‘بهتر از هیچ چیز’: تایلند را تشویق می کند پارچه ماسک میان فولاد ماسک کمبود

تایلند است که گزارش شده است در مجموع 70 نفر قرار دهید فولاد ماسک و sanitisers در زیر آن لیست کنترل کالا در ماه گذشته به عنوان گسترش coronavirus منجر به کمبود در فروشگاه ها.

کمبود فولاد ماسک باعث شد دولت به تصویب 225 میلیون بات (7 میلیون دلار) بودجه در هفته گذشته برای سازمان های دولتی به تولید 50 میلیون ماسک پارچه در عرض چند روز در سراسر کشور توزیع شده است.

پارچه ماسک ها به اندازه کافی برای جلوگیری از مردم از ابتلا به این ویروس از طریق قطرات از سرفه یا عطسه گفت: Panpimon Wipulakorn مدیر برای بخش بهداشت و درمان است.

A woman shows a face mask she made in a workshop, during the coronavirus outbreak, in Bangkok, Thailand Mar 9, 2020. REUTERS

یک زن را نشان می دهد یک ماسک صورت او ساخته شده در کارگاه در طول شیوع کروناویروس در بانکوک, تایلند, Mar 9, 2020. ایسنا

“قطرات از سرفه و عطسه در حدود پنج میکرون و ما در حال حاضر که پارچه ماسک می تواند به محافظت در برابر قطرات بزرگتر از یک میکرون,” Panpimon گفت:, و اضافه کرد که این ماسک نیاز به شستشو روزانه.

رسمی خودش به نظر می رسد در بهداشت عمومی وزارت آموزش تصویری مردم چگونه پارچه ماسک در خانه. کارگاه های آموزشی نیز راه اندازی شده است در سراسر کشور برای کمک به تولید ماسک.

بسیاری از Thais پاسخ دولت تماس گرفتن با هم در گروه های کوچک در مراکز جامعه در سراسر کشور را از ماسک های پارچه ای و توزیع آنها را به دیگران به صورت رایگان.

آن را در طولانی برای Phongsai Kaewvichit یک زن 63 ساله و بازنشسته را به یکی.

“من این پارچه ماسک صورت برای خانواده و بستگان از آنجا که من می توانم پیدا کردن ماسک های جراحی کنه و قیمت بسیار بالا است” گفت: Phongsai.

“من فکر می کنم آن را بهتر از هیچ چیز چون حداقل آن را می توانید از من محافظت از مردم بزاق در تماس نزدیک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im