Blues’ جی Bouwmeester همچنان در بیمارستان بستری و پس از نیمکت سقوط

آناهایم, کالیفرنیا. — جی Bouwmeester باقی مانده در جنوب کالیفرنیا اما کهنه St. Louis Blues defenceman شد هشدار و صحبت کردن با هم تیمی های یک روز پس از سقوط بر روی نیمکت در طول یک بازی.

“او در روحیه خوبی با ما معمولی جی, بنابراین من فکر می کنم, آن را قطعا همه ما احساس خیلی بهتر از دانستن است که ما تا به حال این فرصت را به صحبت کردن با او. معمولی جی بسیار خوب جی” defenceman الکس Pietrangelo گفت.

در این 36 سال Bouwmeester دچار یک قسمت قلبی در طول دوره اول شنبه شب در بازی برابر Anaheim Ducks. مدیر کل داگ آرمسترانگ گفت: در یک کنفرانس خبری در لاس وگاس در روز چهارشنبه که Bouwmeester بی توجه بود پس از سقوط بر روی نیمکت. ضفبرلترس مورد استفاده قرار گرفت و او به دست آورد آگاهی بلافاصله قبل از اینکه به یک آناهایم بیمارستان.

“او به خوبی در حال انجام است و در حال حاضر تحت یک باتری از آزمون. چیزهایی که به دنبال بسیار مثبت” آرمسترانگ گفت.

Pietrangelo-که یکی از اولین به برای کمک تماس بگیرید پس از Bouwmeester کاهش یافت با بیش از 7:50 چپ در اولین دوره — گفت: او بازدید Bouwmeester در بیمارستان سه شنبه شب و بقیه تیم رو به دیدن او از طریق FaceTime. این تیم ماند شبانه در جنوب کالیفرنیا قبل از گرفتن اجاره پرواز به لاس وگاس جایی که آنها خواهد شد بازی شوالیه طلایی در روز پنج شنبه.

Bouwmeester پدر بود در این بازی به عنوان بخشی از تیم سالانه پدران سفر و همراه پسرش به بیمارستان.

این تیم تا به حال یک جلسه در هتل در لاس وگاس قبل از رسانه ها اجازه داده شد در. چند بازیکن باقی مانده برای کنفرانس خبری ظاهر شد و متزلزل و خسته پس از یک شب طولانی و صبح.

“این سخت است برای حتی توضیح آن خیلی سریع اتفاق افتاد آن را احساس مانند آن را ابدیت برای ما” Pietrangelo گفت. “این آسان نیست برای دیدن کسی رفتن را از طریق آن اجازه دهید به تنهایی خود را دوست نزدیک و هم تیمی که شما صرف هر روز با. قطعا ما خوش شانس به هر یک از دیگر هر زمان که شما در حال رفتن را از طریق چیزی شبیه به این.”

در حالی که Bouwmeester همچنان در بیمارستان بستری, بلوز, در حال تلاش برای تمرکز بر روی هاکی. دفاع از استنلی جام قهرمانان منجر کنفرانس غرب با 73 امتیاز اما شکاف بین سه تیم برتر در بخش مرکزی تنها چهار امتیاز از رفتن به دوشنبه ،

آرمسترانگ و بازیکنان مورد تحسین قرار گرفته اردک و بلوز پزشکی کارکنان خود را برای سریع کار می کنند.

“چگونه به سرعت آنها وجود دارد برای احیای جی به او به عقب بر گردیم به عهد به کار است که انجام می شود و یک عهد به nhl on nbc و NHL برای مطمئن شوید که تیم انجام تمام کار مناسب در پشت صحنه و مردم در نقاط مناسب که وجود دارد برای کمک به این بچه ها اگر هر چیزی اتفاق می افتد” آرمسترانگ گفت.

NHL تا به حال استاندارد در محل برای مقابله با بالقوه تهدید کننده زندگی مشکلات قلبی برای چند فصل است. آنها عبارتند از داشتن یک تیم پزشک در 50 فوت از نیمکت است. جراح ارتوپد و دو نفر دیگر از پزشکان نیز در این نزدیکی هست.

دانسیته نیز باید در محدوده نزدیک. این تیم در خانه است یکی در آن نیمکت و دور تیم باید ایشان هیچ دورتر از خود را در اتاق قفل است. هر تیم پزشکی به طور منظم تمرین تخلیه شدت مجروح بازیکن قبل از فصل و همه بازیکنان نمایش برای شرایط جدی قلبی.

آخرین بازیکن را به سقوط در یک NHL نیمکت قبل از Bouwmeester شد دالاس جلو غنی Peverley در سال 2014. Peverley بود ضربان قلب نامنظم و سریع واکنش مقامات اورژانس مطمئن ساخته شده او خوب بود. دیترویت Jiri فیشر مشابه اپیزود در سال 2005.

“این Peverley و فیشر حوادث و در حال حاضر Bouwmeester به یاد همه ما چقدر مهم آن این است که تیم پزشکان به بازیکنان نیمکت و defibrillators به راحتی در دسترس در کوتاه مدت متوجه” گفت: Edmonton Oilers کلی آخور کن هلند بود که با دیترویت در سال 2005 زمانی که فیشر سقوط بر روی نیمکت. “این احتمالا ذخیره تمام زندگی خود را. کار باور نکردنی با لیگ و تیم پزشکی به مردم است.”

Bouwmeester — که در 17 فصل NHL — بود اسکیت در 57 بازی در این فصل و 1,241 سنت از NHL حرفه ای. او skated 1:20 در آخرین شیفت قبل از سقوط و وارد 5:34 یخ زمان که بازی رو رفتن.

بلوز و اردک در حال صحبت کردن با لیگ در مورد ساخت این بازی بود که به تعویق افتاد. آرمسترانگ گفت کامل 60 دقیقه برگزار خواهد شد و در آن از سر گرفته خواهد با بازی در 1.

——

AP هاکی نویسنده استفان stefanie marie و W. G. رامیرز در لاس وگاس کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>