به عنوان موارد COVID-19 افزایش در شرق کشور آفریقایی – در حال حاضر در حدود 250 با 11 مرگ و میر – دولت اقدامات انجام شده برای کنترل گسترش کروناویروس جدید با بسته شدن مدارس و دانشگاه ها و محدود کردن جنبش مردم.

“اگر فرزندان من نیست و در مدرسه آنها واقعا بسیار مدبر در طول این زمان عمدتا کمک به ما در مزرعه” Langat گفت: در یک مصاحبه تلفنی

منطقه ای که در آن زندگی می کنند و در غرب و مرکز ناکورو شهرستان متعلق به تولیدی دره ریفت بزرگ که دارای خاک حاصلخیز و به طور کلی قابل اعتماد بارندگی که سوغات کشاورزی است.

خانواده بستگی دارد برای درآمد خود را در کشاورزی ذرت و سیب زمینی و لوبیا و سبزیجات در 5 هکتار (2 هکتار) از زمین و همچنین دامداری.

در فصل رشد Langat را بدست آورده و سود 40,000-50,000 کنیا شیلینگ ($400-500) از فروش محصولات خود که با او می پردازد بالا-هزینه های مدرسه برای او چهار دختر.

یونسکو سازمان ملل متحد سازمان مسئول آموزش تخمین زده است که بیش از نه نفر از 10 ثبت نام زبان آموزان از مدارس به دانشگاهها در 192 کشور خود را دیده اند موسسات بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حال حاضر بسیاری از والدین در این کنیا جامعه کشاورزی خوش آمدید به کمک اضافی از فرزندان خود را وام یک دست بر روی زمین.

دانیل Langat لیلی, شوهر گفت: امسال کاشت ذرت شده بود با موفقیت آن را به عنوان به سرعت انجام می شود و آنها نمی نیاز به صرف مقدار در کار با تشکر از فرزندان خود را.

هر فصل به او پرداخت 10,000 شیلینگ در هر هکتار اضافی برای کار – اما این بار او قصد دارد برای استفاده از آن پول برای خرید کتاب و اقلام دیگر برای فرزندان خود در هنگام بازگشایی مدارس.

گیلبرت F Houngbo رئیس صندوق بین المللی توسعه کشاورزی گفت که در آفریقا مناطق روستایی کودکان تمایل به کمک به پدر و مادر خود را با فعالیت های کشاورزی و آن دیده می شود می تواند به عنوان مثبت در شرایط فعلی.

اما او هشدار داد چنین شیوه ممکن است افزایش کودکان کار و آسیب های جوان آموزش مردم اگر آنها همچنان دراز مدت.

“خطر این است که یک بار (COVID-19) بحران پشت سر ما خطر برخی از کودکان از رفتن به مدرسه می شود و بالاتر,” او گفت: تامسون رویترز پایه و اساس است.

هیچ ناهار رایگان

تا کنون COVID-19 اقدامات کنترل اعمال شده توسط دولت بیشتر مؤثر در مناطق شهری و روستایی ،

دوروتی Achieng یک مادر چهار پسر که گاه به گاه داخلی کارگر زندگی در کیبرا زاغه در نایروبی پایتخت گفت: روزانه فشار برای کارهای بود که به شدت تحت تاثیر قرار.

“من خیلی نگران چه زندگی است که درمان ما در حال حاضر گرفتن مواد غذایی یک چالش است,” او گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

ماندن در خانه با کودکان خود را از مدرسه باعث می شود زندگی روزمره گران تر به عنوان او به آنها ناهار کشش خود بودجه است. او همچنین نگرانی آنها را به اشغال آنها است.

“این بسیار دشوار است برای آنها را شامل در داخل خانه, بنابراین من از ترس آنها ممکن است در معرض ضد اجتماعی و رفتارهای مانند سوء مصرف مواد مخدر,” او اضافه شده است.

