محاصره نزدیک Belleville, Ont. باقی مانده روز پس از ترودو خواستار برچیدن

تورنتو — یک روز پس از نخست وزیر جاستین ترودو به نام راه آهن راه بندان سراسر کشور گرفته شود پایین کمی تغییر کرده است در یک تظاهرات در نزدیکی Belleville, Ont. به عنوان اختلال به آموزش و خدمات خود را در نزدیکی هفته سوم.

اخبار CTV شده است مستقر در نزدیکی محاصره برای بسیاری از روز و مردم شاهد ورود با قهوه و دونات و ناهار برای معترضان در حالی که حداقل یک نفر بازدید به صدای نارضایتی خود را با محاصره.

انتاریو استانی نیروی پلیس نیز در سایت.

در حالی که پرداختن به خبرنگاران در روز جمعه بعد از ظهر ترودو گفت: احکام دادگاه برای پایان دادن به محاصره “باید اطاعت شود” و این که “قانون باید حفظ شود.”

اما کمی تغییر کرده است در بلویل محاصره که در آن هیچ نشانه ای وجود دارد که معترضان قصد برچیدن اردوگاه خود را.

روز جمعه معترضان برچیده محاصره در سنت لامبرت در نزدیکی مونترال اجازه می دهد برای از طریق راه آهن به سر قطار در مسیرهای بین مونترال و اتاوا در روز دوشنبه, هر چند محاصره نزدیک بلویل تا حد زیادی بدون تغییر باقی مانده است.

محاصره هستند و در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که مخالف ساحلی GasLink خط لوله از ساخته شده است در قلمرو سنتی خود را در شمال بریتیش کلمبیا. اما انتخاب گروه شوراها در طول مسیر حمایت از این پروژه است.

روز شنبه ارثی روسای وارد کبک برای یک تور از Mohawk جوامع درگیر در محاصره پس از مراجعه به Tyendinaga یک روز پیش از آن. آنها باید برنامه ریزی یک جلسه با دولت فدرال ،

ارثی فرماندهان و کسانی که به شرکت در محاصره کرده اند گفت: آنها نمی خواهد به عقب تا زمانی که اعضای RCMP حرکت کردن, مرطوب’suwet’en خاک. در روز پنج شنبه, British Columbia RCMP ارائه شده برای حرکت از موقعیت خود را به یک شهر در این نزدیکی هست اگر کمی اطلاعات به پیشرفت این حرکت.

روز شنبه صدها نفر از تظاهرکنندگان در مرکز شهر تورنتو جمع شده بودند برای دومین مستقیم, آخر هفته به ماه مارس از طریق خیابان در همبستگی با ستاد.

“آنها تا به حال برای مقابله با تعداد زیادی برای یک زمان بسیار طولانی” یک قاره گفت CP24. “آب جوش مشاوره, عدم دسترسی به مشاغل مناسب شرکت های بزرگ, روش سوارکاری نعل بیش از حقوق خود و دولت است که ایستاده است.”

Shelia شمالی سابق Grand رئیس برای شمال منیتوبا گفت: این تظاهرات نشان می دهد که این مسئله به دست آوردن کشش در وجدان عمومی.

“این پیام در راه است با صدای بلند و روشن است که بومی هستند و به احترام در این کشور گفت که اخبار CTV کانال در روز شنبه.

شمال اضافه شده است که در حالی که او همدردی با مردم ایم که به طور موقت گذاشته و یا در حال برنامه سفر لغو شده اما او امیدوار است مردم درک آنچه معترضین در حال مبارزه برای.

“شما باید نگاه کنید که چگونه مردم بومی ساخته شده اند به زندگی می کنند و احساس می کنید در این کشور,” او گفت:. “دو هفته از ناراحتی مثل این و تاثیر اقتصادی مانند این است که قطعا چیزی است که مردم بومی در این کشور همه به خوبی می دانیم.”

در روز سه شنبه سران اصلی انجمن های کسب و کار در کانادا با هم متحد مصرانه از دولت فدرال برای رسیدگی به این محاصره که منجر به اخراج موقت برای بیش از 1 ، 000 کارکنان راه آهن در ترکیب بین CN راه آهن و از طریق راه آهن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im