بایدن را به نفع خود نشان می دهد که قدرت دموکراتیک میانه

سه شنبه دوم مشخص دموکراتیک اولیه انتخابات در شش متحده: آیداهو, Missouri, میشیگان, Washington, می سی سی پی و داکوتای شمالی.

نامزد وارد رقابت در سطح مزارع با بایدن با بهره گیری از اندکی نماینده لبه بیش از Sanders. بایدن سرب در حال حاضر قاطع و احتمال زیادی وجود دارد که او ظهور خواهد کرد به عنوان نامزد دموکرات.

با وجود پیروزی خود را بایدن همچنان به مبارزه با رای دهندگان. او چهره مشکلات در جذاب ترین ایدئولوژیک افراطی جناح و حزب که همچنین گرایش به جوان. ساندرز را بی سابقه ای مورد نیاز جوانان و مردم در انتخابات به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. بر اساس برخی برآوردها جوانان حضور خواهد نیاز به افزایش 30 درصد بیش از سال 2016.

هنوز هم جوانان مشارکت مردم در انتخابات در طول تاریخ کمی بیش از 40 درصد است. بایدن نیاز به درخواست تجدید نظر به این جمعیتی اگر او برای رقابتی ماندن در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

خروج نظرسنجی در میشیگان بیشتر روشن ایدئولوژیک خط حزب است که به احتمال زیاد به اشغال این سقوط. آن است که روشن شدن این حزب اتخاذ خواهد شد در مرکز-چپ دستور کار است.

2020 دموکراتیک مقدماتی اغلب بازیگران به عنوان همه پرسی در ایدئولوژیک افراط گرایی در مقابل اعتدال.

“به من گفته شد در آغاز از کل این تعهد وجود دارد که خطوط مترقی لین که برنی ساندرز است که وقت و متوسط لین که جو بایدن است وقت و هیچ جایی برای هر کس دیگری در این” الیزابت وارن گفت واشنگتن پست. “من فکر می کردم که درست نبود اما آشکارا در آن بود.”

رای دهندگان را پر می کند در یک رای گیری در این اجلاس مشاهده کلیسای ناصری در کانزاس سیتی ، AP Photo/چارلی ریدل

ساندرز لذت می برد 34 درصد لبه در میان قوی لیبرال. بایدن لذت بردم تقریبا برابر با سرب در میان میانه رو و محافظه کاران است. اما حتی بیشتر آشکار شد بایدن 18 درصد سرب در میشیگان و یا بیش از همه در میشیگان در میان افرادی که در توصیف خود را به عنوان “تا حدودی لیبرال.”

در میشیگان خروج نظرسنجی 40 درصد توصیف خود را به عنوان “تا حدودی لیبرال” نیز شناخته شده به عنوان مرکز-چپ رای دهندگان. این واقعیت است که بایدن است طراحی و پشتیبانی قوی از مرکز-چپ رای دهندگان مهم است برای یک دلیل ساده: آنها تشکیل یک سهم بزرگی از ائتلاف دموکراتیک.

داده ها از سال 2016 دموکراسی صندوق رای دهندگان را مطالعه بررسی نشان می دهد یک شبیه پویا. در 27% مرکز-چپ دوم محبوب ترین انتخاب در میان دموکرات ها در پشت “متوسط یا محافظه کار است.”

سی و سه درصد از غیر هیسپانیک سفید دموکرات توصیف خود را به عنوان تا حدودی لیبرال. در میان آمریکایی های آفریقایی تبار دموکراتیک شناسه 34 درصد شناسایی به عنوان تا حدودی لیبرال و پس از انجام 33 درصد از Latinx دموکرات.

بایدن سرب در میان این گروه نشان می دهد او روشن ساخت تاخت و تاز با سهم زیادی از این حزب است.

[شما بیش از حد مشغول به خواندن همه چیز است. ما آن را دریافت کنید. به همین دلیل ما باید یک خبرنامه هفتگی. ثبت نام برای خوب یکشنبه خواندن. ]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im