برنی ساندرز به راحتی برنده نوادا حزبی; ائتلاف دوباره پشتیبانی در Newspoll

برنی ساندرز است به راحتی به دست آورد نوادا دموکرات کمیته های پارلمانی حفاری وضعیت خود را به عنوان پیشتاز برای نامزدی حزب دموکرات آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری.

با 88 درصد از حوزه گزارش ساندرز برنده 47.1 درصد از شهرستان نمایندگان رسانه ها را به دلخواه اندازه گیری برای اعلام پیروزی. جو بایدن به دنبال با 20.9% پیت Buttigieg بود 13.6% الیزابت وارن 9.7% تام Steyer 4.5 درصد و ctq 3.9%.

ساندرز’ برنده شد کمتر چشمگیر اولیه محبوب آرا در طول caucusing با 34.3% به دنبال بایدن در 17.9%, Buttigieg 15.2% وارن 12.8%, Klobuchar 9.3% و Steyer 9.1%.

محبوب آرا پس از تجدید از آن دسته از داوطلبان که موفق به کسب حداقل 15% در یک خاص حوزه Sanders بود 40.7% بایدن 19.7%, Buttigieg 17.1% وارن 11.2%, Klobuchar 6.8 درصد و Steyer 4.0%.

ساندرز بهره مند از اینکه تنها نامزدی که بیش از 15% آستانه در تقریبا در هر حوزه. اگر ساندرز تنها نامزد بالاتر از 15 درصد در حوزه او را تمام است که حوزه این شهرستان داشت.

قفقاز هستند موفق توسط حزب نیست دولت در انتخابات مقامات. پس از تاخیر طولانی در گزارش نتایج در هر دو آیووا و نوادا و باید آن را تسکین تعداد بسیار کمی از قفقاز باقی می ماند در دموکراتیک برنامه.

اکثر کشورهای دیگر با رای مقدماتی یا ساده رای گیری انتخابات است.


ادامه مطلب: آمریکا در انتخابات مقدماتی در حال محرمانه و پیچیده و نمایندگان راستین. پس چرا آمریکایی ها هنوز رای این راه ؟


نظر سنجی های ملی نشان می دهد ساندرز با روشن استفاده

آخرین RealClearPolitics ملی نظرسنجی میانگین برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری است ساندرز با حذف سرب از 29.3 درصد از رای دهندگان بالقوه پیش از بایدن در 17.2% مایکل بلومبرگ 15.3% وارن 13.2%, Buttigieg 9.8% و Klobuchar 6.3%.

در ایالات متحده دموکراتیک اولیه سیستم متعهد نمایندگان اختصاص داده نسبت به همه نامزدها که روشن 15 درصد رای آستانه هر دو در داخل یک دولت و کنگره منطقه. نامزدها باید به نفع اکثریت نمایندگان (حداقل 1,990) توسط ژوئیه دموکراتیک ملی کنوانسیون به نفع نامزدی.

با آخرین نظر سنجی های ملی Sanders, تنها نامزد دور به اندازه کافی بالاتر از 15% مطمئن باشید پاکسازی آستانه است که تقریبا در همه جا. اگر نتایج نظرسنجی منعکس شده در سه شنبه در مارس 3, زمانی که 14 متحده رای و 34 درصد از تمام نمایندگان متعهد تعلق می گیرد, Sanders,’ به اشتراک گذاری از نمایندگان را به مراتب بیش از رای خود به اشتراک بگذارید.


ادامه مطلب: دو نامزد ده, یک هدف بزرگ: در شلوغ دموکراتیک زمینه است که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن?


وجود دارد یک مسابقه قبل از سه شنبه: کارولینای جنوبی اولیه در روز شنبه.

با دولت بزرگ جمعیت آمریکایی های آفریقایی تبار بایدن به حال شده است در انتظار یک پیروزی بزرگ در اینجا اما برتری خود را بر ساندرز در آخرین RealClearPolitics نظرسنجی میانگین غوطه ور است از 14 درصد در اواخر ماه ژانویه به فقط سه نقطه در حال حاضر.

می توانید بلومبرگ به دست آوردن زمین در سه شنبه?

دو پرجمعیت ترین ایالت رای گیری در روز سه شنبه هستند کالیفرنیا و تگزاس. بلومبرگ خواهد مسابقه سه شنبه متحده پس از نشستن چهار نامزد مسابقات.

این RealClearPolitics میانگین می دهد ساندرز 26.3 درصد در کالیفرنیا به دنبال بایدن در 14.8% بلومبرگ 14.5% وارن 12.0% و Buttigieg 11.3%. در تگزاس آن را ساندرز پیش رو در 23.5% بایدن 21.0% وارن 14.5 درصد و بلومبرگ 14.0%.

این megyn kelly مدل پیش بینی برای نامزدی حزب دموکرات را می دهد ساندرز 45% شانس برنده شدن یک نماینده متعهد اکثریت. هیچ کس برنده اکثریت است که در 41 درصد بایدن اکثریت دور سوم در 9٪.

بلومبرگ بوده است به دست آوردن در انتخابات حداقل قبل از روز چهارشنبه به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار بحث عملکرد. اما در یک مستقيم بازی کردن با ساندرز او خرد کردم یک 57-37% حاشیه در یک NBC/نظرسنجی وال استریت ژورنال.


ادامه مطلب: بله آیووا قفقاز تا به حال عمده اشکالات اما نتایج ممکن است حتی مهم نیست که چقدر


در حالی که بلومبرگ برنده آرای کسانی که دموکرات ها بر این باورند که تنها یک میلیاردر می توانید ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بسیاری از دموکرات ها (به خصوص ساندرز حامیان) دوست ندارم دادن نامزدی به یک میلیاردر.

اگر هیچ کس می آید در نزدیکی اکثریت نمایندگان متعهد وجود خواهد داشت یک رقابت دموکراتیک کنوانسیون در اواسط ماه جولای. باید این اتفاق می افتد آن خواهد بود که برای اولین بار پس از سال 1952. اگر مهر را شکست داد ساندرز در یک رقابت کنوانسیون حزب دموکرات چپ خواهد واکنش نشان می دهند به شدت به ادراک یک میلیاردر سرقت نامزدی از خود ،

مغلوب ساختن پیشی جستن رتبه در ضمن روند تا به لطف خوب ما اقتصاد است. در megyn kelly مصالح خود را خالص تصویب -7.8% با نظر سنجی از ثبت نام و یا به احتمال زیاد رای دهندگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز مسیرهای پیشرو دموکراتها در RealClearPolitics ملی رای گیری به طور متوسط با سندرز و بایدن پیشرو او در حدود 4.5 درصد در سر-به-سر مسابقات بلومبرگ پیشرو 3.3 امتیاز و Buttigieg وارن و Klobuchar پیشرو حدود دو نقطه است.

بلومبرگ در اولین انتخابات مقدماتی دموکرات’ بحث در نوادا هفته گذشته است. اتین LAURENT/EPA

کار حفظ سرب بیش ائتلاف در Newspoll

این هفته Newspoll انجام مارس 19-22 از یک نمونه از 1,510 مردم به کار یک 51-49% سرب یک نقطه برای به دست آوردن این ائتلاف پس از آخرین Newspoll سه هفته پیش.

اولیه آرا 38% ائتلاف (ثابت) 34 درصد نیروی کار (یک) 13% و سبزی (ثابت) و 4% یک ملت (ثابت). همه آمار و ارقام در اینجا از این نظرسنجی Bludger.

نزدیک به چهار در ده (38%) راضی شد با نخست وزیر اسکات موریسون عملکرد (یک) و 58 درصد ناراضی بودند (یک) برای خالص تصویب -20.

اما کار رهبر Anthony Albanese خالص تصویب سقوط هشت امتیاز به -5 معکوس جهش بزرگ برای او پس از bushfire بحران است. Albanese سرب بیش از موریسون به عنوان بهتر ساعت کاهش یافت و به 41-40% از 43-38%.

در سوال در مورد bushfires 56 درصد از پاسخ دهندگان فکر می کردم علت اصلی بحران یک شکست بود توسط دولت برای انجام مناسب خطر کاهش می سوزد در حالی که 35 درصد گفت: تغییر آب و هوا.


ادامه مطلب: نزدیک به 80% از مردم استرالیا را تحت تاثیر قرار در برخی از راه bushfires جدید, بررسی نشان می دهد


در دولت فدرال اولویت 43 درصد آن گفت: باید برای دیدار با اهداف کاهش انتشار گازهای گلخانه ای (تا 19 درصد از جولای 2018) در حالی که 42 درصد گفت: باید آن را به نگه داشتن قیمت انرژی پایین (down 21 امتیاز) و 11 درصد برای جلوگیری از خاموشی (دو).

نیمی از پاسخ دهندگان گفتند که آماده به پرداخت هیچ چیز بیشتر برای برق برای دیدار با گازهای هدف (پایین هشت امتیاز از اکتبر 2017) و 41 درصد گفت: آنها خواهد پرداخت بیشتر (تا 11 امتیاز).

در آخرین مقاله تجزیه و تحلیل Newspoll من تردید از دوام کار را 52-48% منجر شود. با bushfires در حال حاضر به خوبی در گذشته دولت به نظر می رسد در حال بهبود است.

در حالی که تغییر آب و هوا به سوالات نشان داد بیشتر مردم به نفع اولویت بندی محیط زیست هنوز هم وجود دارد بیشتر پاسخ دهندگان که تصمیم کاهش هزینه ها و جلوگیری از خاموشی به عنوان اولویت دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de