بدن دوربین ویدئوها نشان می دهد 6 ساله گریه, التماس, با افسران در طول بازداشت

پلیس بدن دوربین فیلم ها نگران کننده است. آنها نشان می دهد دو اورلاندو افسران پلیس دستگیری 6 ساله Kaia Rolle او به عنوان پنجه نرم می کند با افسران برای یک “شانس دوم.”

“به من کمک کند” فرودگاه بین المللی کابل می گوید بین sobs به عنوان دست مهار با پستی کراوات.

“شما می توانید به من بگویید آنچه اتفاق افتاده در خودرو, خوب?” یک افسر در پاسخ به عنوان او شروع به راه رفتن او خارج است.

“من نمی خواهم برای رفتن به ماشین پلیس” فرودگاه بین المللی کابل گفت: در حالی که او گریستم. “لطفا.”

“لطفا, لطفا” Kaia ادامه داد: به هق هق به عنوان یک افسر او را در پشت خود پلیس SUV. “لطفا اجازه دهید من بروم.”

سی ان ان نمی کند به طور معمول شناسایی نوجوانان در این گونه موارد, اما خانواده صحبت کرده است آشکارا در مورد او.

فیلم نشان می دهد یک افسر رفتن به دفتر و چت با چندین کارکنان اداری. او به آنها گفت که او دستگیر شده بود از 6000 نفر در 28 سال است که فرودگاه بین المللی کابل به حال “شکسته, رکورد,” از آنجا که تا آن روز جوانترین فرد او دستگیر شده بود 7.

دو بدن دوربین ویدئوها از حادثه منتشر شد به سی ان ان روز شنبه توسط اسمیت و Eulo شرکت حقوقی, وکیل, نمایندگی Kaia Rolle. اما بازداشت اتفاق افتاده در سپتامبر 19, 2019, پس از آنچه تا به حال گزارش شده است هرگز خلق و خوی توسط فرودگاه بین المللی کابل در Lucious و اما نیکسون آکادمی.

 

دستیار اصلی در زمان فرودگاه بین المللی کابل به دفتر

با توجه به بیانیه نوشته شده توسط مدیر, دستیار اصلی و دو مدرسه کارکنان در سپتامبر سال 2019 به دست آمده و توسط سی ان ان این حادثه آغاز شد و در حدود 8:10 صبح Kaia Rolle شد و فریاد و کشیدن بر روی درب کلاس درس چرا که او می خواست به پوشیدن عینک آفتابی.

دستیار اصلی این مشاهده و رهبری فرودگاه بین المللی کابل به دفتر در حالی که کودک بود “لگد زدن و جیغ کشیدن.”

“فرودگاه بین المللی کابل شد و تهاجمی برخورد من با دست او را در قفسه سینه و معده منطقه” دستیار اصلی نوشت: در این بیانیه است. “من مهار او توسط برگزاری لمسي.”

Meralyn کرکلند کودک مادر بزرگ با سی ان ان گفت Kaia شده بود اقدام به خاطر او بود دچار عوارض جانبی ناشی از آپنه خواب که مدرسه بود و آگاه از مسائل و خانواده مشغول به کار بود به این مسائل حل و فصل شود.

از اظهارات این معلوم نیست که دقیقا منابع افسر نامیده می شد به مداخله. اما اظهارات یکی از کارکنان عضو و مدیر مدرسه مرجع تعاملات بین Kaia و منابع افسر.

مدرسه افسر منابع تلاش برای “آرام کردن او اما فرودگاه بین المللی کابل را گوش نمی,” گفت: یک عضو هیات.

“او سعی کردم به او را به نشستن اما او نمی خواهد” اصل بیانیه ای گفت:. بخش های اصلی دست نویس بیانیه ای سخت به کشف. مثل این یکی: “او به او گفت که او خواهد او را به ja__ اگر او متوقف نمی بدرفتار و ضربه.”

در یک نقطه افسر پرسید: مدیران برای تماس با فرودگاه بین المللی کابل ، “پس از حدود 10 دقیقه [اصلی] قادر به آرام Kaia پایین” در این بیانیه از اعضای ستاد به عنوان خوانده شده.

فیلم منتشر شده به سی ان ان توسط وکیل خانواده شروع کردن با Kaia Rolle با آرامش خواندن یک کتاب با یک معلم در یک دفتر و نشان نمی دهد که اوقات تلخی خلق و خوی شرح داده شده در دست نوشته اظهارات.

در حالی که به پلیس گزارش می گوید دستیار اصلی می خواستم به اتهامات مطبوعاتی و شهادت در دادگاه, بیانیه دستیار اصلی به پلیس در آن زمان به دست آمده و توسط سی ان ان نشان نمی دهد اولیه با جعبه: “من شهادت در دادگاه و تعقیب جرم جنایی.”

در بیانیه صادر شده توسط Lucious و اما نیکسون آکادمی در سپتامبر 24, 2019, Kaia مدرسه نوشت: “هرگز کسی در درون سازمان ما درخواست مستقیم یا مدرسه افسر منابع برای دستگیری این دانش آموز.” سی ان ان به خارج از مدرسه سهشنبه درخواست برای اظهار نظر در مورد انتشار فیلم ها و شنیده نمی شود برگشت.

 

یکی از افسران فسخ شده است

اورلاندو اداره پلیس عذرخواهی به خانواده و فسخ یکی از دو افسر پلیس در فیلم در مدت کوتاهی پس از بررسی این حادثه در ماه سپتامبر 2019. این افسر دوم در ویدئوها بود “تبرئه” پس از “تحقیقات نشان داد که او مطلع شود او را سرپرست چند بار در مورد نگرانی با بازداشت شد اما هرگز داده شده آموزش به ادامه زندانی حمل و نقل است.”

و در بیانیه ای به سی ان ان در زمان اورلاندو پلیس گفت: “دستگیری هر فرد با سن کمتر از 12 نیاز به تصویب سازمان دیده بان فرمانده که نمی شد به دست آمده در این مورد است.” این بیانیه در ادامه گفت: “6 سال از زندان آزاد شد و به مدرسه بازگشت و قبل از اینکه پردازش در اطفال مرکز ارزیابی.”

سی ان ان از تلاش برای به دست آوردن سوابق مستقل از اورلاندو اداره پلیس شد و با ارسال بیانیه ای گفت: “پرونده محرمانه باقی می ماند و معاف از افشای به عنوان یک رکورد است.”

“این اساسنامه نوشته شده بود به قصد محافظت از اطفال افراد از افشای ناخواسته از اطلاعات خود” در این بیانیه نسبت به اورلاندو پلیس مشاور حقوقی الکس Karden گفت.

بیانیه ای از پلیس نیز اشاره شده است که سابق دانشکده منابع افسر دستگیر شده بود یکی دیگر از کودک در یک حادثه جداگانه. در سال 2019, اورلاندو, رئیس پلیس اورلاندو واکر صحبت کرد و به طور خلاصه در مورد دستگیری افسر تاریخ است که شامل یک حادثه شخصی مربوط به خود کودکان سال پیش. اما واکر گفت که او نمی تواند به جزئیات.

سی ان ان رسیده به مدرسه سابق افسر منابع برای نظر و قادر نبوده است به او برسد.

دادستان Aramis آیالا دنبال نمی بزه باتری اتهامات علیه فرزند و در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه سپتامبر گفت: “کودکان بسیار جوان باید به محافظت پرورش یافته و منظم در یک شیوه ای می کند که تکیه بر سیستم عدالت کیفری.”

 

خانواده می خواهد به تغییر قانون فلوریدا

Kaia Rolle خانواده مورد بحث برای تقریبا یک ماه در مورد این که آیا به انتشار بدن دوربین ویدئوها با توجه به اسمیت و Eulo شرکت حقوقی, وکیل, نمایندگی Rolle.

بزرگترین نگرانی این شرکت قانون می گوید که فرودگاه بین المللی کابل را به زندگی دوباره کابوس با توجه به این که او هنوز “آسیب های روانی” و “درمانی است.

“آن را دشوار برای او را به رفتن به مدرسه. هر بار که او می بیند یک افسر او freaks” یک عضو Smith & Eulo قانون شرکت سی ان ان گفت.

اما در نهایت این خانواده تصمیم به انتشار این ویدئوها برای حداقل سه دلیل استوار است.

اول خانواده احساس آن مهم است برای مردم را به دیدن “شدت” از آنچه در واقع اتفاق افتاده است.

دوم خانواده می مانند اورلاندو اداره پلیس به اذعان آنها کاهش یافته است توپ زمانی که آنها تصمیم به دستگیری یک کودک است.

و در نهایت خانواده می خواهم برای جلب توجه به این مورد به دلیل آنها می خواهند به تجمع برای حمایت از لایحه رفتن را از طریق قانونگذاری فلوریدا است که افزایش بازداشت سن 12. سنا لایحه 578 معرفی شد ژانویه 14 توسط دولت از سوی دیگر ، رندولف Onc III.

 

کودک هنوز کابوس

Kaia مادر بزرگ با سی ان ان گفت با تلفن که او صحبت کردن در حمایت از این لایحه به این دلیل او نمی خواهند فرزند دیگری به رنج می برند عواقب ناشی از گرفتن دست به دستبند قرار داده و در پشت یک ماشین پلیس — به عنوان ویدئوها از نوه اش بازداشت تا به وضوح نشان می دهد.

“من واقعا صدمه دیده است چرا که آنها به سرقت برده و او را در دوران کودکی از او” کرکلند گفت.

کرکلند می گوید که برای یک هفته و نیم پس از دستگیری, Kaia نمی خواهد ترک سمت خود است. و اولین بار او سعی در گرفتن او را به مدرسه Kaia تا به حال یک بحران در داخل خودرو به عنوان آنها را به دانشگاه چون او را دیدم یک افسر لباس شخصی در این زمینه.

“مادر بزرگ آنها در حال انتظار برای دستگیری من دوباره” کرکلند به یاد فرودگاه بین المللی کابل گفت: بین sobs.

کرکلند به نام یک درمانگر است که توصیه می شود Kaia نمی توان مجبور به رفتن به هر مدرسه با لباس شخصی افسر پلیس است.

با یک 2019 فلوریدا قانون الزامی است که یک لباس شخصی پلیس بود در حال حاضر در هر مدرسه دولتی در دولت کرکلند می گوید او مجبور شد برای پیدا کردن یک مدرسه خصوصی برای Kaia. اما کرکلند می گوید او نمی تواند استطاعت به پرداخت برای مدرسه خصوصی. پس از چهار ماه و با تشکر از کمک هزینه تحصیلی, Kirkland می گوید او shored پول به اندازه کافی به فرودگاه بین المللی کابل حضور در مدرسه خصوصی با منابع افسر در محوطه دانشگاه.

در حالی که Kaia خواب خوب در حال حاضر پس از عمل جراحی برای آپنه خواب در ماه اکتبر کرکلند می گوید که نوه او هنوز هم کابوس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>