بزوس و زوکربرگ پیوستن به کاخ سفید تلفن تماس در بازگشایی اقتصاد ایالات متحده

تماس های تلفنی به دنبال اعلام روز شنبه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد تشکیل گروه مشورتی در مورد چگونه برای باز کردن این کشور که شامل بالا دیگر ما مدیران مانند شرکت اپل تیم کوک مدیر عامل شرکت و JPMorgan Chase & Co رئیس جیمی Dimon.

رهبران کسب و کار گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کشور نیاز به مقدار بیشتر coronavirus تست قبل از عمومی خواهد بود با اعتماد به نفس کافی برای شرکت در بازگشایی اقتصاد وال استریت ژورنال گزارش شده است.

رئیس جمهور در توییتر به نام تماس “بسیار سازنده” و اضافه کرد که شرکت رهبران بودند “همه در بر گرفتن امریکا بازگشت به کار و به زودی.”

برخی از 94 درصد از آمریکایی ها شده اند تحت دولت stay-at-home سفارشات به سرعت گسترش از کروناویروس که باعث می شود به طور بالقوه کشنده بیماری تنفسی COVID-19. سفارشات از جمله کسب و کار اجباری تعطیلی باید کتک اقتصاد ایالات متحده و چپ میلیون ها نفر از آمریکایی ها بیکار.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل به شرکت های بزرگ امریکا برای کمک به طرح یک دوره رو به جلو است. او اغلب به دنبال رهبران کسب و کار’ کمک به با قبلا اعلام درایو-از طریق برنامه تست با برجسته خرده فروشان از جمله Walmart, Inc.

اما روابط بین کاخ سفید و آمازون به بزرگترین خرده فروش آنلاین – باید در زمان تیره و تار به نظر می رسد. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال توصیف کرده است بزوس متعلق به واشنگتن پست به عنوان آمازون “رئیس لابی.” بالا سردبیر این روزنامه که انتشار مقالات انتقادی از رئیس جمهور گفت: بزوس بدون دخالت در آن پوشش خبری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im