بوئینگ است که متوقف 737 MAX تولید و غوطه ور در جبران مذاکرات با شرکت هواپیمایی مشتریان آن را به عنوان جنگ بزرگترین بحران در تاریخ خود قبلا تخمین زده می شود بیش از 8 میلیارد دلار برچسب قیمت برای حداکثر خرید اینترنتی.

این هواپیما مبتنی بود در ماه مارس پس از دو سقوط کرد که به کشته شدن 346 مردم و تحویل منجمد باقی می ماند.

شیکاگو-بر اساس planemaker شده است به روز رسانی 737 MAX پرواز کنترل سیستم و نرم افزار به آدرس مسائل مربوط به اعتقاد به نقش در هر دو سقوط کرد.

در یک کنفرانس تلفنی رئیس جمهور و مدیر عامل دیوید کالهون گفت: به اعتقاد او شرکت می تواند با یک هدف را به نفع خود تصویب قانونی برای هواپیما برای پرواز دوباره در اواسط سال. بوئینگ تا به حال در ابتدا هدف 737 MAX تصویب در سال 2019 یک جدول زمانی ثابت کرد که بیش از حد خوش بینانه و همراه با انتقاد بر شرکت فرهنگ کمک به مدیر عامل سابق دنیس Muilenburg خروج.

Calhoun رد اخیر رسانه پیشنهادات که او یک بوئینگ “خودی” ill-مناسب برای معرفی تغییر رادیکال اما اذعان کرد او یک “صندلی ردیف جلو” به عنوان یک عضو از هیئت مدیره بوئینگ برای 10 سال گذشته و متعهد به تعمیرات اساسی این شرکت فرهنگ است.

هزینه های مربوط به جهانی پایه بوئینگ را یک بار سریع-فروش 737 MAX دلار رسیده 14.6 میلیارد دلار در سال 2019 و planemaker هشدار داد یکی دیگر از 4 میلیارد دلار در هزینه ها در سال 2020 با توجه به هزینه به آرامی دوباره شروع تولید.

این مقدار را شامل نمی شود پتانسیل شهرک یا خسارت از بیش از 100 پرونده های حقوقی این شرکت در مواجهه با خانواده های قربانیان در هر دو سقوط کرد. همچنین هدف از تحقیقات جنایی را به مسائل مربوط به 737 MAX هواپیما.

“من به بازگرداندن اعتماد به نفس و ایمان به بوئینگ شرکت” کالهون گفت: در تماس است.

بوئینگ سهام بودند 1.4 درصد و بالاتر به عنوان برخی از تحلیلگران انتظار داشتند حتی بزرگتر اتهام 737 MAX هزینه های. سهام دهکدهای از دست داده و حدود یک چهارم از ارزش خود را از اوایل ماه مارس 2019.

بوئینگ هسته عامل از دست دادن $2.53 میلیارد یا 2.33 $در هر سهم در مقایسه با سود $3.87 میلیارد دلار یا $5.48 هر سهم سال قبل.

تحلیلگران به طور متوسط انتظار می رود بوئینگ به پست سود هر سهم $1.47 در سه ماهه هر چند چند پیش بینی کرده بود از دست دادن در میان طیف گسترده ای از پیش بینی با توجه به عدم قطعیت بیش از هزینه 737 MAX بحران است.

این شرکت همچنین رزرو بیشتر هزینه های نظامی خود را تانکر و برنامه های فضایی.

جت و نقدی

اضافه کردن به بوئینگ درد تقاضا برای آن بزرگتر و بیشتر سود جت 787 Dreamliner – دارای مشکلاتی روبرو در ایالات متحده-چین تجارت جنگ است.

بوئینگ در حال حاضر اعلام کرد در ماه اکتبر برنامه ای برای کاهش میزان تولید خود 787 Dreamliner به 12 هر ماه در اواخر سال 2020 از 14 و در حال حاضر انتظار کاهش نرخ به 10 در هر ماه در اوایل سال 2021 صدمه زدن به جریان نقدی در زمانی که بدهی های خود را نصب شده است.

بوئینگ گزارش منفی جریان نقدی آزاد از 2.67 میلیارد دلار برای سه ماهه چهارم منتهی به دسامبر. 31 در مقایسه با مثبت رایگان جریان وجوه نقد از $2.45 میلیارد سال قبل.

جریان نقدی بهبود است و انتظار نمی رود برای شروع تا 2021 رئیس امور مالی گرگ اسمیت گفت: در تماس است.

حداکثر هزینه شامل $8.3 میلیارد دلار برای جبران هواپیمایی مشتریان که در حال لغو پروازها و پوسته پوسته شدن برنامه های رشد در آمار به سود خود را حداکثر جت مبتنی باقی می ماند.

ما شرکت های هواپیمایی در نظر گرفته شده اند حداکثر کردن برنامه های خود را تا اوایل ماه ژوئن و گفته اند که آنها نیاز به حداقل 30 روز پس از تایید FAA برای آماده سازی خود هواپيما و آموزش خلبانان. بوئینگ است توصیه هر دو شبیه ساز و کامپیوتر-آموزش 737 MAX خلبانان.

جنرال الکتریک شرکت قصد دارد به بریده بریده 737 MAX موتور تحویل به بوئینگ تقریبا در نیمی از این سال است.

در یک مهلت از بحران بیش از حداکثر بوئینگ با موفقیت برگزار اولین پرواز از یک بزرگتر جت 777X در روز شنبه.

اما Calhoun فرستاده است هوافضا غول بازگشت به تخته رسم در طرح جدید اواسط بازار هواپیما به طور موثر قفسه بندی در شکل کنونی خود قصد دارد به ارزش 15 میلیارد دلار-$20 میلیارد دلار است.

او گفته تحلیلگران این تصمیم بود نه در مورد او “نه مایل به انجام جدید هواپیما. ما به شما یکی است.”

“اما راستش در حال حاضر آن را همه چیز در مورد حداکثر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو