بایدن برنده میشیگان میسوری و می سی سی پی با حمایت قاطع از آمریکایی های آفریقایی تبار و با حاشیه های زیادی میان برون شهری و روستایی سفید رای دهندگان تکرار یک مزیت او نمایش داده شده در سه شنبه یک هفته پیش از زمانی که او را دستگیر 10 از 14 متحده است.

ساندرز یک فرصت به سرعت بایدن در غرب که در آن آیداهو و واشنگتن رای دهندگان بودند رفتن به پای صندوق های رای, اما او دچار ضربه شدید در آنچه که بیشتر از نزدیک تماشا و بزرگترین نماینده جایزه روز: Michigan.

یک هفته پس از تحمل یک سری از زیان های غیر منتظره در سه شنبه, Sanders, تا به حال مسابقه برای احیای نامزدی خود را در دولت است. اما حتی پس از برگزاری چندین مراسم در سراسر میشیگان و نصب برخی از ترین خود با اشاره به حملات علیه یمن و او را شکست داد و در آنچه که می تواند محوری میانه bellwether در یک مسابقه که در آن معاون رئیس جمهور سابق به پیروزی در جنوب و ساندرز برنده شده در غرب است.

این مسابقه در میشیگان برگزار می شود بزرگ اهمیت نمادین برای هر دو نامزد هر یک از آنها ارائه شده خود را به عنوان منحصر به فرد قادر به بازپس میانه برای دموکرات ها در سال 2020 است. بایدن به مدت طولانی افتخار پیوند خود را با طبقه کارگر رای دهندگان وجود دارد در حالی که ساندرز می برد پایدار سیاسی و تاب بودن از او ناراحت پیروزی هیلاری کلینتون در میشیگان اولیه چهار سال پیش. عدم توانایی خود را به تکرار است که feat برابر محبوب تر از حریف بایدن بیشتر تایید استدلال خود را که تنها یک نامزد که ترومپت گسترده تغییر می تواند انرژی رای دهندگان وجود دارد.

میشیگان و میسوری نتایج به خصوص پیشامد برای ساندرز چرا که آنها پیشنهاد قدرت خود را در میان روستایی میانه رای دهندگان در سال 2016 تا حد زیادی بدهکار به مخالفت کلینتون. در برابر بایدن ساندرز روت شد در سراسر روستا از هر دو کشور.

Sanders, ورمونت لیبرال شده است کاهش می یابد به یک ائتلاف تنها ترین لیبرال دموکرات رای دهندگان کمتر از 30 و برخی از اسپانیایی ها به عنوان طبقه کارگر سفید رای دهندگان یک ستون از پایگاه خود را در طول سال 2016 ریاست جمهوری پیشنهاد شده است او را رها.

وجود دارد 365 نمایندگان برای grabs شنبه ارائه بایدن یک فرصت برای ساخت آنچه که می تواند تبدیل به یک مزیت غیر قابل عبور. اگر او برنده با همین حاشیه های زیادی در هفته آینده نماینده-غنی فلوریدا که در آن ساندرز مسیرهای بد در نظر او ممکن است آن را به همه اما غیر ممکن است برای سناتور به گرفتن.

بایدن پیروزی آمد و با یک افت غیر منتظره و بی ثباتی در اقتصاد و گسترده ترس در مورد کوروناویروس به عنوان یک تهدید در حال رشد به بهداشت عمومی — نیروهایی که ممکن است بیشتر تقویت معاون سابق رئیس جمهور پیام ثابت رهبری در برابر ساندرز’ وعده تحول اجتماعی است.

گسترش coronavirus در سراسر ایالات متحده نیز مطرح شبح است که فعالیت های سیاسی به زودی می تواند محدود و یا بازسازی به دلایل بهداشتی. تنها چند ساعت قبل از این نظرسنجی بسته شده و هر دو نامزد لغو تظاهرات برنامه ریزی شده در اوهایو با استناد به نگرانی های مربوط به ویروس.

نظرسنجی های خروج در چندین ایالت رای گیری روز شنبه در بر داشت بایدن به عنوان او در هفته گذشته منجر رساندهاند با آمریکایی های آفریقایی تبار و زنان به خصوص زنان متاهل و زنان با تحصیلات دانشگاهی. ساندرز انجام بهترین در میان افراد جوان و آمد به تطبیق بایدن حمایت در میان مردان سفید بدون درجه کالج.

در میان ایدئولوژیک زیر گروه ساندرز انجام شده تنها آن دسته از رای دهندگان که در توصیف خود را به عنوان بسیار لیبرال در حالی که بایدن غالب با کسانی که نام خود را تا حدودی لیبرال معتدل و محافظه کار است.

