نیز باید وارد بیش از 24 ساعت پس از خروج از قرنطینه و یا در صورت بیشتر از دو هفته در انزوا.

“این مشکل ساز خواهد بود مگر در حال پرواز در 16 [آوریل]” آقای شیرین گفت: با اشاره به تاریخ کسانی که در پرواز خود را خواهد بود به ترک.

پرت مبتنی بر پیراپزشک جیمز Bethell منتشر شده از هتل خود را قرنطینه در سیدنی در روز شنبه است در یک وضعیت مشابه است.

در حال بارگذاری

او گفت وجود داشته است “بسیاری از اطلاعات متناقض” از مقامات. “من به امید پرواز می رود در روز دوشنبه و سپس ببینید چه WA می گویند زمانی که من وجود دارد.”

“من هشت ماه دختر در خانه و من فقط می خواهم به قادر به همسر من بگویید که من صفحه اصلی” آقای Bethell گفت.

WA کمیسر پلیس کریس داوسون به خبرنگاران گفت: در روز شنبه وجود دارد حداقل 50 غرب استرالیا رشته در سیدنی به تنهایی با بیشتر انتظار می رود برای رسیدن به پردازنده پروازهای بین المللی در روزهای آینده.

او سقوط کوتاه از تایید اینکه آیا یک استثنا خواهد بود ساخته شده اجازه می دهد تا کسانی که قرنطینه بین ایالتی به بازگشت به WA پس از 24 ساعت مهلت گذشت اما گفت که ترتیبات ساخته می شد را به غرب استرالیا است که می خواستم به بازگشت به صفحه اصلی بازگشت به پرت.

“بسته به جایی که آنها آمده ام و جایی که آنها در حال رفتن را دیکته می کند که آیا آنها باید به خدمت یکی دیگر از 14 روز در انزوا و یا اینکه آیا آنها قادر خواهید بود برای رفتن در مورد زندگی عادی خود بدون نیاز به جدا شده دوباره,” او گفت:.

‘”ما مطمئن هستیم که پروازهای مرتب خواهد شد در روزهای آینده به طوری که مردم می تواند به بازگشت به خانه.”

یک WA سخنگوی دولت گفت: غرب استرالیا که مایل به بازگشت به خانه نیاز برای درخواست معافیت دلسوز زمینه خواهد بود که تصمیم گرفت در یک مورد به مورد و بر اساس.

در حال بارگذاری

دو هفته مجبور قرنطینه روز جمعه به پایان رسید برای مسافران واسکو دا گاما کشتی کروز که لنگر انداخت در Fremantle در مارس 30.

اما 500-عجیب و غریب بین ایالتی مشروط در انزوا در تاج پرت Metropol و تفرجگاه هتل ها باقی خواهد ماند سرگردان در WA تا McGowan دولت کارگزار می تواند آنها را به پرواز به خانه.

WA وزیر بهداشت راجر کوک گفت: دولت با شرکت های هواپیمایی دیگر دولت برای بازگشت مسافران به خانه متحده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

او همچنین اطمینان داد ایالتی مسافران آنها ادامه خواهد داد به توان جایگزین و ارائه وعده های غذایی توسط دولت است.

-با دیوید Prestipino

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو