بایدن رستاخیز بی سابقه بود – و بهنگام

غالب سوال رفتن به سه شنبه این بود: آیا جو بایدن را جارو پیروزی در کارولینای جنوبی می آیند فقط در زمان و یا آن را خیلی دیر شده است ؟

پاسخ این است که در حال حاضر روشن است. بایدن همه-اما-جاروب سه شنبه متحده رو توسط یک سونامی از اواخر تصمیم گیری رای دهندگان.

یک هفته پیش prognosticators این باورند که برنی ساندرز می تواند ظهور از سه شنبه این مسابقات با مانع نماینده رهبری بیش از 300 نمایندگان. پس از آن, پس از دموکرات ها اختصاص نمایندگان نسبت آنها گفت: حتی اگر یک ساندرز رقیب برنده یک دولت 55% به 45% ساندرز’ نماینده منجر خواهد باریک تنها حاشیه.

به جای بایدن را قدرتمند نشان در سه شنبه او را دیدم به راحتی شکستن “آستانه” سطح – 15 درصد از آرای مورد نیاز برای جمع آوری نمایندگان – تقریبا در همه جا. او انجام الیزابت وارن ایالت ماساچوست عملکرد بهتری نسبت به پیش بینی در ساندرز’ خود ورمونت و برنده مینه سوتا در برابر همه انتظارات. بایدن غالب در ایالت های جنوبی از جمله مگا جایزه تگزاس است.

در حالی که ساندرز در خواهد آمد اولین بار در کالیفرنیا بایدن باید یک مسافت از نمایندگان به ویژه به عنوان پست الکترونیکی-در برگه های رای قطره در پست-سه شنبه.

‘گران مورد علاقه’

در واقع در این مرحله آن را بایدن نه ساندرز که منجر نمایندگان.

مایکل بلومبرگ کاهش یافته است و تایید بایدن. پول خود را بی حد و حصر است اما منطق خود را برای گرفتن در جلوگیری از ساندرز نامزد به عنوان بایدن شک و تردید عمل – فرو ریخت.

بلومبرگ در حال حاضر تبدیل به بایدن بال های بالقوه ارتکاب او به منابع گسترده و عمیق سازمان به بایدن شود.

وارن پس از او ضعیف نشان دادن و تحقیر کردن و دست دادن در ماساچوست است “بازشناسی.” او تنها دلیل منطقی برای ادامه – که او می تواند ساندرز و غیر ساندرز ائتلاف با هم – به سختی به نظر می رسد قابل قبول است. این امر به معنای حزب دموکرات نامزد کسی است که همواره پس از اتمام سوم یا بدتر در بسیاری از مقدماتی.

به عنوان برگه های رای ریخته شد در سه شنبه, Nate نقره ای از fivethirtyeight.com تخمین زده است که جو بایدن خواهد وارد این کنوانسیون با بیش از 1700 نمایندگان در حالی که برنی ساندرز ادعا می کنند بیش از 1300.

به پیروزی قاطع نامزد نیازهای 1,991 نمایندگان. از بلومبرگ ، Buttigieg و Klobuchar نمایندگان به نظر می رسد عمدتا به مقصد به حرکت به بایدن. صدها نفر از superdelegates نیز در دسترس هستند برای رای دادن به معاون رئیس جمهور سابق در انتخابات دوم اگر این کنوانسیون به آن نیاز دارد. همه باعث می شود که بایدن در حال حاضر شدیدا مورد علاقه به نامزد. قیام او سریع بود و تقریبا باور نکردنی و به سادگی بی سابقه ای در تاریخ مدرن دموکراتیک ریاست جمهوری شرکت کنند ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im