بایدن و تهمت توافق قوی روابط آمریکا و اسرائیل – ساندرز نه آنقدر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است برای خود را به عنوان سابقه ترین طرفدار اسرائیل رئیس جمهور ایالات متحده در حالی که مشخص خود را دموکراتیک مخالفان به عنوان رادیکال به دنبال از بین بردن پیوند ویژه ای بین ایالات متحده و دولت یهودی.

“اگر شما رای برای یک دموکرات” مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی گفت: “شما بسیار بی وفا به اسرائیل و مردم یهودی.”

جو بایدن ظهور به عنوان همه-اما-رسمی نامزد حزب دموکرات با این حال ممکن است مانع تلاش برای قاب انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یک همه پرسی در سیاست ایالات متحده نسبت به اسرائیل.

هنگامی که مایک پنس گفت در عمده طرفدار اسرائیل رویداد او حمله برنی ساندرز که حزب سوسیالیست دموکراتیک در آن زمان است. AP Photo/الکس برندن

واقعیت ‘پیچیده’

در اوایل ماه مارس برنی ساندرز بود دموکراتها حزب سوسیالیست – و به یک هدف آسان برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. او ساخته شده یک سری از نظرات که بسیاری از تفسیر به عنوان تهدید برای آینده آمریکا و اسرائیل روابط.

به عنوان مثال در بحث دموکراتیک در کارولینای جنوبی ساندرز گفت: او را به طور جدی در نظر گرفتن معکوس تصمیم مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ساخته شده است که به طور گسترده ای به عنوان طرفدار اسرائیل: انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس.

که در پس زمینه هنگامی که معاون رئیس جمهور مایک پنس به تازگی خواست جمعیت در آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته سیاستگذاری کنفرانس در واشنگتن دی سی به رئیس خود را در “چهار سال دیگر” برای اسرائیل به خاطر. ساندرز نیست حضور در این کنفرانس را متهم به دو حزبی AIPAC از ارائه یک “پلت فرم” برای “تعصب است.”

“ترین طرفدار اسرائیل رئیس جمهور در تاریخ” پنس گفت: ایجاد حفره مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر ساندرز “باید جایگزین نمی شود کسی خواهد بود که بیشتر ضد اسرائیلی رئیس جمهور در تاریخ این ملت است.”

اما واقعیت آمریکا و اسرائیل روابط بسیار پیچیده تر است. من آموخته ام که در طول ده سال تحقیق غیر قانونی 1947-1949 عملیات توسط آمریکا در جنگ جهانی دوم هوانورد که در معرض خطر زندگی و آزادی خود را برای متوقف کردن آنچه که آنها به عنوان یک قریب الوقوع دوم هولوکاست در بحث زمین که تبدیل به دولت اسرائیل است.

بواز Dvir مستند ” یک بال و یک نماز.’

با یک نگاه به گذشته

هر زمان که من از صفحه نمایش من, مستند “یک بال و یک دعا” و یا به یک کتاب بحث مخاطبان بیان شوک در وزارت امور خارجه ایالات متحده تلاش در اواخر 1940s, برای از بین بردن این عمل و جلوگیری از یهودی دولت ایجاد شده است.

با توجه به پیچیده ریشه دو کشور روابط آمریکایی ها نباید تعجب کرد که در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری را ناشی از سردرگمی در مورد آینده آمریکا و اسرائیل روابط.

در یک طرف اعضای جدید کنگره Ilhan عمر از ایالت مینه سوتا و رشیدا Tlaib میشیگان بوده است hypercritical از سیاست های آمریکا در خاورمیانه و به طور خاص از آنچه آنها را به عنوان sidelining فلسطینی ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی دیگر به وضوح احساسات گرم برای بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل که در حال حاضر تحت کیفرخواست برای تقلب و رشوه خواری.

در مقابل بایدن خدمت تحت باراک اوباما که بارها و بارها باعث نتانیاهو خشم با تاسف یهودی حل و فصل توسعه در بانک غرب در سرزمین فلسطینی ها استدلال می کنند متعلق به آنها است.

بایدن خودش نیز ابراز ناامیدی با نتانیاهو غرب بانک حل و فصل گسترش و ادامه داد: حمله به نخست وزیر اخیرا برای تعهد خود را به ضمیمه دره اردن است که در بخشی از مناطق مورد مناقشه که در آن فلسطینی ها امیدواریم که به راه اندازی خود را به دولت.

بایدن غرفه شرکت

حقیقت این است که آمریکا و اسرائیل روابط به احتمال زیاد پایدار باقی می ماند مهم نیست که چه کسی برنده انتخابات ریاست جمهوری در نوامبر. 3. بایدن همواره ابراز تعهد خود را به حفظ روابط قوی با دولت یهودی; او فقط مخالف با رئیس جمهور فعلی در آنچه که بدان معنی است که در شرایط عملی.

بله بایدن می ایستد به چپ از مغلوب ساختن پیشی جستن. اما با وجود برخورد با نتانیاهو در شهرک های او و دولت اوباما تقویت همکاری های ستراتیژیک میان دو کشور ، که شامل دادن اسرائیل بزرگترین-همیشه-نظامی بسته کمک: $38 میلیارد بیش از 10 سال است.

حتی بایدن را شست تا برای رئیس خود را پلاریزه ایران آمد چرا که به اعتقاد او از آن بهره مند دولت یهودی. با وجود نتانیاهو disparagement از معامله بسیاری از اسرائیلی ها از جمله Efraim Halevy رئیس سابق موساد اسرائیل ملی سازمان اطلاعاتی مشترک دولت اوباما مشاهده.

پرداختن به مبارزه کنفرانس تصویری با لینک بایدن هشدار داد که اگر اسرائیل انجام نتانیاهو جدید غرب بانک طرح های آن ممکن است از دست دادن جوان آمریکایی ها پشتیبانی می کند.

“ما نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد می شود.” “ما نمی توانیم اجازه اسرائیل تبدیل به موضوع دیگری که اختلافات جمهوری خواهان و دموکرات ها. ما نمی توانیم اجازه دهید هر چیزی را تضعیف مشارکت.”

ساخت و ساز در مودی گشت ایلیت شهرک غرب رام الله کرانه on Feb. 11, 2020. Issam Rimawi/Anadolu Agency via Getty Images

بعد از همه

آمریکا و اسرائیل روابط به ندرت نقش عمده ای در انتخابات ریاست جمهوری به دلیل اینکه اکثر نامزدها باید به طور کلی مورد توافق بر اهمیت ارتباط است. این دهه بوده است پس واقعا وجود دارد عمده اختلاف نظر در مورد سیاست خارجی به سمت اسرائیل است.

در اواخر 1940s, انگلیسی بودند کنار رفتن کنترل از خاک فلسطین و رئیس جمهور هری ترومن و وزارت امور خارجه برگزار شد دیدگاه های مختلف چه اتفاقی می افتد بعدی. ترومن دولت رای دادند برای سازمان ملل متحد پیشنهاد تقسیم فلسطین بین اعراب و یهودیان که گذشت 33-13 در سال 1947.

وزارت امور خارجه, اما, مخالفت صهیونیست ها با فشار به ایجاد یک دولت یهودی اعتقاد داشتند آن ایجاد خواهد بیگانه خاورمیانه متحدان و منجر به یک جنگ تمام است که به اتحاد جماهیر شوروی با یک بهانه ای برای به دست آوردن جای پایی در منطقه است.

مقامات وزارت امور خارجه مشغول به کار برای معکوس U. N. پارتیشن طرح و جلوگیری از اسرائیل تولد از جمله قانع کننده ترومن برای تحمیل تحریم بر فروش سلاح به خاورمیانه است. مصر Transjordan و عراق که مخالف ایجاد دولت یهودی دریافت سلاح و تجهیزات و آموزش از انگلستان است. آمریکا ارسال سلاح به شدت محدود چقدر کمک به اسرائیلی ها می تواند دریافت کنید.

راز عملیات توسط سربازان آمریکایی که من مطالعه کرده اند و مستند کمک اسرائیل زنده ماندن آن جنگ آغاز شد که صبح روز بعد از آن اعلام استقلال کرد. اما برای دو دهه اختلافات میان آمریکا و رهبران نگه داشته و دو کشور از تبدیل شدن به استراتژیک و نظامی متفقین.

John F. Kennedy اولین معنی دار اورتور زمانی که او به فروش می رسد اسرائیل سلاح های دفاعی در اوایل 1960s. یک دهه بعد ریچارد نیکسون بود برای اولین بار به ارائه معنی دار کمک نظامی: آمریکا سلاح های هوایی در طول سال 1973 یوم کیپور جنگ.

پس از آن ایالات متحده و دولت یهودی بودند تبدیل شدن به بهترین دوستان است. آنها نیاز به هر یک از دیگر. واشنگتن نیاز اسرائیل برای کمک به حفاظت از منافع آمریکا در خاورمیانه و ارائه اطلاعات به متحدان و دشمنان به طور یکسان و اسرائیل مورد نیاز آمریکایی ها به صورت استراتژیک و کمک نظامی از جمله دسترسی به سلاح های پیشرفته.

اکثر آمریکایی ها و اسرائیلی ها بر این باورند که آنها هنوز هم انجام دهید.

روابط خود را تقریبا قطعا امن مهم نیست که چه کسی برنده انتخابات ریاست جمهوری.

[شما باهوش و کنجکاو در مورد جهان است. بنابراین در حال گفتگو نویسندگان و ویراستاران. شما می توانید برجسته ما هر آخر هفته.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو