این ملی مناظره تلویزیونی بود که برای بسیاری از رای دهندگان اولین unscripted نگاه بلومبرگ یک رسانه مغول و سابق شهردار نیویورک که مبارزات انتخاباتی تا به حال شده است سوخت توسط صدها میلیون دلار از بودجه خود تلویزیون تبلیغات و با دقت طراحی شده, شخصی, ظاهر.

برنی ساندرز, Elizabeth Warren, ctq جو بایدن و پیت Buttigieg به انتظارنشسته بودند تا برای حمله به بلومبرگ ، او را متهم به تلاش برای خرید راه خود را به کاخ سفید و انتقاد از رکورد خود در مسابقه و تاریخ خود را از جنسیتی و زن ستیز ،

“ما در حال اجرا در برابر یک میلیاردر که تماس زنان چاق broads و اسب-صورت لزبین گفت:” وارن سناتور ماساچوست است. “و من صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ.”

“دموکرات ها یک خطر بزرگ اگر ما فقط جایگزین یک متکبر میلیاردر دیگر,” او اضافه شده است.

بلومبرگ که وارد این مسابقه در ماه نوامبر و پرش چهار اولیه رای گیری متحده در ماه فوریه به تمرکز بر بعد نامزدی مسابقات در ماه مارس گفت که او را به ارث می برند نه پول خود را اما آن را به عنوان یک تاجر.

“من صرف این پول برای خلاص شدن از شر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – بدترین رئیس جمهور ما تا کنون بود. و اگر من می توانید دریافت کنید که از انجام آن خواهد بود یک سهم بزرگ به آمریکا و به بچه های من,” او گفت:.

ساندرز انتقاد بلومبرگ حمایت “توقف-و-frisk” پلیس سیاست به عنوان شهردار – که بلومبرگ به عذرخواهی – که “رفت و پس از آفریقایی-آمریکایی و لاتین با مردم ظالمانه راه است. که راه شما می رویم به رشد میزان مشارکت.”

بایدن معاون سابق رئیس جمهور گفت: بلومبرگ تا به حال موفق نیویورک بسیار خوبی در طول سه ترم به عنوان شهردار و گفت: توقف و frisk پرتاب کرده بود “نزدیک به 5 میلیون جوان مردان سیاه و سفید در برابر دیوار.”

بحث می آید در یک محوری زمان سه روز قبل از نوادا ریاست جمهوری قفقاز سوم مسابقه در ایالت مسابقه برای پیدا کردن رقیب به تهمت در Nov 3 انتخابات.

بایدن و وارن به ویژه در صورت انجام و یا می میرند وظیفه reigniting مبارزات خود را پس از نمایش ضعیف در آیووا و نیوهمشایر در اوایل این ماه.

بلومبرگ ، 78 آمده است تحت سنگین انتقاد در کمپین بلیزرز به تازگی خود را به عنوان نظرسنجی اعداد هم رسید و او در ورود به مسابقه در Mar 3 – شناخته شده به عنوان فوق العاده روز شنبه زمانی که 14 متحده رای – تساوی نزدیک تر است.

او افزایش یافته است به شماره 2 در میان دموکرات ها در پشت ساندرز با توجه به رویترز/ایپسوس ملی نظرسنجی منتشر شده در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو