بهتر موش کنترل در شهرستانها شروع می شود با تغییر رفتار انسان

برای قرن ها, موش رونق در شهرستانها به دلیل رفتار انسان. در پاسخ انسان را سرزنش موش و تکنیک های توسعه یافته برای مسمومیت آنها.

ما تحقیقات شهری موش جمعیت و تشخیص دهد که موش های گسترش بیماری است. اما آنها موجودات جذاب که فکر می کنم احساس و نشان دادن سطح بالایی از هوش. نگرانی عمومی در مورد سم موش آسیب رساندن به حیات وحش در حال رشد — یک روند است که به اعتقاد ما می تواند در نهایت منجر به مرگ موش ممنوعیت در بسیاری از نقاط جهان. بدون سم به عنوان یک گزینه انسان نیاز دیگر موش روش های کنترل.

موش بسیاری از صفات منفی به خوبی شناخته شده است. آنها در میان اکثر مخل تهاجمی حیوانات در شهرستانها. شهری موش ها مانند بیماری اسفنج تجمع در foulest می رسد که در آن آنها را انتخاب کنید تا مضر و بیماری زا است. آنها آنتی بیوتیک-مقاوم در برابر MRSA (methicillin-resistant Staphylococcus pseudintermedius). داخل موش روده MRSA می توانید ارتباط برقرار کردن با بیماری های دیگر مانند مواد تشکیل دهنده را در یک کاسه مخلوط ایجاد جدیدتر اشکالات که می تواند حمل و نقل از سیستم سپتیک به خانه.

اما روش رایج برای مدیریت موش اغلب موفق به نشانی مهم ترین عامل کمک به هجوم: انسان و پرکار مقدار از مواد غذایی که آنها را هدر ندهید. بیشتر تحقیقات ما بر روی موش در شهر نیویورک و در سراسر جهان بیشتر از ما درک می کنیم که موش رفتارهای کمتر کمک به هجوم نسبت به انسان است.

انبوهی از زباله در نزدیکی زیادی بی خانمان های لس آنجلس را تشویق موش ها و بیماری های آنها ادامه می دهند.

نگرانی در مورد سم موش

در Jan. 4, 2020, مالیبو کالیفرنیا ممنوع موش با توجه به اثرات مضر خود را بر روی nontarget حیوانات وحشی مانند شیر کوه. این آمد و پس از کالیفرنیا مجمع تصویب لایحه ممنوعیت موش ایالت; اندازه گیری درگذشت در مجلس سنا دولت اما می تواند ظهور این سال است.

اگر محدودیت هایی در استفاده از سم موش شروع به گسترش جوامع خواهد نیاز به راه های دیگر برای مدیریت هجوم. موش هزینه اقتصاد جهانی میلیاردها دلار سالانه بیشتر از آلوده مواد غذایی در انبارها رستوران ها و آشپزخانه خانه. هزینه های بیماری vectored توسط موش ها ناشناخته از آنجا که ارائه دهندگان خدمات پزشکی در درمان بسیاری از بیماری بدون دانستن اینکه چه چیزی باعث آنها را. به عنوان جمعیت های انسانی تبدیل شدن به طور فزاینده ای خوشه در شهرستانها این اثرات می تواند افزایش دهد.

در ضمن تغییر آب و هوا است که کوتاه شدن فصل زمستان که حد موش تولید مثل. جهانی شدن و تغییرات آب و هوایی و عدم توانایی در استفاده از موش می تواند در نتیجه یک “طوفان کامل” آسیب پذیری به جوندگان در یک مقیاس انسان تجربه کرده اند پس از قرون وسطی است.

مواد غذایی-رویکرد متمرکز

تحقیقات نشان می دهد که برای رسیدگی به این مشکل به طور موثر مردم باید شروع به درک محیط زیست از جوندگان. موش انطباق با انسان, منابع غذایی و تکثیر قابل توجه در نرخ. اگر به اندازه کافی مواد غذایی است که در حال حاضر یک واحد نروژ موش صحرایی (Rattus norvegicus مشاهده گرديد) می تواند به هنگام تولد به تا 12 نوزادان در یک بستر. و هر یک به خوبی تغذیه pup می تواند به هنگام تولد به 12 نوزادان خود را در به عنوان چند به عنوان شش هفته.

ما معتقدیم که کلید کنترل موش است قدردانی یک نکته کلیدی: از آنجا که موش ها را کوتاه زندگی دهانه از یک تا دو سال و تکثیر اغلب آنها به سرعت وفق دهند به تغییر محیط. به نظر ما تا زمانی که مردم رفتار خود را تغییر دهید, آنها ممکن است شکست در کنترل موش اعداد.

زمان مکانیزم برای موش کنترل بیشتر واکنشی نسبت به فعال. شهری بهداشت تبدیل شده است کسب و کار بزرگ برای exterminators اما کمی به کنترل جمعیت موش.

یک روش معمول این است که اقدام پس از جوندگان جمعیت به اندازه کافی بالا هستند که حضور خود را نمی توان نادیده گرفت. اما موش عمدتا شبانه و گریزان به طوری که آنها به طور معمول متوجه تنها پس از تعداد آنها در حال حاضر بالا است.

این واکنشی رویکرد باعث می شود هر گونه اقدامات کنترل – به استثنای موش از ساختمان ها و سایت های تغذیه, تنظیم, سم, طعمه, معرفی شکارچیان asphyxiating آنها را با یخ خشک (دی اکسید کربن منجمد) و یا درمان آنها را با immuno-ضد بارداری – قابل مقایسه با قرار دادن یک پانسمان در یک سرطان است.

تغییر عمیقا ریشه دوانده شهری عادات

در آزمایشگاه ما, بررسی بوی که موش ها ترجیح می دهند. شبانه به عنوان حیوانات موش را دید ضعیف و تکیه بر بویایی برای شناسایی پتانسیل آمپول زیستگاه و منابع غذایی.

مولی یک موش صحرایی در پیچ و نویسندگان مطالعه پوشیدن GPS tag. تعیین چه بوی موش ها را به خود جلب می تواند کمک به توسعه موش کنترل ابزار. مایکل پارسونز, نویسنده ارائه شده

موش عادات غذایی قابل پیش بینی هستند. در بروکلین نیویورک, آنها خوردن پیتزا و شیرینی و آبجو. در پاریس آنها مصرف شیرینی های رولتی, کره و پنیر. هر محلی سلیقه مردم ترجیح می دهند موش خوردن. قطع مستمر تامین مواد غذایی و موش جمعیت کاهش خواهد یافت.

بسیاری از ساکنان شهرستان خوردن در زمانی که آنها مشغول هستند در ترافیک گیر کرده و یا در غیر این صورت در اجرا. آنها با رها کردن زباله مانند گریس-خیس پوشک بچه و سگ داغ نان بر روی خیابان ها و زمین های بازی و مترو آهنگ. حتی بسیار با وجدان مردم ممکن است با عجله شیر یا خط uneaten مواد غذایی و فراغ بر روی بالای سرشار سطل زباله زمانی که آنها تاکید کرد برای زمان.

افرادی که در حال کار و مراقبت از خانواده نیست نگاهی هم به فکر می کنم در مورد آنچه نهان موش ها در حال انجام است. اما تحقیقات ما ما را متقاعد کرد که جامعه می توانند یاد بگیرند که برای متوقف کردن تغذیه موش سهوا. مدیریت آفات متخصصان و دانشگاهیان و سیاستگذاران و شهروندان می توانند همه کمک به پیشبرد این هدف از آنجا که مردم اساسا می تواند تغییر راه های که در آن آنها رسیدگی و دور از مواد غذایی است.

استخدام افراد برای ایمن سازی زباله

ما باور داریم که مردم با دادن مشوق هایی برای ایجاد محیط های بهداشتی موثر است و اجتماعی مترقی استراتژی است. در اینجا یک مثال: چون خیلی از موش مشکل در شهر نیویورک رانده است منظقه زباله نشسته در خارج از منزل یک شبه ما نشان می دهد استخدام بیکار یا بی خانمان افراد به عنوان شب مأموران. آنها را حرکت کیسه زباله از منظقه به محافظت زمینه های مشترک و سپس بازگشت آنها به محدود برای صبح زود مجموعه.

برخی از شهرستانها می تواند ایجاد شهروند موش گشت که آموزش شهروندان برای شناسایی و اطلاع صاحبان اموال زمانی که آنها تشخیص دهد که موش ها در حال حاضر. نمونه شاخص ها به سختی قابل توجه دهانه ظاهر می شود در اطراف ساختمان های تیره یا لکه های چربی در پیاده رو پارک و یا توسعه نیافته ، این رویکرد حذف انگ اجتماعی اغلب همراه با موش با نشان دادن مردم چگونه به اقدامات پیشگیرانه قبل از هجوم توسعه.

عصب شناسی کلی لمبرت تدریس موش به رانندگی اتومبیل های کوچک به منظور مطالعه انعطافپذیری عصبی و مهارت های یادگیری.

موش باعث خیلی مشکلات گران, اما آنها نیز جای تعجب دارد تعامل با حیوانات که در این نمایشگاه بشر-مانند کیفیت مانند ندامت و همدلی است. دانشمندان به آنها آموزش دیده اند به رانندگی اتومبیل های کوچک. به عنوان شواهدی وجود دارد که موش ها فکر و احساس انسان تجمع ما انتظار داریم که می تواند بسیاری از جوامع بیشتر تمایلی به سم آنها.

در نظر ما از آنجا که موش ها در حال عمیقا ریشه در جامعه بشری, مردم نیاز به درک چگونه اقدامات خود را تشویق موش رفتار است. ما می خواهیم به تشویق طوفان مغزی در مورد این موضوع و کمک به شناسایی امیدوار کننده ترین راه برای مدیریت شهری موش مشکلات به طور موثر و انسانی.

[مانند آنچه شما به عنوان خوانده شده ؟ می خواهید بیشتر ؟ ثبت نام برای مکالمه های روزانه در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im