زنان ترجیح می دهند محصولات عرضه شده با آنها را در ذهن

تحقیق مختصری کوتاه در جالب علمی کار می کنند.

ایده های بزرگ

بازاریابی گزارش نشان می دهد که مصرف کنندگان به احساس اصیل ارائه شده در کمپین های تبلیغاتی به خصوص زنان. سیاه زن کنندگان سبقت گرفتن از دیگر گروه های مصرف کننده در تعدادی از صرف دسته بندی های ویژه مراقبت های شخصی و مو محصولات, اما, احساس, ن توسط برترین برندها.

این خط تفکر مطرح شده چند سوال برای من: با نسبتا اخیر اندازی قومی, شرکت, محصول, خط, Pantene طلا سری مجموعه ها زنان احساس عشق ؟ هنگامی که مواجه با انتخاب بین این شرکت جدید گزینه و شیا رطوبت با نام تجاری تصور می شود سیاه و سفید متعلق به آن وفاداری خود را دروغ ؟ و اگر چه مردم در خرید بیان هویت خود را پس از آن که با نام تجاری بهترین نشان دهنده سیاه زن مصرف کنندگان معنای واقعی خود را ؟ مطالعه ما بر اساس یک مدل مفهومی برای تست این پرسش.

چرا از آن مهم

ادبیات علمی در سیاه مصرف کننده هویت بسیار پراکنده و یا بیشتر متمرکز بر برجسته مهم است اما نگران تحقیق بینش – مانند رابطه بين هدف بالا کالری مواد غذایی بازاریابی و سلامت و نابرابری. وجود ریشه های عمیق رابطه بین, چگونه زنان خود را سبک مو خود را و هویت شخصی خود را با عزت نفس و سلامت خود را. این امر به ویژه مهم با توجه به راه, سیاه, مو سیاسی و ای اداره در فضاهای عمومی.

برای زنان سیاه پوست مو مرتبط است به نژادی و جنسیتی روانی صدمات و شادی. این نیز مهم است به یاد داشته باشید که با یافته های علمی نشان داد زنان در معرض خطر افزایش یافته برای تعدادی از بیماری های ناشی از مواد شیمیایی سمی معمولا در بر داشت در محصولات مراقبت از مو.

چگونه ما کار خود را

تحت هدایت سیلویا چان-Olmsted, مدیر رسانه ای مصرف کننده پژوهش در دانشگاه فلوریدا همکاران من برت توپ Kelsy-ان آدامز و من توسعه یک مدل مفهومی است که در یک نمایش تصویری از یک اجتماعی یا فیزیکی روند. ما در نظر گرفته شده بود به توضیح خاصی مصرف کننده تجربه.

ما شروع با این ایده که افراد و مارک های منحصر به فرد هویت است که در ساخت هر یک از دیگر. این به این معنی است که مردم به خرید محصولات و یا خدمات است که درخواست تجدید نظر خود را به ارزش ها و اعتقادات در حالی که مارک های جذب مصرف کنندگان است که حمایت از هویت آنها به هدف پروژه ، ادبیات با استفاده از اصطلاح “مصرف کننده-هویت نام تجاری” یا نوبت به تعریف که رابطه هماهنگ. ما اعتقاد قوی CBI منجر به نگرش مثبت نسبت به نام تجاری و افزایش احتمال خرید محصولات با نام تجاری است. ما اطلاعات جمع آوری شده برای تست مدل ما است.

به دلیل مقدار زیادی از تبلیغات و تحقیقات است که با تمرکز بر زنان تحت تاثیر نابرابری – مانند کمبود دید در تبلیغات جنسیتی و نژادی و تعصب ، – رویکرد ما درگیر سیاه زنان به عنوان شرکت کنندگان به منظور اولویت دادن به صدای خود را و تنظیمات. بیش از 300 نفر از زنان که خود را شناسایی به عنوان سیاه و سفید به پرسش هایی در مورد فرهنگ و شخصی خود را از وابستگی به محصولات از هر یک از این دو علامت های تجاری. زنان در مطالعه ما اکثریت ترجیح داده محصولات از جمله رطوبت. ما به این نتیجه رسیدند اولویت خود را مرتبط به قوی CBI.

آنچه هنوز شناخته شده نیست

ما هنوز نمی دانیم چگونه یک فرهنگی تمرکز در تبلیغات تاثیر سرمایه گذاری بازاریابی برای مصرف کنندگان و یا اینکه آیا متنوع رهبری در مدیریت نام تجاری می تواند به افزایش هویت مبتنی بر ارتباطات گسترده مخاطبان است. به اندازه کافی جالب توجه این یافته به تازگی در کنسرت با واکنش بحث برانگیز از یک درخت روغن قلم رطوبت کمپین مورد پذیرش خود است که غالب برجسته سفید و مخلوط شتافت ، ما مطمئن نیستید که چگونه ما شرکت کنندگان ساخته شده حس این faux pas یا چگونه سیاه مصرف کنندگان به طور کلی در حال مذاکره هویت خود را در بیشتر فرهنگی بازار. همچنین Pantene شده است در اطراف برای سنین اما ما نمی دانیم که اگر ما شرکت کنندگان به عنوان آگاه طلا سری محصولات در مقایسه با شیا رطوبت محصولات که در اطراف دیگر بوده است.

چه چیز دیگری اتفاق می افتد

اگر چه تحقیقات ما بسیار خاص واکنش به مو در حال گسترده و عمیق مخلوط شده است. هویت تایید, هنری, نمایندگی مانند برنده جایزه اسکار فیلم “عشق مو” وجود دارد در تضاد کامل با تبعیض مو سیاست. و با وجود Solange را ملودیک درخواست ناخوانده دست هنوز در حال ساخت راه خود را به بالای سر زنان به عنوان شاهد در این ویروسی روبرو می شوند.

این امید وجود دارد با قانون مانند تاج و تخت عمل و ایالات ساخت حرکت به سمت تصویب مو-محافظ سیاست به مبارزه با محل کار تعصب.

گام بعدی برای شما

امید ما این است که کار ما کمک خواهد کرد که جرقه تحقیق بیشتر در مصرف کنندگان که منجر به ایجاد مطلوب تر پیام, محتوا, محصولات, سیاست و برنامه نویسی.

[دانش عمیق, روزانه. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>