قبل از DIY خمیر ترش غذای محبوب شد وجود دارد صفحه اصلی اقتصاد

خواهرزاده من است پناه در خانه در طول COVID-19 بیماری همه گیر. او ساخت خمیر ترش استارت برای اولین بار از آنجا که او نمی تواند پیدا کردن هر گونه مخمر خشک. این مانند در اختیار داشتن یک نوزاد برای سه روز اول — گرم نگه داشتن هم بزنید سه یا چهار بار در روز برای تماشای حباب های تغذیه به طور منظم پس از استفاده. در شب های سرد زمستان پیر-تایمر استفاده می شود را به خود خمیر ترش استارت به رختخواب با آنها.

در ضمن آرد نیز کمیاب است. شناخته شده آرد شرکت اجرا از آن معمول روشن, زرد, کیسه است و برای استفاده از سفید آنهایی که به جای. به نظر می رسد هر کس پخت این روز است.

پرسش به ذهن می آیند. مردم دوباره وضع سنتی خانواده فعالیت خود را از مادران و مادربزرگ ها ؟ آیا این سیگنال یک تغییر عظیم در جامعه ؟


ادامه مطلب: ساخت و شکستن نان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس: صفحه اصلی پخت و پز می تواند باز گشت


ما واقعا نمی دانم. سورن کیرکگارد پدر اگزیستانسیالیسم یک بار نوشت که ما در زندگی به جلو و درک آن را به عقب. مردم به سادگی ممکن است جوراب زنانه ساقه بلند در لوازم پخت در حالی که آنها در قرنطینه. این ممکن است یا نه ممکن است تا حد زیادی محدود به زنانی که در حال پخت.

مراقبت از یک خمیر ترش استارت نمی خواهد کاهش ترس از دست دادن کنترل به عنوان روانشناسان نشان می دهد, آن را ارائه می دهد جسمی و روحی راحتی کار با یک دست. این باعث می شود من تعجب می کنم اگر مردم در حال تلاش برای به یاد داشته باشید آنچه را در خانه اقتصاد معلمان آنها را آموزش داده و یا مایلند آنها گرفته شده بود خانه اقتصاد انتخابی است.

تازه پخته شده و قرص نان در قفسه ها دیده می شود در Tartine کارخانه در سان فرانسیسکو در ماه اوت سال 2017. برای برخی از, پخت تبدیل به یک مهلت استقبال از تنش با جهان خارج است. (AP Photo/اریک Risberg)

سیستم های یکپارچه

بسیاری از مردم فرض کنیم که خانه اقتصاد تنها معاملات با آموزش زنان چگونه به طبخ و دوختن آن را به عنوان در اوایل سال کلیشه های قدیمی از زنان از جمله پخت و پز و دوخت و دوز هستند برای همیشه لطفا برای در حال حاضر. این تعریف مناسب بود پس از آن اما نیست در حال حاضر.

موضوع وحدت از خانه اقتصاد محیط زیست که در آن همه موجودات زنده بخش هایی از یک سیستم یکپارچه و که در آن یک تغییر در یک بخش بر بخش های دیگر این سیستم است. حقیقت این موضوع تبدیل شده دردناکی آشکار در COVID-19 بیماری همه گیر.

زمانی که فدراسیون بین المللی خانه اقتصاد ایران تبدیل شده 100 سال در سال 2008 مجددا ماموریت اصلی اقتصاد به منظور بهبود کیفیت زندگی و رفاه برای همه مردم و خانواده ها است.

صفحه اصلی اقتصاد همواره بیش از عبور در مهارت های فنی. این همچنین شامل برقراری ارتباط در مورد زندگی روزمره و توسعه روابط است. تفکر انتقادی مهم است بخواهید که در موضوع روابط که مردم و چه منطقه ای از زندگی بهره مند خواهند شد از انتخاب و چگونه این انتخاب تاثیر گسترده تر جهان است. اگر مردم تنها یادگیری مهارت های آنها آموخته اند که چگونه انعطاف پذیر در هر شرایطی از جمله در کمبود و یا شرایط.

بنیانگذار شیمی

الن, فرو کردن, ریچاردز, بنیانگذار اصلی اقتصاد در آمریکای شمالی در جشن فارغ التحصیلی عکس از کالج Vassar در سال 1870. (Wikimedia Commons)

خانه اقتصاد حرکت آغاز شد و در 1800s اقتصادی و اجتماعی دلایل در انگلیس و شمال اروپا و شمال امریکا است.

کشاورزی و داد راه را برای صنعت و تجارت; کشورها مورد نیاز قوی و سالم کارگران برای جنگ ها و کارخانجات. باز آمد برای زنان بیشتر به تحصیلات خود تحت پوشش علمی خانه داری, بعد, به عنوان داخلی, علم و سپس صفحه اصلی اقتصاد است.

