BlackBerry آشکار hacker ابزار است که آن را می گوید باز اطلاعات سرور برای یک دهه

تورنتو — بلک بری, Ltd. می گوید آن محققان کشف چگونه چین-حمایت هکرها شده اند قادر به استخراج داده ها از بسیاری از جهان سرور برای یک دهه — تا حد زیادی بدون متوجه شدن توسط cyber security.

آن را می گوید تاکتیک به هکرها توانایی استخراج اطلاعات از مقدار بسیار عظیمی از داده های ارزشمند از کامپیوتر با استفاده از سیستم عامل لینوکس استفاده شده است که در بسیاری از جهان وب سرور و سرورهای ابری است.

44 صفحه گزارش منتشر شده توسط شاه توت می گوید که در پنج گروه جداگانه با لینک کلیک کنید برای چینی ها در دولت شده اند با استفاده از تاکتیک های خاص و روش های به هدف قرار دادن سیستم های لینوکس برای یک دهه.

“ما نشان می دهد که این چیزی است که کاملا جدید و کاملا مستقل و کشف نشده است,” توت اجرایی اریک کورنلیوس گفت: در یک مصاحبه تلفنی روز سه شنبه.

اما او گفت: شاه توت ادعا میکند که صنعت امنیت از دست رفته یک جزء اصلی از تاکتیک های استفاده شده توسط یک خوبی تاسیس هکر چتر گروه شناخته شده به عنوان WINNIT که این شرکت می گوید با این نسخهها کار با دولت چین.

“به عنوان یک صنعت ما تمایل به تمرکز بیش از حد بر روی دستگاه های مبتنی بر ویندوز چرا که آنها سهم شیر از دستگاه های خارج وجود دارد” کورنلیوس گفت.

“اما دشمنان مصمم و اختصاصی و . . . آنها برای پیدا کردن هر فرصت و در این مورد ما به نام برخی از واقعا رمان تکنیک های آنها استفاده می شود در برابر لینوکس و حتی سیستم عامل آندروید برای به انجام رساندن اهداف خود.”

کورنلیوس گفت: نقطه ای از این چین-حمایت نرم مبارزات است به exfiltrate و یا سرقت اطلاعات است که ایالات متحده ادعا کرده است که ارزش “چند میلیارد دلار” در مالکیت معنوی.

“کسی چه می داند ؟ مگر اینکه شما یک سازمان اطلاعاتی آن را غیر ممکن است برای اثبات,” کورنلیوس گفت. “این غیر ممکن است برای تعیین کمیت (مقدار).”

اما شاه توت را گزارش می گوید لینوکس غالب back-end زیرساخت های بزرگ و مدرن اطلاعات مراکز.

“لینوکس اجرا می شود مبادلات سهام در نیویورک و لندن و توکیو و تقریبا همه بزرگ و با تکنولوژی e-commerce غول های وابسته به آن از جمله امثال گوگل و یاهو و آمازون” آن را می گوید.

همانطور که برای تاثیر بر دولت کانادا و کسب و کار کورنلیوس گفت: “او آگاه از هر گونه ادعا می کند که مرتب سازی بر اساس به خاطر آن است که منطقه خود را از تجربه و تخصص.

دولت فدرال کانادا مرکز امنیت سایبری گفت: در یک ایمیل به کانادا مطبوعات است که با این نسخهها کار با شرکای برای نظارت و مقابله با تهدیدات بالقوه, اما آن را نمی کند اظهار نظر در مورد حوادث خاص.

شاه توت را گزارش می گوید که یک تاکتیک است برای پنهان کردن یک هکر ابزار به عنوان نرم افزار تبلیغاتی است که نامطلوب است اما نه به عنوان یک اولویت بالا.

کورنلیوس گفت: WINNIT هک گروه قادر به سرقت گواهی که اثبات محصولات صحت و استفاده از گواهی به تظاهر به ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به جای جدی تر حمله نرم افزار که پرچم برای توجه فوری.

“واقعا واقعا ایده خوبی است” گفت: کورنلیوس که بلک بری رئیس محصول معمار و موقعیت او قبلا برگزار شد در Cylance قبل از آن را به دست آورد واترلو, Ont.-بر اساس شرکت است.

مایکروسافت و گوگل است که باعث می شود سیستم عامل آندروید نیست بلافاصله اظهار نظر در شاه توت گزارش.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید 7 آوریل سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im