میلیارد دلار الیزابت اسکله آسمان خراش اینچ و نزدیک به واقعیت با وجود همسایگان’ خشم

آسمان خراش خواهد ویژگی 238 آپارتمان 84 اتاق هتل یک رستوران و فضای اداری. آن را همچنین می توان به 21-طبقه ساختمان درب بعدی از طریق یک گالری با یک پلازا برنامه ریزی شده برای انتهای جنوبی سایت.

در حال بارگذاری

برج های دوقلو خواهد بود در سایت قرار گرفته شده اغلب استفاده می شود به صورت pop-up حوادث در الیزابت اسکله و سرویس 577 خودرو در سراسر خلیج پنج پارکینگ در زیر زمین به سطح است.

برنامه ای برای سایت های نیویورک معمار رکس و غرب استرالیا شرکت Hessel شد برای اولین بار پرده برداری کرد به هیاهو در سال 2017 اما رفت و برگشت به رسم هیئت مدیره در اواخر سال گذشته پس از اولیه در اصل تایید توسط MRA منقضی.

بروکفیلد نشان داد تجدید نظر برنامه برای سایت در ماه ژانویه اما پس از MRA با اشاره به طراحی چندین معایب بالا متخصص اصلاح و مجددا درخواست را ارسال طرح در ماه ژوئن.

طرح های اولیه برای ساخت یک صلیب شکل cantilevering بخش در وسط آسمان خراش متعلق به رستوران ها و سالن شده اند اوراق از طرح های.

Brookfield's initial plans for the site.

بروکفیلد را طرح اولیه برای این سایت.

جدید برنامه های آگهی توسط MRA جذب 52 ارسالی از نزدیکی صاحبان املاک که 43 مخالف توسعه با استناد به مسائل با overshadowing فله و طراحی ضعیف.

با این حال طی یک نشست دو روزه در هفته گذشته مرکزی پرت زمین کلنگی کمیته بدن مسئول توصیههایی به MRA هیئت مدیره توصیه می شود تصویب این پروژه موضوع به 32 شرایط.

این شامل بهبود پایداری ساختمان دسترسی بهتر به ایرانیان, کاهش تعداد پارکینگ خلیج ارائه 28 مسکن اجتماعی خانه و دقیق تر طرح های پیشنهادی فضاهای عمومی. بروکفیلد نیز باید شروع به ساخت و ساز در این پروژه ظرف دو سال از دریافت تایید.

این LRC یافت که اگر چه “امتیازات قابل توجهی” بودند که به دنبال توسعه آنها در توجیه نور از مقیاس سرمایه گذاری خود را که در زمان بی سابقه اقتصادی عدم قطعیت ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

بروکفیلد طولانی علاقه نشان داده پرت و اسکله حوزه. توسعه دهنده در حال حاضر صاحب دو برجسته برش از این شهر منحصر به فرد افق در بروکفیلد محل برج 2 در سال 2015 تکمیل شده و 108 St Georges Terrace شناخته شده در محاوره به عنوان Bankwest برج.

بالا متخصص نیز صاحب چهار نخست بلوک در الیزابت اسکله نشسته در کنار دیگر بالا افزایش می یابد مانند ریتز کارلتون و CA & Associates EQ غرب توسعه است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de