بلومبرگ قطره پشت بایدن در دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری

“قابل دوام مسیر به نامزدی دیگر وجود ندارد” بلومبرگ گفت: در بیانیه ای که موفق به تحویل قانع کننده برنده او در انتخابات اولین روز سه شنبه با وجود اسراف در هزینه های انتخاباتی در, تبلیغات در سراسر ایالات متحده است.

حمایت بایدن بلومبرگ گفت: “من کار او را رییس جمهور بعدی ایالات متحده است.”

خروج خود را به پایان رسید, یک رمان انتخاباتی استراتژی گسترده آزمایش در تبلیغات سیاسی به عنوان بلومبرگ ، 78, قلم چهار اولیه رای گیری متحده و به جای تمرکز بر 14-وزارت امور خارجه سه شنبه مسابقه.

تنها پیروزی در روز سه شنبه در آمریکا, قلمرو ساموآی آمریکا است.

بایدن 77 سابق معاون رئیس جمهور انجام شده فوق العاده خود را روز شنبه هدف از muscling بلومبرگ کنار گذاشته و تحکیم حمایت از میانه به نوبه خود در این مسابقه به یک مسابقه در برابر سوسیالیستی و دموکراتیک آمریکا سناتور برنی ساندرز.

بلومبرگ برنده شد و بیش از 15 درصد آرا را به اندازه کافی به انتخاب کنید تا برخی از نمایندگان در تنسی تگزاس, کلرادو و یوتا و کالیفرنیا آرکانزاس است.

پس از ورود به مسابقه در Nov. 24 بلومبرگ صرف بیش از 500 میلیون دلار از ثروت او ساخته شده بر روی خود را eponymous رسانه شرکت در مبارزات انتخاباتی آگهی که طاقی او را به ردیف بالا دموکراتیک زمینه است.

پس از نامحدودی امواج رادیو و تلویزیون وعده داده است که او می تواند شکست حزب جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 انتخابات حمایت خود را در میان دموکرات ها و مستقل در نظر سنجی های افکار عمومی افزایش یافت و به حدود 15 درصد از حدود 5 ٪ زمانی که او وارد شده است.

او با استخدام هزاران نفر از کارکنان و سوار شدید تور ملی متمرکز در 14 متحده که رای دادند در مارس 3.

اما بلومبرگ شد گل نشسته در طول راه با انتقاد بیش از گذشته خود را در حمایت از سیاست دیده می شود که به لحاظ نژادی تبعیض آمیز از جمله توقف-و-frisk پلیس که نیرنگ نامتناسب تعداد آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین و همچنین گذشته جنسیتی اظهارات.

وارن هنوز هم در مسابقه

خود را دموکراتیک رقبای او حمله کردند و در اولین مناظره ریاست جمهوری در فوریه. 19 در نوادا است. سناتور الیزابت وارن lambasted او برای ساخت خام جوک در مورد زنان و ساندرز او را متهم کرد از تلاش برای خرید این انتخابات است.

در خارج از تظاهرات – که اغلب کوچکتر از کسانی که از رقبای خود – معترضان به طور منظم دست تکان داد نشانه انعکاس ساندرز ” ادعا می کنند. داخل آنها بلومبرگ مخالفان و علاقه مندان به طور یکسان خوردند از جداول مواجه نگردند با مواد غذایی رایگان.

بلومبرگ شد هزینههای خود را صرف با وجود تعهد خود را به استفاده از ثروت شخصی خود را برای حمایت احتمالی دموکرات نامزد, هر کس در آن بود. ایسنا عذر خواهی کرد برای متوقف کردن-و-frisk چند روز قبل از او اعلام کرد نامزدی خود را.

زمانی که رادیو فردا رو به مسابقه چند ماه پس از دیگر نامزدهای, او گفت که او نگران هیچ یک از نامزدهای دیگر می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

“مغلوب ساختن پیشی جستن می خوردن ’em up” او گفت: CBS “صبح امروز” در دسامبر. 6. او به طور فزاینده ای تن به تن خود را به عنوان میانه رو جایگزین برای Sanders. در فوریه. 19 بحث او در توصیف ساندرز’ سیاست به عنوان “کمونیسم.”

بلومبرگ سیاسی و اقبال در ابتدا افزایش یافت و پس از بایدن که رهبری در نظر سنجی های افکار عمومی در بسیاری از 2019 انجام ضعیف در سه نامزدی مسابقات: آیووا و نیوهمپشایر و نوادا.

بلومبرگ رقابت نیست در آن نژادها و نه در چهارمین مسابقه در کارولینای جنوبی گفت: در اواخر ورودی ساخته شده آن را غیر ممکن است برای جمع آوری یک انتخابات رقابتی کارکنان در این کشورها است.

بلومبرگ به شدت مورد انتقاد قرار مغلوب ساختن پیشی جستن و دو نیویورک میلیاردرهای معامله توهین با تهمت تمسخر بلومبرگ کوتاه قد در توییتر nicknaming او “مینی مایک.”

بلومبرگ به دست آورده خود را حدود 60 میلیارد دلار ثروت توسط موسس خبری بلومبرگ پیشرو اذوقه رسان از اطلاعات مالی برای وال استریت و شرکت های.

پس از صرف مقدار از زندگی خود را به عنوان یک دموکرات او روشن برای حزب جمهوری خواه در سال 2001 به اجرا برای شهردار نیویورک. او مستقل شد و در سال 2007 و روشن به حزب دموکرات در سال 2018 است.

گذشته خود را به عنوان یک جمهوری خواه همچنین دنده او در طول ریاست جمهوری خود را اجرا کنید. وارن حمله بلومبرگ در دموکراتها Feb. 25 بحث برای دادن پول در سال 2012 به حمایت از مبارزات انتخاباتی از کارولینای جنوبی, سناتور لیندزی گراهام جمهوریخواه و یک کلید متحد از مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de