الن, فرو کردن, ریچاردز, بنیانگذار اصلی اقتصاد در آمریکای شمالی می خواستم به استفاده از کلمه “محیط زیست” در نام. به عنوان اولین زن برای به دست آوردن یک رشته شیمی در دانشگاه MIT و یک دانشمند برجسته او در نهایت به توافق خانه اقتصاد ایران در سال 1908.

زنان وکالت

در کانادا آدلاید شکارچی Hoodless تاسیس خانه اقتصاد آموزش و پرورش آغاز با زنان موسسه در سال 1897 و بعد از متوسطه موسسات مانند مک دونالد موسسه در Guelph, Ont.

Hoodless گرفته بود تا سلامت به عنوان یک ارزش شود زمانی که پسر جوان او را مرده از نوشیدن شیر آلوده. او قول داد که دیگر مادر را مجبور به رفتن را از طریق چنین ناامیدی.

تا دهه 1960 خانه اقتصاد به عنوان یک حرفه ای در سراسر جهان و ارائه استثنایی فرصت های شغلی برای زنان در دولت, آموزش و پرورش, کسب و کار, تجارت و دانشگاه. اساس آن عملی بود دست در یادگیری با تمرکز بر زنان آموزش و پرورش است.

تغییرات اجتماعی

تجربه من در خانه اقتصاد آینه بسیاری از زنان جوان از دهه 1960 است. وقتی که من 12 بود من پیوست 4-H, روستایی سازمان جوانان که ترویج “یادگیری برای انجام با انجام” از طریق پروژه های عملی و ارائه شده توسط رهبری امکانات.

برای من و یک پنجره به جهان است. منطقه خانه اقتصاددان مسئول برنامه بود که مورد احترام و مستقل و سوار ماشین دولتی. او اولین زن حرفه ای مدل نقش و او مرا تشویق به رفتن به یک لیسانس علوم برنامه در اقتصاد خانواده.

من تبدیل به یک منطقه خانه اقتصاددان و بعد از آن یک خانه اقتصاد معلم زمانی که جهان به سرعت در حال تغییر. همراه آمد “رقابت برای فضا” جان اف کندی و مارتین لوتر کینگ پییر الیوت ترودو و استرالیا فمینیستی ژرمین گریر.

ژرمین گریر در آمستردام ژوئن سال 1970 با یک آلمانی زبان نسخه از کتاب منتشر شده است که در سال, ‘زن خواجه.’ (Fotograaf Onbekend/Wikimedia Commons)سی سی با

موج دوم فمینیسم را باز کرد تا بسیاری از مناطق جدید از مطالعه به زنان و مردان است. صفحه اصلی اقتصاد بود و دیگر تنها برای زنان و مصرف گرایی و اقتصاد بازار در زمان بیش از حد زیادی.

نظم و انضباط از صفحه اصلی اقتصاد است و در ادامه تمرکز خود را بر زندگی روزمره و رفاه افراد و خانواده ها. در طول سال بحث های زیادی شده در این ارتباط از نام اصلی اقتصاد است. آن را گاهی اوقات می رود ناشناس به عنوان بوم شناسی انسانی, خانواده و مصرف کننده علوم, خانواده, مطالعات خانه علوم, خانه هنر و حرفه و مطالعات فنی.

“من خیلی خوشحال در مورد آن نان’

روز مادر دومین یکشنبه ماه مه تبدیل شده است و این زمان برای آمریکایی شمالی به مناسبت گرامیداشت روز مادر. روز قدمت آن به حدود 100 سال پیش در حدود همان زمان که خانه اقتصاد ایران در حال تبدیل شدن به رسمیت شناخته شده به عنوان بدن از مطالعه. بسیاری از زنان از جمله خودم اجتناب از روز مادر به دلیل آن را تبدیل به تجاری.

اما من نمی توانم تخفیف اتصالات بین پخت و مادر. مادر خود من استفاده می شود به دیدار خانواده های جوان در اوایل 1980s و پخت نان از جمله هوایی نان. هنگامی که این نان تقریبا آماده من پس از پنج سال آغاز شده و در پایین پله ها. او پرسید: “چرا شما؟” او گفت: “من خیلی خوشحال هستم که در مورد کسانی که نان.”

با گذشت زمان شرایط تغییر و حافظه من از مادرم پخت است که هنوز هم بسیار قوی است. همه گیر پخت نیز ممکن است به ماندگار و حفظ نتایج به کسانی که از طریق آن رفت. (و برای ثبت نان خواهرزاده من ساخته شده با اولین استارت خميرترش خیلی خوب بود!)

ارتباط بین خانه مهارتهای خانه داری و عشق (و نه لزوما روز مادر) اذعان همه مردم خواسته برای اتصال به فعالیت و بخشی از یک سیستم است. صفحه اصلی اقتصاد مرده است. آن را بیش از همیشه مورد نیاز. به دنبال آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de