نامزدهای’ سیاست ها و کمپین تم به طور کامل منعکس شده در خروج نظرسنجی: بایدن موفق به کسب اکثریت در میان رای دهندگان که گفت: خود را اولویت بود برای انتخاب یک نامزد که می تواند متحد این کشور در حالی که ساندرز شانس بهتر در میان رای دهندگان که می خواستم کسی قادر به ساخت لازم تغییر دهید. بایدن به عنوان نامزد likeliest به شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اکثر رای دهندگان نیز گفتند که به او اعتماد ترین برای رسیدگی به بحران است.

و در شوم ثبت نام برای Sanders, اکثریت قریب به اتفاق رای دهندگان در این ایالت رای گیری روز شنبه نشان داد که انتخاب یک نامزد که می تواند شکست مغلوب ساختن پیشی جستن بر کسی که با موافقت آنها را در مسائل عمده با توجه به خروج نظرسنجی.

ورود به شب بایدن رهبری ساندرز در حدود 100 نماینده از برخی از 1,400 اختصاص داده اما نه مرد نزدیک بود به جمع آوری 1,991 نمایندگان مورد نیاز برای ادعای نامزدی حزب دموکرات.

اما حتی متوسطی گسترده تر منجر به بایدن می تواند تبدیل به بسیار دشوار را برای ساندرز به غلبه بر سیاسی تقویم پیشرفت: بعد از چند دور مقدماتی هستند متمرکز شده متنوع متحده بایدن که در آن دیده می شود به عنوان داشتن مزیت های جامد از جمله فلوریدا و گرجستان است. و تعدادی از کشورهای که در آن ساندرز برنده قفقاز چهار سال پیش باید پس از روشن به برگزاری انتخابات مقدماتی که تمایل به کمتر تحت سلطه ایدئولوژیک فعالان ترک ساندرز بدون آشکار جای خود را باز گشت.

این مسابقات جمعه شامل چهار متحده که ساندرز انجام شده در برابر هیلاری کلینتون در سال 2016 — Michigan, آیداهو, داکوتای شمالی و واشنگتن — همه از آن او به نظر می رسد در معرض خطر از دست دادن به بایدن در این زمان. رای گیری عمومی شده است پراکنده در برخی از مسابقات ایجاد امکان برای ناراحتی در هر دو جهت.

ساندرز درهم برای تقویت موقعیت خود در میشیگان, بالاتر از همه, کمپین لغو توقف در کشورهای دیگر به منظور تمرکز بر روی این میدان نبرد دولت, که در آن او را زنده مبارزات انتخاباتی خود در برابر کلینتون در چهار سال پیش پس از یک سری از سه شنبه زیان. او برگزار شد و تظاهرات وجود دارد با تشکر. Alexandria Ocasio-کورتز نیویورک و کشیش جسی جکسون به دنبال برگرد تا پایگاه خود را از رای دهندگان جوان و پیشرفت با رای دهندگان که باید رو بایدن را افزایش پس از کارولینای جنوبی اولیه در اواخر فوریه.

اما شده است وجود دارد هیچ نشانه ای است که بسیاری از دموکرات ها شده اند و داشتن افکار دوم در مورد استقبال بایدن به آنها این حزب رای دهندگان به ناگهان تبدیل هفته گذشته به عنوان یک گزینه امن پس از هرج و مرج و گیج کننده اولیه فصل است. و با این نژاد به طور موثر به پایین فقط بایدن و ساندرز بسیاری از رهبران دموکرات را clambered سرنشین معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی.

در این روز پس از آخرین هفته مسابقات سه نفر از برجسته ترین میشیگان دموکرات منتخب در سال 2018 — رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer و مظنونان حمله به دانشگاه هیلی استیونس و الیسا Slotkin — تایید بایدن در بخشی به دلیل آنها می گویند او خواهد بود خوشایند به متوسط رای دهندگان که رو این حزب در انتخابات میان دوره ای.

“جو بایدن طنین انداز با Michiganders,” Whitmer گفت: در مصاحبه با این استدلال که او با استفاده از همان مرکز-چپ “طرح من استفاده می شود در سال 2018 است.”

هنوز رزرو باقی می ماند در میان رای دهندگان دموکرات در مورد بایدن سن و چابکی و عملکرد خود را در مبارزات انتخاباتی بوده است ناهموار به اندازه کافی به ترک ساندرز’ کمپین امیدوار است که آن را می توانید effectuate تغییر دیگری در حرکت است.

در حالی که بایدن امن است تعداد زیادی از تاییدیه از سابق خود مخالفان ساندرز موفق به ایجاد یک جبهه متحد حتی در سمت چپ: سناتور. الیزابت وارن ماساچوست یک همکار مترقی کاهش یافته است به موضوع تایید پس از خروج از مسابقه هفته گذشته است.

