BGMEA خواستار صاحبان برای حفظ کارخانه بسته تا آوریل 11 در میان خطرات ناشی از سرایت

Rubana Huq رئیس جمهور بنگلادش پوشاک تولید کنندگان و صادرکنندگان ساخته شده در تماس های صوتی در بیانیه شنبه شب در حال رشد در میان انتقاد در برابر BGMEA برای رفتن نرم و سیار در کارخانه صاحبان که نگهداری گیاهان باز است.

Rubana درخواست آمد ساعت پس از صدها نفر از کارگران به رهبری بازگشت به داکا از مناطق مختلف برای پیوستن به کار جرقه ترس از سرایت.

دولت دستور تعطیلی همه ادارات و محل های کار برای 10 روز برای جلوگیری از گسترش این ویروس از Mar 26. آن را بعد از آن گسترش shutdown که شامل سیستم حمل و نقل تا May 11.

File photo

فایل عکس

پوشاک کارخانه است که باید سفارشات را تحویل می باز باقی می ماند اما صاحبان باید اطمینان از حفاظت از کارگران از ویروس دولت گفت.

BGMEA و بنگلادش لباس بافتنی تولید کنندگان و صادرکنندگان نیز خواسته صاحبان به نظر دولت را به طور موقت بسته شدن کارخانه ها.

دولت همچنین نورد از یک Tk 50 میلیارد بسته کمک مالی برای پرداخت از صادرات بخش کارگر دستمزد.

اما بسیاری از کارگران که به خانه بازگشته بود قبل از خاموش شدن آغاز شده برای کارخانه های خود را در داکا و دیگر مکان ها عمدتا در پا با خدمات حمل و نقل متوقف بر شنوایی که گیاهان بازگشایی شد.

انتقاد

Housebound شهروندان در زمان به رسانه های اجتماعی به بیرون ریختن خشم در کارخانه صاحبان که تصمیم به نگه داشتن گیاهان خود را باز وجود خطر سرایت.

“پوشاک کارخانه صاحبان یک بازی برای باج خواهی از دولت که تا به حال تنها نقش بیننده در حالی که کل بنگلادش شده است در معرض خطر قرار داده. آیا BGMEA فکر می کنم آنها زنده خواهد ماند در صورتی که کشور در خطر است؟” Saikat Bhowmik نوشت on Facebook.

 

“این پوشاک readymade کارخانه در حال بازگشایی زمانی که مردم در حال کنسرو شده به خانه های خود. بسیاری از کارخانه ها باید شروع به کار امروز است. چگونه تعجب آور!” Mazharul Emon نوشت: در یکی دیگر از پست.

Rubana گفت: خبرنگاران گفت: “من صمیمانه درخواست صاحبان تمام کارخانجات برای حفظ کارخانه بسته تا آوریل 11 با توجه به وضعیت کلی.

“من همچنین می خواهم برای اطمینان ما کارگران است که آنها را به دریافت حقوق و دستمزد در ماه مارس. آنها لازم نیست به نگرانی در مورد آن. من درخواست همه طرف به آتش هر کارگر برای دور ماندن از کار” او گفت:.

کارگران خواندن متوجه خارج از کارخانه پوشاک در Gazipur را Tongi آن را به عنوان افتتاحیه در روز یکشنبه میان در سراسر کشور shutdown با توجه به شیوع کروناویروس. عکس: آصف محمود Ove

هنگامی که خبرنگاران از او پرسید که در مورد کارگران راه رفتن بیش از 100 کیلومتر برای پیوستن به محل کار خود را به منظور صرفه جویی در شغل خود, او گفت: این موضوع نه تحت اقتدار.

“من تا به حال ساخته شده است این درخواست حتی اگر BGMEA هیچ قدرت برای حفظ کارخانه ها باز یا بسته,” او گفت:.

“من هرگز در معرض کارگران من به شکنجه و یا بی عدالتی است. لطفا همین حالا با تصویب این مسئولیت به من” این BGMEA رئیس گفت. “در حال حاضر این سوال از ما بقا. لطفا همین حالا ایجاد هر گونه اختلاف است.”

Rubana همچنین ابراز شک و تردید که آیا همه مردم از بازگشت به داکا شد و پوشاک کارگران است. “بسیاری از کارگران در کارخانه ها.”

خطر

با آخرین تصمیم در جای خود کارگران ممکن است سر بازگشت به خانه یکهو مانع تلاش های دولت برای محدود کردن گسترش ویروس.

Dr Mushtuq حسین سابق افسر ارشد علمی موسسه اپیدمیولوژی و کنترل بیماری تحقیقات گفت: صاحبان صنایع نیاز به برداشتن قدم برای جلوگیری از این کارگران از ترک Dhaka.

او با اشاره به خطری که تا به حال رخ داده است که کارگران به رهبری خانه پس از اعلام از خاموش کردن. “اگر این کارگران رفتن به روستاها و بازگشت خطر عفونت می شود خیلی بیشتر است.”

“اگر آنها در داکا BGMEA به مدیریت آنها. اگر آنها می تواند زندگی می کنند در داکا آنها نمی خواهد به خانه بازگشت,” او اضافه شده و خواستار آن است که صاحبان برای جبران این تصمیم را گرفته بود پیش از آن.

بهداشت عمومی دکتر متخصص Taufique Joarder گفت BGMEA اقدامات منعکس کننده incoordination.

بیماری همه گیر است که موضوع سلامت. مردم در این بخش باید مشورت قبل از تصمیم گیری. BGMEA باید آگاه شده است که” او گفت:.

اگر یک کارگر می شود این ویروس را به دیگران از طریق روزانه خود را جنبش Joarder گفت.

“پس BGMEA باید جبران کند اگر کارگران در اینجا بماند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de