نقد و بررسی کتاب: کنیا مسیحی عجیب و غریب قدرتمند خروج از ناامیدی

علامت گذاری به عنوان یک کتاب است که اغلب توانایی خود را به تحریک قوی بحث و نیروی خوانندگان برای مقابله با محتوای ناراحت کننده. کنیا مسیحی عجیب و غریب توسط دانشگاهی Adriaan ون Klinken فراهم می کند یک راه برای تصور آینده قاره که در آن اعضای, لزبین, گی, bisexual, transgender و دو جنسیتی (LGBTI) جامعه ورزش می تواند حقوق خود را به عزت صوتی آژانس فضایی و سلامت و بدون ترس از ننگ آزار و اذیت و بدتر است.

نویسنده یک صدای پیشرو در LGBTI مطالعات با تمرکز ویژه بر نقش دین به ویژه در آفریقا مسیحیت.

در کنیا مسیحی عجیب و غریب او ارائه یک مطالعه قوم نگاری از کنیا عجیب و غریب جامعه است که ایجاد فضا برای خود کلیسا و عجیب و غریب در یک کلام ضد همجنس, اجتماعی, مذهبی و سیاسی محیط زیست است.

ون Klinken wades به یک موضوع بحث برانگیز به سند آرایه ای از عجیب و غریب خلاق شیوه های. در انجام این کار او پیشرفت LGBTI مطالعات. این فصاحت کتاب نوشته شده شجاعانه هل مرزهای. قابل توجه است که در سبک و وضوح بلکه به ارمغان می آورد نویسنده خود آسیب پذیری ها و نقاط قوت و شفقت به عنوان HIV مثبت, گی, پژوهشگر و فعال.

من باید شناخته شده و با او کار می کرد برای یک مدت زمان طولانی و این کتاب نشانه یک تغییر از انتزاعی و علمی در نوشتن خلاق مستند در مورد بسیار شخصی زندگی واقعی مردم است. آن سابقه شکاف بین دانشگاه و LGBTI فعالیت.

این کتاب نیز خروج از ناامیدی و فلج کننده همجنسگرا ستیزی. آن را ثبت و ضبط تجارب افرادی که حاضر به قربانیان نا امید کننده: مردم با امید و ضرورت که حرکت بین مقاومت و شکوفایی انسان ایجاد فضای بیشتر برای جامعه و تاکید. این اجازه می دهد تا افراد آن به داستان های خود را بگویید.

Penn State University Press

یک متفکر یک آهنگ یک فیلم و یک کلیسا

این کتاب به بررسی چهار مورد: فعالیت از طریق هنر از جمله آثار اواخر Binyavanga Wainaina; موسیقی توسط گی انجیل هنرمند جورج Barasa; این داستان زندگی ما مجموعه ای از فیلم های کوتاه و وطنی تایید کلیسا در نایروبی.

در هر یک از این نویسنده نشان می دهد که چگونه LGBTI بازیگران باید اصلاح دید و درگیر باورهای مسیحی متون و نمادها.

استفاده از مطالعات موردی اجازه می دهد تا برای غنی و در عمق امتحانات از راه های که در آن LGBTI جامعه در نایروبی است, اصلاح, سیاسی, اجتماعی, فرهنگی, معنوی و هنری فضاهای.

Wainaina در زمان روحانیون مسیحی دارد و تماس آنها را برای نفاق خود را به ویژه در پنطیکاستی مسیحیت. او این مبارزه شخصی که در آن او را به عنوان همجنسگرا و با استفاده از بدن خود را به عنوان یک سایت برای مقاومت در برابر آسیب پذیری و پذیرش و رد. فعالیت خود را به انگیزه ای برای LGBTI جامعه در کنیا و بیشتر در صحرا و مرگ او ادامه داد: برای تحریک بحث در مورد LGBTI مسائل.

این ویدئو از این آهنگ همان عشق (ریمیکس) توسط هنر حمله ايجاد شور و هیجان در کنیا هنری و اجتماعی در صحنه است. این آهنگ در مورد LGBTI مبارزات برابری جنسیتی و آزادی های مدنی. آن را در خدمت به عنوان یک فرهنگی بیان افریقایی عجیب و غریب سیاست شد و بی درنگ ممنوع کنیا فیلم کنترل هیئت مدیره. در عین حال این آهنگ به عنوان یک فضای سیاسی و دینی فعالیت. موسیقی رپ استفاده شده است به عنوان یک فضا برای اعتراض و فعالیت. آهنگ عبور اجتماعی, دینی و مرزهای فرهنگی و توجه متمرکز بر الهیات رادیکال و غیر اصولی را دوست دارم.

همان عشق (ریمیکس) توسط هنر حمله LGBTI آهنگ ممنوع در کنیا.

داستان زندگی ما توسط لانه نایروبی مبتنی بر هنر جمعی است که مجموعه ای از داستان های شخصی بر اساس مصاحبه با گی عادی مردم است. مانند همان عشقآن را بی درنگ ممنوع فیلم مدیره یک بدن است که اغلب نا امید کنیا خلاقیت در پوشش حفاظت از کشور اخلاقی پارچه. بیشتر این فیلم ممنوع است و بیشتر از آن دانلود شده است. این آدرس تم مانند هویت, عشق, رابطه ایمان و معنویت داستان که تصرف تنوع معاصر کنیا عجیب و غریب زندگی می کند و خود را روز به روز تجربه است.

داستان های شخصی هستند و نه فقط معتبر آنها همچنین توانمند سازی و تصدیق. آنها را صدا و انگیزه ای برای جوامع در مبارزه است.

آخرین موردی است که از جهان وطنی تایید کلیسا اجتماعی و فضای معنوی که در آن اعضای LGBTI جامعه می تواند تمرین ایمان خود را در جامعه با یکدیگر است. آن است که یک فضای امن برای ایجاد و رادیکال theologies; یک فضا برای پذیرش و عشق است. آن است که یک فضای که در آن ایمان و رادیکال عشق و تمایلات جنسی خود با.

ون Klinken شناسایی با مبارزات خود و تحقیقات افراد بود اما قادر به حفظ فاصله زمانی که نوشتن در مورد آنها.

این نوع از کتاب من را به خواندن دوباره و دوباره به عنوان یک راست مسیحی, زن تحصیلی و مفسر. من با خوشحالی به اشتراک گذاری آن را نه فقط با دانش آموزان و کتابخانه بلکه با کسانی که می خواهم برای درک بهتر این رقابت زندگی می کند و فضاهای. بسیاری از رهبران معنوی نیاز به خواندن آن به درک که LGBTI جوامع در حال ایجاد خود را در فضاهای عبادت و جایی که آنها پیدا کردن عشق و پذیرش خود و بشریت به عنوان فرزندان خدا.

این کتاب تداعی بسیاری از احساسات بلکه یکی از نیروهای خود را برای مقابله با خود ناآگاه تعصبات. آن را خوب به عنوان خوانده شده برای کسانی که اغلب فریاد بلندترین بدون درک کافی از LGBTI زندگی می کند.

کنیا مسیحی عجیب و غریب است که در دسترس از دانشگاه ایالتی پن ، شما می توانید خرید اینجا کپی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو