قبل از فوت بیمار افسر زانو زد روی سر خود قرار داده و او را در چوک-برگزاری

این خویشتن داری در دست یک افسر امنیتی که نمی توان به نام زیر یک غیر نشریه به منظور کمک به مرگ او در مدت کوتاهی پس از Ms ویلسون به این نتیجه رسیدند.

“ترس و استرس” فیزیکی مصیبت همراه با آقای رنگی چاقی و بزرگ شدن قلب نیز تلقی می شده اند عوامل است.

به عنوان یک نتیجه, مامور شد با اشاره به افسر مدیر تعقیب عمومی.

Mr رنگی شده بود به بیمارستان در تاریخ 6 ژوئیه پس از لغزش های خود را که قبلا تشخیص داده دوقطبی اختلال عاطفی.

او مورد بررسی قرار گرفت و به عنوان کم خطر توسط روانپزشکی ثبت اما در یک مرحله حاضر به شرکت در مصاحبه و منجر به درمان اقتدار قرار می گیرد او را تحت سلامت روانی عمل می کنند که به معنای او می تواند با توجه به نوع دارو بدون رضایت او و تحت خویشتن داری.

خانم ویلسون یافت “خطای اساسی قیامت” توسط پرستار بالینی جیلیان ذغال سنگ به انجام این کار ساخته شده بود از “راحتی” و “مناسب نیست و در درون هر یک از تجویز مربوطه دستورالعمل های رسمی”.

خانم کالیر تصمیم به “ترک تیم او تا به حال مونتاژ به انجام مناقصه خود را” چپ آنها را بدون “روشن” جهت و بدون پرستار ارشد به “تنها” نظارت Mr رنگی را راه هوایی.

او تا به حال نشده آشفته تهدید یا خطر یا خود و یا دیگران و هر گونه تنش در رفتار خود که شب شد “نه غیر منتظره پاسخ به اینکه محاصره شده توسط شش کارکنان” Ms ویلسون گفت:.

“با انجام این کار کارکنان افزایش Mr رنگی را درد و رنج جسمی و پریشانی و ایجاد وضعیت بسیار آنها می گویند که آنها در تلاش بودند به د-تشدید و مدیریت,” او گفت:.

فیزیکی و محدودیت های استفاده شده توسط افسر امنیتی شامل زانو در Mr رنگی سر در “زانو پین” حدود 35 ثانیه پس چه شد چوک-برگزاری بیش از یک دوره تقریبا یک دقیقه است.

“نه روش تدریس شد یا تحریم تاونزویل بیمارستان و خدمات سلامت” خانم ویلسون گفت:.

تلاش برای احیای Mr رنگی ناموفق بودند.

Ms ذغال سنگ و پرستار ثبت شده Bincymole Shinju که تجویز آرام بخش و وظیفه بود با نظارت آقای رنگی را ایرویز شد با اشاره به استرالیا سلامت پزشک مقررات آژانس برای مشارکت خود را.

خانم ویلسون در نهایت در بر داشت وجود داشته است عدم انطباق با سیاست های بیمارستان به جای هر گونه شکاف در آنها است.

سرویس های بهداشتی است پس از انجام سه مرحله بررسی این حادثه با تمام 45 توصیه های سراسر سه گزارش پذیرفته شده است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de