بمب افکن از حمل و نقل هوایی تجاری با برنامه ریزی برای فروش C سری سهام

مونترال — بمب افکن, Inc. تکمیل خروج آن از حمل و نقل هوایی تجاری به عنوان هواپیما-و-آموزش ساز مبادرت به فروش آن باقی مانده سهام در A220 jetliner برای نزدیک به 600 میلیون دلار.

بمب افکن گفت: پنج شنبه این وارد شده به یک توافق با ایرباس SE و دولت کبک که در آن شرکت منتقل شده است سهام خود را به ایرباس و استان, آخرین حرکت به ظهور از بیش از 9 میلیارد دلار در بدهی.

معامله افزایش ایرباس سهم در A220 برنامه به 75 درصد از بیش از 50 درصد در حالی که کبک خطر افزایش به 25 درصد از 16 درصد است.

در ازای این توافق دست بمب افکن US$591 میلیون دلار از جمله US$531 میلیون بلافاصله.

خبر می آید به عنوان بمب افکن گزارش از دست دادن US$1.61 میلیارد دلار برای 2019 و شایعات همچنان به چرخش در اطراف پتانسیل فروش از یکی از آن دو بخش اصلی بعد از این سال.

“ما به دنبال در گزینه های ما. به عنوان شما می توانید درک آن بسیار حساس” رئیس اجرایی آلن Bellemare گفت: در یک کنفرانس تلفنی با سرمایه گذاران شنبه صبح.

“به همین دلیل ما به دنبال در گزینه های استراتژیک است که برای سرعت بخشیدن به deleveraging کسب و کار” گفت: Bellemare که در زمان راس در سال 2015. “استراتژی همیشه به خروج هواپیماهای تجاری.”

تحت قرارداد جدید کار بسته برای A220 و A330 تک راهرو هواپیما منتقل خواهد شد به ایرباس از طریق اروپا-بر اساس هواپیماهای غول پیکر تابعه Stelia هوافضا تامین 360 شغل در کبک بمب افکن گفت.

دیوید Chartrand, Quebec هماهنگ برای International Association of Machinists and Aerospace Workers تلقی معامله “بهترین سناریو تحت شرایطی.”

“بمب افکن را به عقب نشینی کامل از ساخت هواپیماهای تجاری نشان دهنده پایان یک عصر” او در بیانیه ای گفت.

“که گفت: ما در حال حاضر می دانیم نیت ایرباس که قصد دارد برای افزایش رد پای خود را در کبک. برای ما این نکته مهم را همواره به حفظ مشاغل, شرایط کار و ما کبک هوافضا اکوسیستم.”

بمب افکن گفت که در سال 2016 — سال قبل از آن به فروش سهام کنترل به ایرباس — تجاری خود را در بخش هوافضا در مورد از دست رفته آمریکا 400 میلیون دلار بود و مصرف تقریبا 1 میلیارد دلار به صورت نقدی.

این شرکت که گزارش درآمد به دلار ایالات متحده شاهد کاهش درآمد سه درصد در سال بیش از سال به US$15.76 میلیارد دلار در سال 2019 و دو درصد به $4.21 میلیارد دلار در سه ماهه منتهی به دسامبر. 31.

بمب افکن گزارش از دست دادن $1.61 میلیارد دلار در سال 2019 و از دست دادن $1.72 میلیارد دلار سه ماهه گذشته.

سه امتیاز مهم سازمان با ابراز نگرانی در این سال بیش از امور مالی این شرکت اذعان کرد که در ماه گذشته به دنبال آن است تا روشن عظیم آن بار بدهی.

کبک وزیر اقتصاد Pierre Fitzgibbon به نام جدید یک معامله “برد-برد” برای همه همکاران.

“توافق اجازه خواهد داد که بمب افکن خود را برای بهبود وضعیت مالی و ایرباس برای افزایش حضور خود و رد پای کبک,” او گفت: در یک نسخه.

بمب افکن در تاسیس Valcourt, Que., در سال 1942 به عنوان یک اتومبیل برفی سازنده تبدیل سود در سال 2018 برای اولین بار در پنج سال به عنوان کسب و کار خود جت واحد تحویل داده شده و با وجود چندین پروژه قطار چالش است.

در حالی که بالا حاشیه جت تحویل در ادامه به سطح شیب دار تا تحلیلگران اشاره به نوسانات در بازار لوکس خصوصی هواپیما در مقایسه با نسبتا پایدار زمینه railcar ساخت و ساز است که سوخت توسط دولت پروژه های زیربنایی.

این دو بخش در حال بمب افکن اصلی جریان درآمد پس از مونترال-بر اساس شرکت اعلام کرد در سال گذشته از آن خواهد خود را به فروش aerostructures کسب و کار برای ایالات متحده$1.2 میلیارد دلار که به دنبال فروش آن Q400 turboprop کسب و کار برای ما 300 میلیون دلار در سال 2018 است.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Feb. 13, 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو