مراقب باشید ساده داستان موریسون Keneally خواهید بگویید

موریسون تمایل برای داستان ساده بر روی صفحه نمایش در روز جمعه. پرسید: چه چیزی ممکن است اتفاق می افتد اگر ویروس منفجر شد که آیا خاموش شدن ناگهانی ممکن است بازگشت او به سختی می تواند خود را به لقاء امکان – حتی اگر هر کس می داند که در آن وجود دارد. او مدام به همان داستان او شده است گفتن از ویروس رسیده سواحل ما – پیشرفت به بعد به جلو و نه به عقب. هر وقفه به روایت مجاز نیست. زمانی که دولت در نهایت در اطراف به انتشار آن برای اولین بار مجموعه ای از مدل سازی چند هفته پیش به جای گفتن ما در مورد آینده مقدار از آن را به سادگی با حمایت نخست وزیر داستان در مورد آنچه در حال حاضر اتفاق افتاده است. این گفته یک داستان آشنا سختی غلبه بر.

سمج و خوش بینی است که گناه محدود به سمت راست. بسیاری از مردم در سمت چپ امیدوار بود شاید حتی به خود اجازه دادند به این باور است که پس از این بحران جهانی به طور چشمگیری تغییر خواهد کرد. این بود داستان آسان برای گفتن اوایل – مهلت مورد نیاز بود از دل تنگی آینده به نظر می رسید یک راه طولانی ، اما در حال حاضر ما وجود دارد. و چه نشانه های اولیه?

در حال بارگذاری

اول که آمدن مسابقه شدید خواهد بود. رئیس شورای کسب و کار استرالیا در هفته گذشته به نام این “یک بار در یک نسل فرصت به recraft نوع جامعه ما خواهید بود”. این شورا است که نیروی آن بود اما این واژه هنوز هم باید مرعوب چپ. این است که یک سازمان که همیشه برمی خسته از راه حل های کاهش مالیات برای شرکت ها و تضعیف حمایت از کارگران است. و این البته متعلق به یک داستان ساده بیش از حد: که اگر ثروتمندان ثروتمندتر می شوند پول خود را بریزد پایین به کارگران است.

دوم که همه چیز به خوبی می تواند بدتر و نه بهتر. در آخرین ستون من اشاره کرد تونی ابوت پیش بینی که “میهن پرستی را در و جهانی شدن” است. هفته گذشته کار را Kristina Keneally تصمیم به تحقق نبوت بالا بردن چشم انداز برش مهاجرت به منظور قرار دادن “استرالیا کارگران برای اولین بار”. مطمئن شوید که وجود دارد این است که مشروع و پیچیده – بحث به حال در مورد چگونه ما مهاجرت سیستم کار می کند. اما Keneally تیز است و می دانست آنچه که او انجام شده بود. یکی از ویژگی های مشترک داستان ساده است و حضور ساده خائنانی مانند مهاجران به استرالیا شغل. کار ممکن است با هدف برنده شدن در این مسابقه به پایین در بیگانه ستیزی, اما آن را می خواهد به مطمئن شوید که آن را قرار می دهد در یک مناسب و معقول نشان دادن است.

اما مبادا ما همه بالا و توانا در مورد ساده داستان به یاد داشته باشید که همه ما برای انتخاب به سادگی در زمان. یکی از عوامل موریسون را در نظر گرفته که او راه اندازی ملی کابینه شده اند که بالقوه به گسترش سرزنش اطراف اگر همه چیز رفته بود به شدت. اما ناخواسته-عوارض در حال حاضر به نظر می رسد مبارزه را به خوبی پیش رفته است که رای دهندگان می تواند به اعتباری که در آن آنها می خواهند. اگر شما صحبت می کنند به کسی که دوست دارد Morrison, آنها می گویند او یک کار عالی. اما موریسون-hater خواهد به شما بگویم premiers انجام تمام کار سخت با وجود موریسون دست و پا چلفتی تلاش برای دخالت. هر دو البته بیش از حد ساده است.

در حال بارگذاری

این یک یادآوری خوب است که هر داستان یک دروغ از انواع – یا در بهترین حالت یک مجموعه ای از حذفیات. یک داستان لباسهای بافتنی حقایق با هم به یک روایت منسجم. اما هیچ روایت ساده است و حقایق وجود دارد مستقل از داستان ما خودمان را بگویید در مورد آنها.

دوره دولت چرت زدن به همراه bushfires به علاوه coronavirus معنی است که ما وارد یک دوره عجیب از شدت سیاسی است که در آن سه سال از بحث فشرده به حدود نصف آن است. ممکن است این نیروی سیاستمداران ما به اذعان به پیچیدگی بیشتر. به احتمال زیاد بیشتر وسوسه به کوچک شدن بحث پیچیده به ساده داستان خواهد بود بیش از حد قوی است. ما باید مقاومت در برابر به همان اندازه وسوسه قوی به این باور که این داستان طوطی آنها را خودمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de