bdnews24 publishing limited ارائه می دهد 25pc تخفیف در نمایشگاه کتاب

مشتریان خواهد شد و همچنین لذت بردن از 10 درصد نقدی بازگشت اگر آنها پرداخت از طریق bKash به گفته یک سخنگوی این ناشر است.

آن را به ارمغان آورده است پنج کتاب برای کودکان به آن غرفه شماره 589 در Suhrawardy Udyan بخشی از این نمایشگاه تا روز پنجم نمایشگاه در روز پنج شنبه.

بیشتر کتاب های جدید وارد خواهد شد در چند روز bpl نماینده فروش Syeda Noorun Nazia قبل گفت:, و اضافه کرد که همه آن نشریات موجود در این نمایشگاه است.

پنج کتاب های کودکان شامل “Ghang علیرضا Miao” و “Khuki JabeMegher باری” توسط BM Barkatullah و “Holde كتم Pakhi علیرضا لعل Gubre خریداران پوکا” توسط Anandamayee Majumdar.

دو کتاب دیگر در حال Bangla سازگاری با مظهر Sircar – “بوری Dhaimar Kapor Selai” از ویرجینیا وولف داستان و “Jadur Gachh” از پدرو پابلو متصدی حفاظت ظروف مقدسه کلیسا کار می کند.

پنج کتاب در قیمت Tk 170 هر یک بدون احتساب تخفیف.

کتاب های دیگر می رود برای رسیدن به زودی شامل “Tikur Abishkar” توسط فرزانه Tonny, “Jonak Snane Jyoti” توسط Tonmoy عمران “Bigyansadhok Dui Bondhu” توسط علی Nayeem, “Ma-شبکه چمن خاطرات”, “Otopor شریعت کی Bole” توسط حسن محمود و “Samprodaikota O Dhormoniropekkhota (تصحیح و چاپ مجدد)” توسط Anisuzzaman, Nazia گفت.

کاتالوگ از bpl کتاب در دسترس است در وب سایت خود را http://bpl.bdnews24.com/

خوانندگان شد بازدید از نمایشگاه کتاب غرفه نیز برای محبوب کتاب های منتشر شده قبلی با توجه به Nazia.

اما کتاب-دوستداران هنوز به جمعیت این ماه نمایشگاه در اعداد بزرگ, او گفت:, و اضافه کرد که بیشتر بازدید کنندگان انتظار می رود در روز جمعه آن را به عنوان خواهد بود که برای اولین بار تعطیلات پس از باز کردن.

عمران Hossain یک دانشگاه داکا شد مرور کتاب در bpl غرفه در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

او گفت که او آمد به دیدن “Kathae-Addae Mashrafe” مجموعه ای از بنگلادش تیم کریکت کاپیتان Mashrafe بن Mortaza است, مصاحبه با bdnews24.com’s رئیس کریکت خبرنگار Ariful اسلام Roney.

“من نمی توانستم جمع آوری این کتاب سال گذشته است. من آن را تا پایان نمایشگاه این زمان,” او گفت:.

تاسیس در سال 2015 bpl منتشر کرده است بیش از 50 کتاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو