بایدن مدعی 9 سه شنبه پیروزی از جمله تگزاس; ساندرز طول می کشد کالیفرنیا

واشنگتن — احیا جو بایدن به ثمر رساند پیروزی از تگزاس به ماساچوست در سه شنبه, احیای پیشنهاد ریاست جمهوری بود که teetering در لبه فاجعه تنها چند روز پیش از آن. اما رقیب خود برنی ساندرز کشف و ضبط بزرگترین جایزه با یک پیروزی در کالیفرنیا که تضمین او — و او را در آغوش دموکراتیک سوسیالیسم — خواهد درایو دموکرات نامزدی مبارزه برای آینده قابل پیش بینی.

و ناگهان حزب دموکرات ریاست جمهوری زمینه که شامل بیش از یک و نیم دوجین نامزد یک هفته پیش تبدیل به یک مرد مسابقه.

بایدن و ساندرز مادام العمر سیاستمداران کاملا با دیدگاه های مختلف برای آمریکا در آینده شد مبارزه برای نمایندگان به عنوان 14 متحده و یکی خاک آمریکا برگزار شد یک سری از سهام انتخابات مشخص شده است که مهم ترین بعد از رای گیری در حزب 2020 نامزدی ریاست جمهوری مبارزه است.

آن می تواند هفته ها یا ماه — برای حزب برای انتخاب یکی از آنها را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات عمومی. اما خطوط جدید از مبارزه بین بایدن و ساندرز متبلور را به عنوان معاون سابق رئیس جمهور و سه دوره سناتور ورمونت صحبت کرد و به هر یک از دیگر از دوئل پیروزی سخنرانی از به پایان می رسد مخالف این کشور سه شنبه شب.

“مردم در حال صحبت کردن در مورد یک انقلاب است. ما در آغاز یک جنبش” بایدن گفت: در لس آنجلس ضربه زدن یکی از ساندرز’ خطوط امضا.

بدون استناد صعودی خود را رقیب با نام ساندرز را دامنگیر در بایدن از برلینگتون ورمونت.

“شما نمی توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن با همان قدیمی همان قدیمی نوع از سیاست” ساندرز اعلام کرد, تیک تاک پایین یک لیست از گذشته تفاوت سیاست با بایدن در اجتماعی, امنیت, تجارت و نیروی نظامی. “این را تبدیل به یک کنتراست در ایده.”

بایدن پیروزی مجهز شدند دموکراتیک رای دهندگان که شکست راه خود را تنها چند روز قبل از مصاحبه برگه های رای خود — یک موج از اواخر شتاب که درهم مسابقه در چند ساعت. در برخی از ایالتها در اواخر deciders ساخته شده تقریبا نیمی از رای دهندگان با توجه به AP VoteCast نظرسنجی از رای دهندگان در چندین دولت شرکت کنند ، او جلب حمایت از یک ائتلاف گسترده ای از میانه رو و محافظه کاران آمریکایی های آفریقایی تبار و رای دهندگان مسن تر از 45.

ساندرز’ موفقیت ثابت کرد او می تواند تحویل در شاید بزرگترین آزمون خود را decadeslong فعالیت های سیاسی. موفقیت خود را ساخته شده بر روی یک پایه از انرژی لیبرال ها افراد جوان و Latinos. اما او قادر به اندازه کافی پهن درخواست تجدید نظر خود را به رای دهندگان و فارغ التحصیلان دانشگاه را که تا بخش قابل توجهی از رای دهندگان دموکرات با توجه به AP VoteCast.

دو نفر دیگر مشخصات بالا نامزدها هنوز هم در کاهش دموکراتیک زمینه, نیویورک, میلیاردر مایک بلومبرگ و ماساچوست ایالت الیزابت وارن شد teetering در لبه زنده ماندن. وارن به پایان رسید در یک شرم آور مقام سوم در دولت و بلومبرگ از برنامه ریزی برای ارزیابی مجدد نامزدی خود را روز چهارشنبه پس از گذراندن بیش از یک و نیم میلیارد دلار به نمره یک پیروزی — در ساموآ آمریکا.

تعادل فوق العاده روز سه شنبه در میدان جنگ-با بایدن برنده شدن حداقل هشت متحده و ساندرز چهار-پرسش در مورد اینکه آیا دموکراتیک اولیه مسابقه خواهد کشش تمام راه را به جولای کنوانسیون و یا تصمیم خیلی دیر است.

بایدن را پایان قوی مربوط چشمگیر چرخش در طول فقط سه روز هنگامی که او قوی تر از یک فوران چاه نفت پیروزی در کارولینای جنوبی به نمره فراگیر پیروزی در روز سه شنبه که فراتر از جغرافیا کلاس و نژاد. و مبادا وجود داشته باشد هر گونه شک او سمان وضعیت خود را به عنوان پرچمدار برای دموکراتها استقرار بال.

معاون سابق رئیس جمهور نشان داد قدرت در غرب با پیروزی در ماساچوست است. او برنده نماینده-ثروتمند تگزاس در جنوب غربی ایالت مینه سوتا در غرب میانه بالا به پایان رسید و در بالا در سراسر جنوب در ویرجینیا, آلاباما, کارولینای شمالی و تنسی و آرکانزاس — در علاوه بر این به Oklahoma.

ساندرز باز شب که بی چون و چرای جبهه دموکراتیک-دونده بود و در یک موقعیت به ادعای یک نماینده غیر قابل عبور منجر شود. و در حالی که او به ثمر رساند شب بزرگترین نماینده-جایزه در کالیفرنیا به ثمر رساند او فقط سه دیگر تعیین کننده پیروزی های خود را در ایالت ورمونت همراه با یوتا و کلرادو است.

بایدن متصلب تا پیروزی های خود را با وجود اینکه به طور چشمگیری outspent و کارکنان است. وزش رقیب همشهری برای مثال ریخت و بیش از 12 میلیون دلار به تبلیغات تلویزیونی در ویرجینیا در حالی که بایدن صرف کمتر از $200,000.

دموکراتیک نژاد منتقل شده به طور چشمگیری به عنوان بایدن با حروف بزرگ بر فرمانده خود را کارولینای جنوبی پیروزی برای متقاعد کردن اضطراب استقرار متفقین به تجمع در پشت مبارزات انتخاباتی خود. رقیب سابق ctq و پیت Buttigieg به طور ناگهانی به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود را در روزهای منتهی به سه شنبه و تایید بایدن.

در بایدن و ساندرز دموکرات باید یک استارک انتخاب چه نوع از نامزد آنها می خواهند به اجرا در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

ساندرز است که 78 سال دموکراتیک سوسیالیستی که متکی بر یک انرژی ائتلاف حزب چپ پهلو که پذیرای دیرین خود را مبارزه برای تبدیل این کشور سیستم سیاسی و اقتصادی. بایدن یک 77 ساله و مادام العمر رهبر حزب خود را در واشنگتن تاسیس که بر یک رویکرد عملگرایانه تر به هسته ای مسائل مربوط به سیاست مانند مراقبت های بهداشتی و تغییر آب و هوا.

در سراسر سه شنبه متحده وجود دارد در اوایل سوال در مورد ساندرز’ ادعا می کند که او در حال رشد است حمایت خود را از او شکست خورده ریاست جمهوری 2016 را پیشنهاد داد.

بایدن جای کسی را گرفتن او در اوکلاهما هر چند ساندرز برنده دولت در برابر هیلاری کلینتون در چهار سال پیش. در ویرجینیا که در آن دموکراتیک مردم در انتخابات این سال پیشی 2016 تعداد بیش از 500,000 آرا ساندرز’ رای به اشتراک گذاری به طور قابل توجهی کاهش یافته است. و در تنسی دموکراتیک مردم در انتخابات بود تا بیش از 30 درصد از 2016 اما ساندرز’ خام رای کل بود و تنها چند صد رای بیشتر از چهار سال پیش.

در ضمن بلومبرگ در تلاش بود به فراتر از اولیه به انتخابات ماه نوامبر در برابر تهمت که متصلب آسان پیروزی در به آرامی رقابت انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه در سراسر کشور است.

“ما باید از این منابع به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در نوسان متحده که از دست دموکرات ها در سال 2016” بلومبرگ گفت: سه شنبه شب در حالی که مبارزات انتخاباتی در فلوریدا.

میلیاردر سابق شهردار نیویورک که انداخت بیش از نیم میلیارد دلار به سه شنبه متحده را ارزیابی مجدد مبارزات انتخاباتی خود در روز چهارشنبه با توجه به یک فرد نزدیک به عملیات خود صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به توصیف داخلی مذاکرات.

وارن همچنین مبارزه برای خوشبینی است.

رو خروشان جمعیت در میشیگان قبل از اخبار ناامید کننده خانه-دولت در پایان اعلام شد او به نام در ایران به چشم پوشی از صاحب نظران سیاسی و پیش بینی به عنوان مشاوران اصرار دارند او حاضر به رفتن تمام راه را به یک رقابت کنوانسیون در ژوئیه حتی اگر او نمی کند, ادعای یک پیروزی آشکار در هر نقطه.

“در اینجا توصیه من: بازیگران یک رای است که به شما افتخار می کنم. بازیگران یک رای از قلب خود” وارن اعلام کرد. او افزود: “شما نمی توانید آنچه شما لازم نیست برای مبارزه با. من در این مبارزه است.”

با آرا هنوز در حال شمارش در سراسر کشور مربوط به مطبوعات اختصاص داده است 453 نمایندگان به بایدن 382 به Sanders 50 به وارن, 44 به بلومبرگ و یکی برای تشکر. Tulsi Gabbard. شماره در حال انتظار برای تغییر عنوان جدید متحده گزارش تعداد آنها و به عنوان برخی از نامزدهای شناور در اطراف 15 درصد رای آستانه آنها باید برای به دست آوردن نمایندگان.

نهایی نامزد باید ادعا 1,991 نمایندگان که اکثریت 3,979 متعهد نمایندگان در دسترس اولیه این فصل است.

——

آسوشیتد پرس نویسندگان Zeke میلر و برایان Slodysko در واشنگتن و کاتلین Ronayne در لس آنجلس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net