الکساندر Owino یک نایروبی مبتنی بر مستقل تحلیلگر مالی گفت: شديد و اختلال در حمل و نقل و عرضه زنجیره ای از coronavirus محدودیت خواهد برخورد یک ضربه به لحاظ اقتصادی شکننده شهرستان جمعیت مانند فروشندگان خیابانی.

“COVID-19 ضربه درآمد از بخش غیررسمی با سمت تقاضا شوک ناشی از نزدیکی-سقوط خرید از مشتریان,” او گفت:.

حمایت دولت

در مناطق روستایی کنیا Langat توضیح داد که چگونه او خانواده است پس از بخشنامه دولت برای مبارزه با ویروس. شوهرش نصب شده ظروف برای شستن دست در اطراف مزرعه.

و یادگیری را متوقف کرده و برای فرزندان که در کار زمین تا 2 ساعت پس از آن در داخل خانه به گوش دادن به برنامه های آموزشی پخش در رادیو و تلویزیون و مطالعه او اضافه شده است.

“در شب ساعت من اطمینان حاصل شود که کودکان نیز زمان برای مطالعه و انجام تکالیف مدرسه,” او گفت:, و اضافه کرد که خانواده پانل های خورشیدی به ارائه نور و قدرت.

با توجه به گزارش این ماه از International Food Policy Research Institute (IFPRI), که برجسته نقش کلیدی روستایی و کشاورزی در مقابله با گرسنگی بیش از 60 درصد از مردم در کشورهای کم درآمد هستند و شاغل در بخش کشاورزی و بیش از 70 درصد از مزرعه واحد در کشورهای جنوب صحرای آفریقا هستند smallholdings.

جیمز Thurlow یک محقق ارشد در IFPRI گفت: مزارع خانوادگی تبدیل شده و حتی مهم تر برای کارگران در آفریقا در دوران سخت هر دو به عنوان یک منبع اشتغال و خالص ایمنی.

“کشاورزی است که کمتر به طور مستقیم تحت تاثیر (coronavirus) مستند سیاست در نتیجه اقدام به عنوان ابزاری برای اجتناب از بالاتر ناامنی غذایی و فقر” Thurlow گفت: بنیاد تامسون رویترز در ایمیل و نظرات.

اکثر کشورهای آفریقایی معاف تولید محصولات کشاورزی از مستند. در کنیا برای مثال دولت تشویق کشاورزان برای انجام کار خود را و نگه داشتن مواد غذایی زنجیره تامین عملکرد.

پیتر Munya کابینه وزیر در وزارت جهاد کشاورزی گفت: عرضه عمده کالاها باید حفظ شود و تولید و حمل و نقل به جایی که آن را بیشتر مورد نیاز است

“همانطور که ما در آغاز فصل کاشت من درخواست تجدید نظر به ما کشاورزان برای ادامه خود را با فعالیت های کشاورزی گفت: در اظهارات به روزنامه نگاران. “دولت به منظور تسهیل دسترسی مقرون به صرفه ورودی و پشتیبانی از فرمت,” او اضافه شده است.

Munya گفت: وزارت او بود که با همکاری نزدیک با مقامات بهداشت شهرستان دولت در بخش حمل و نقل و کسب و کار به اعتصاب تعادل بین نگه داشتن تولید و حفاظت از سلامت شرکت کنندگان در این زنجیره ارزش کشاورزی.

اما Thurlow هشدار داد خانوار روستایی و مزارع خود نمی تواند ایمنی بدن را از شوک های اقتصادی در شهرهای بزرگ و شهرهای چرا که آنها بستگی شهری مصرف کنندگان است.

“ما شاهد شهری سقوط درآمد به طور چشمگیری در بسیاری از کشورهای آفریقایی که در آن اثرات مستندات متمرکز هستند – این است که کاهش تقاضا برای محصولات غذایی رشد در مناطق روستایی,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de