اعلام اولین تلاش در مقیاس بزرگ از سرگیری فعالیت های کسب و کار توسط شرکت پس از شیوع کروناویروس, مجبور, شرکت ها و مقامات دولتی را تعطیل ترین غیرضروری کار می کنند. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تشویق کسب و کار و دولت برای بازگشایی اقتصاد در مارس 1 یا قبل از آن.

“پس از بررسی کامل شرایط محلی ما و شروع به بازسازی عملیات در برخی از سایت های که در آن کار متوقف شده است,” بوئینگ, مدیر اجرایی, دیو کالهون گفت: در نامه ای به کارکنان پیش از اعلام. این شرکت به ارمغان آورد حدود 2500 کارمند در دولت به کار بسیاری از آنها با تمرکز در دفاع از تولید و عملیات.

از بوئینگ حدود 160000 نفر کارمند در سراسر جهان وجود دارد که حداقل 66 زمان تایید coronavirus موارد است. حداقل 124 دیگران را بهبود پس از آلوده شدن.

منطقه سیاتل اولیه بود ما نقطه داغ برای coronavirus عفونت و مرگ و میر. واشنگتن ثبت کرده است بیش از 10 ، 000 مورد تأیید و بیش از 550 مرگ و میر. اما گسترش ویروس کاهش پیدا کرده است و در هفته های اخیر و کارشناسان باید اعتبار مهار استراتژی قرار داده و در جای خود توسط مقامات دولتی و کسب و کار.

کارکنان بوئینگ است که بازگشت به کار در هفته آینده خواهد پیدا کردن بهداشت و ایمنی در محل مانند مبهوت زمان شروع و گسترش کار مناطق این شرکت اعلام کرد. اما یک سخنگوی این شرکت چارلز Bickers گفت: Boeing نمی خواهد آزمون کارکنان برای ویروس.

پوشش صورت نیاز خواهد بود و ارائه شده به کسانی که نمی خود را به ارمغان بیاورد و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی در دسترس خواهد بود به کارکنان که قادر به فاصله خود از همکاران برای مدت طولانی ، نشانه ها و زمین نشانه گذاری را یادآوری کارکنان به ماندن از هم جدا و کارگران خواسته خواهد شد که برای انجام سلامتی چک های خود را قبل از هر تغییر و ارسال به متوسط قراضه در بسیاری از سایت تولید.

“سلامت و ایمنی کارکنان و خانواده ها و جوامع است مشترک ما اولویت” استن توافق رئیس جمهور و رئیس اجرایی از Boeing Commercial Airplanes, در بیانیه ای گفت. “این رویکرد مرحله به مرحله تضمین می کند ما قابل عرضه در پایگاه شخصی ما تجهیزات حفاظتی به راحتی در دسترس است و ما باید همه اقدامات ایمنی لازم در محل به سر کار ضروری برای مشتریان ما است.”

بازگشت کارکنان به کار در این شرکت 747, 767, 777 و 787 هواپیما. این شرکت نیز آغاز خواهد شد تخمگذار زمینه را برای از سرگیری تولید از 737 Max در انتظار تصویب قانونی پس از پایه برای حدود یک سال پس از دو مرگبار حوادث است.

بوئینگ می تواند پیدا کردن آن را دشوار برای بازگشایی گیاهان در حالی که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای محافظت از کارگران از کروناویروس گفت: اریک گوردون استاد در دانشگاه میشیگان راس دانشکده کسب و کار.

“بوئینگ تاسیس شده سیستم مونتاژ هواپیما و این که سیستم طراحی شده است که کارآمد در مونتاژ هواپیما” گوردون گفت. “آن طراحی شده است به امن تحت pandemic شرایط است.”

که گفت: Gordon به بوئینگ و شرکت های دیگر اعتباری برای کارکنان اجازه کار از خانه که در آن ممکن است.

“هیچ شرکت باید از کسی که می تواند ارتباط از راه دور به انجام هر چیز دیگری,” او گفت:.

این شرکت در مورد استخدام 72,000 مردم در واشنگتن است. بین بازگشت کارگران و کسانی که قادر به ارتباط از راه دور بیشتر از بوئینگ کارکنان دولت خواهد شد بازگشت به کار. این شرکت گفت که هنوز از سرگیری تولید در کارخانه خود در کارولینای جنوبی است.

در نامه ای به کارکنان Calhoun, استقبال, اخبار این هفته است که این کشور خطوط هوایی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توافق کرده که در شرایط 25 میلیارد دلار در حمایت از دولت که در نظر گرفته شده است به پرداخت هواپیمایی کارگران است.

“دانستن که ما در صنعت هواپیمایی اتحاد حمایت مالی مهم از طریق این موج ویرانگر ویروس اجازه می دهد تا ما را به طرح سیستم تولید ما برای میان مدت و بلند مدت تاثیر بر سفر هوایی” Calhoun گفت. “ما امیدوار هستیم که دولت ها در سراسر جهان را دنبال رهبری آمریکا و حمایت خود را از صنعت حمل و نقل هوایی در یک مد مشابه.”

Calhoun همچنین گفت که صنعت هوافضا خواهد نیاز به حمایت دولت به احتمال زیاد در قالب وام.

“شما شنیده ام به من می گویند قبل از ما در بازی uncharted waters. تاثیر این جهانی ویروس تغییر خواهد کرد کسب و کار ما برای سال آمده است,” او گفت:. “اما ما در حال انجام آنچه در آن طول می کشد به ظهور از آن قوی و رقابتی است.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de