مراقب باشید راست استدلال مبدل به عنوان محیط زیست

پوستر در سبک گروه فعال انقراض شورش (XR) به نظر می رسد در انگلستان اعلام “کرونا است که در درمان انسان ها به این بیماری”. در حال حاضر حذف صدای جیر جیر از @xr_east عکس پوستر زیر خط که “زمین شفا است. هوا و آب است پاکسازی”.

آن را ثابت کرد بسیار بحث برانگیز:

از جمله “تاج درمان” / “بیش از حد بسیاری از مردم” استدلال به ظاهر بی طرف در مورد مسابقه. اما در عمل آنها به مدت طولانی استفاده شده است به می گویند که مشکل این است که بیش از حد بسیاری از سیاه و قهوه ای مردم است. استدلال که نرخ تولد باید پیشتر تمایل به تمرکز در هند یا آفریقا که اجازه می دهد تا خاموش کشورها در نیم کره شمالی است که به مراتب بیشتر ردپای کربن و بی نهایت بیشتر مسئولیت تاریخی برای تغییر آب و هوا.

انقراض شورش است صبورانه را تکذیب کرد این بود که یک پوستر رسمی گفت: صدای جیر جیر “به هیچ وجه نشان دهنده” به موقعیت و XR “کاملا از صمیم قلب را محکوم کرد” پیام. یک سخنگوی ITV گفت:

به نظر می رسد مانند حساب های خفته برای یک دوره طولانی از زمان – و آن را هرگز توییتی هر چیزی شبیه به این قبل از ما در حال تلاش برای ایجاد ارتباط با آنها است اما آنها در حال برقراری ارتباط است. ما نمی دانیم که در آن است, اما آن را فریاد می زند که یک حساب جعلی.

اگر آن را جعلی و سپس این اولین بار نیست XR دیده است پیام خود را ربوده و در این راه. در ژانویه سال 2020 پوستر به نظر می رسد در برایتون و گفت: “نجات محیط زیست: پایان مهاجرت انبوه” و “سفید تنها مردم در مورد مراقبت از محیط زیست”.

اگر چه این درست است که انگلستان در محیط حرکت بسیار سفید, من نمی خواهم برای رسیدن به فهم و outs از که “صحبت می کند” برای غیر متمرکز سازمان مانند XR که در آن وجود خواهد داشت انواع دیدگاه.

اما صدای جیر جیر و پوستر ما فرصتی برای در نظر گرفتن آنچه استرالیا متفکر Ketan جوشی دارای برچسب “تنبل ecofascism” از جمله برخی کمتر شناخته شده رشته بسیار misanthropic و نژادپرستانه زیست محیطی تفکر است.

یک نژادپرست تاریخچه

ایده چنین چیزی جدید به عنوان اشاره در 2015 نیویورکر مقاله توسط استاد حقوق Jedediah Purdy که ترسیم محیط زیست را نژادپرستانه تاریخ است. به یک مثال Purdy نگاه مدیسون گرانت بود که ابزاری در ایجاد باغ وحش برانکس و اولین سازمان هایی که در تلاش برای نجات گاومیش کوهان دار امریکایی آمریکایی و کالیفرنیا طبيعي به حساب ميآيد.

مدیسون گرانت همراه حفاظت و اصلاح نژاد. ویکی CC BY-SA

Purdy اشاره می کند که اعطای نیز نویسنده از یک سال 1916 کتاب با عنوان عبور از این مسابقه بزرگ و یا نژادی اساس از تاریخ اروپا که Purdy توصیف به عنوان “یک شبه علمی کار سفید supremacism که با هشدار نسبت به کاهش از ‘اروپا’ مردم”.

اخیرا یک “پیرو عقیده توماس مالتوس لحظه” در محیط زیست آغاز شد و با انتشار در سال 1968 از زیست شناس پل ارلیک کلاسیک کتاب بمب جمعیت. بازتاب قرن 18 اقتصاددان Thomas Malthus, Ehrlich نگران است که جهان نمی تواند حفظ آن رشد جمعیت و توده قحطی شد اجتناب ناپذیر است.

اصطلاح “عمیق محیط زیست” نیز مطرح استدلال شبیه به “کرونا درمان” پوستر. یکی از برجسته عمیق و متفکر گفت: “…علت اصلی برای فروپاشی قریب الوقوع جهان – علت کافی و به خودی خود – عظیم رشد جمعیت انسانی: انسان سیل”.

چه بعدی برای XR و آب و هوا ،

انقراض شورش است که اغلب مورد انتقاد قرار گرفته است برای تغذیه مشابه ضد انسانی و یا نژادپرستانه روایات و در حال حاضر چهره عظیم استراتژیک چالش است.

تا کنون جنبش متکی است تجمع جمعی برای فشار آوردن به دولت و آینده آشکار flashpoint اصلی سازمان ملل متحد در اجلاس آب و هوا برنامه ریزی شده برای گلاسکو در نوامبر سال 2020 است. با توجه به همه گیر, روشن نیست که آیا این اجلاس اتفاق می افتد در همه (در گلاسکو و یا جاهای دیگر). کروناویروس در حال حاضر باعث XR به انصراف از اعتراضات و تظاهرات ممکن است جذب به عنوان بسیاری از مردم حتی زمانی که آنها را تبدیل به ممکن است دوباره. زمان خواهد شد بگویید اگر XR خواهد بود قادر به وفق دهند.

به “کرونا درمان” پوستر ممکن است صادقانه بیان misanthropic فکر کردم با کسی که نظر خود را به بخشی از XR. آنها همچنین می تواند جدا شده نمونه ای از چرخش آزاد. اما شاید نگران کننده ترین آنها ممکن است به جای بخشی از یک مطلب طولانی مدت در برابر مقاومت مواجه XR و جنبش آب و هوا به طور کلی.

یک گزارش در بعضی نقاط به مقدار زیادی از شواهد ضمنی که ناشناس سفید supremacist گروه به نام صد دست است که به طور منظم کلاهبرداری XR تصاویر و ممکن است در پشت این پوستر. شواهد بیشتری مورد نیاز خواهد بود اما به نظر می رسد که راست ترین گروه ممکن است با دیدن یک فرصت پست-coronavirus به نوبه خود به طور موقت محدودیت های مسافرتی را به آنهایی که دائمی و موقت نظارت ناخواسته مردم را به یک قوی تر racialised دولت است.

بدون در نظر گرفتن بسیاری از محیط زیست فکر مردم سفید را به خوبی درک کنند که محیط زیست نژادپرستی وجود دارد که حرف از “حفاظت” و “صرفه جویی در این سیاره” آمده نه تنها از آنچه که به نام چپ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im