ناگهانی اتحاد دموکرات ها حمایت بایدن در شواهد در تجمع دوشنبه شب در دیترویت که در آن معاون رئیس جمهور سابق به نظر می رسد در کنار Whitmer و دو سابق خود رقبای سنس Cory Booker از نیوجرسی و کامالا هریس کالیفرنیا همه آنها تایید مبارزات انتخاباتی خود در هفته گذشته. استقبال انتقالی نقش خود را بایدن گفت: در این تجمع که او در نظر گرفته خود را “به عنوان یک پل” بین یک تلاش سیاسی حاضر و آینده کادر از رهبران دموکرات.

“وجود دارد یک نسل کامل از رهبران شما را دیدم ایستاده پشت سر من می شود.” “آنها آینده این کشور است.”

فقط به عنوان آشکار شد که شرکت کنندگان نژادی و اقتصادی متنوع ترکیبی از دموکرات ها و برخی از دیرین بایدن حامیان و سایر اخیر تبدیل.

ترزا غنی یک وکیل از فارمینگتون هیلز یک مرفه حومه دیترویت گفت: او تا به حال حدودا از طریق هر یک از برجسته ترین زنان که زد برای نامزدی: هریس وارن و سن ctq در مینه سوتا.

“بین بایدن و برنی آن را بسیار آسان تصمیم” غنی گفت. “بایدن بیشتر از یک تاریخچه از واقع ارائه.”

بایدن 77 و Sanders, 78, باید هر دو رو سوال در مورد سن خود را در روزهای اخیر به عنوان نژاد تنگ است به دو مرد که به نوبه خود 80 در فضای اول ریاست جمهوری — و به عنوان ترس از یک اپیدمی ویروسی باید موج از طریق مبارزات انتخاباتی. و حامیان ساندرز شده اند به شدت انتقاد بایدن برای متوقف عمومی شیوه و نسبتا سخنان کوتاهی در کمپین حوادث با برخی از نشان می دهد که معاون سابق رئیس جمهور فاقد قدرت فیزیکی مورد نیاز را به نفع خود و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری.

ساندرز خود نرفته است که تا کنون هر چند در یک فاکس نیوز فروم دوشنبه او با انتقاد بایدن برای صحبت کردن تنها برای چند دقیقه در یکی از تجمعات انتخاباتی بیش از آخر هفته.

برای بیشتر قسمت ها ساندرز است اجتناب از برخورد به شدت با بایدن حتی به خود و موقعیت خود را در مسابقه کاهش یافته است. به خصوص استارک تصویر که پویا اومد شنبه شب هنگامی که دستیاران به ساندرز توصیه خبرنگاران گفت که سناتور خواهد بود گرفتن در بایدن رکورد در مسابقه در یک مبارزه انتخاباتی در فلینت میشیگان. اما ساندرز چیزی از نوع ارائه یک استاندارد بیخ و سخنرانی به جای.

یک روز بعد ساندرز با استفاده از فاکس نیوز فروم برای ارائه یک نقد بایدن رکورد اما تاکید کرد او هیچ علاقه “ساخت حمله شخصی به جو.” وی با اشاره به بایدن رای به authorise 2003 حمله به عراق; گذشته خود را برای حمایت از هاید متمم که محدود به استفاده از بودجه دولت برای سقط جنین; و تاریخ خود را از به دنبال مهار محبوب خاص دولت برنامه.

“جو شده است در این طبقه از خانه در طول سال صحبت کردن در مورد نیاز به کاهش امنیت اجتماعی جانبازان برنامه های دیگر برنامه” ساندرز گفت. “من به رهبری مخالفت با آن کاهش است.”

ساندرز’ کمپین شده است و امیدوار است که بایدن رکورد به خصوص در تجارت می تواند به تضعیف محبوبیت خود را در شهرک صنعتی میانه با شروع در میشیگان و آن را پخش تبلیغات برجسته خود را برای حمایت از نفتا. اما اگر این حملات اثبات بی ثمر در میشیگان آنها ممکن است فقط به عنوان بی اثر که اوهایو و ویسکانسین دموکرات رفتن به پای صندوق های رای در هفته های آینده.

دو مرد در حال میله میله برای ملاقات به بحث در مرحله ققنوس این هفته قبل از آریزونا اولیه روز سه شنبه در چه خواهد بود خود را برای اولین بار در یک برخورد در مسابقه. ساندرز می تواند فشار یکشنبه به تحمیل آسیب واقعی در بایدن اما انجام این کار می تواند بی درنگ واکنش شدید اگر در آن زمان او دیده می شود به عنوان یک نوع از مزاحمت چلنجر با هیچ آشکار راه به پیروزی.

بسیاری از دموکرات ها مشتاق هستند به نوبه خود به این وظیفه به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم: نظرسنجی ها نشان می دهد که هر دو بایدن و ساندرز رقابتی خواهد بود در برابر رئیس جمهور و احتمالا شروع انتخابات عمومی با چیزی از یک مزیت است. توسط یک حاشیه گسترده ای اما دموکراتیک رای دهندگان می گویند که آنها مشاهده بایدن به عنوان داشتن بهترین شانس برنده شدن در ماه نوامبر.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im