در حالی که انگلستان مدارس تعطیل هستند برای اکثر کودکان Malory برج باز است درهای خود را در یک اقتباس جدید در BBC iPlayer. منبع آن متن Enid Blyton اولین دوره در Malory برج (1946) بود که برای اولین بار در یک سری از شش و محصول زمان خود بود.

این clifftop تنظیم توسط الهام گرفته شده بود Benenden که Blyton دختران حضور داشتند و که به طور موقت نقل مکان از کنت به یک هتل در کرن در طول حمله رعد اسا. این چشم انداز شاعرانه مجموعه خلق و خوی برای این رمان است که غرق در آبجو زنجبیل و پس از جنگ خوش بینی. در حال حاضر در زمان اضطراری ملی سری وعده هر دو نوستالژی و فرار از واقعیات خوش آمدید انحراف از این بیماری همه گیر.

این عنوان دنباله ای برآورده شدن این وعده ها: غرق در گل رز رنگی, درخشش از نگاه به گذشته آن را ویژگی های یک جهان از بالش-دعوا, چوگان سرپهن, مسابقات و دوستی است. در عین حال این saccharine باز belies سری بازنگری ضربه ای که به در رابطه با تنوع neurodiversity و برابری جنسیتی به عنوان آن را با hoodwinking Matron اضافی پهلو.

آن را به طور گسترده ای پذیرفته شده است که سازگاری نشان دهد به همان اندازه در مورد خود معاصر در زمینه های ادبی خود را به عنوان منابع اما این بیش از یک بازی ساده به روز رسانی. نه BBC Malory برج نشان می دهد جنبه های بافت تاریخی است که استفاده بیش در Blyton رمان, پیدا کردن الهام بخش آن در شکاف ها و سکوت های اصلی است.

تنوع بازیگران

اولین تغییر مشهود است در دختران خود. اولین شکل ترکیبی از سفید و بام ، نیز وجود دارد که بدن تنوع با دختران در تمام اندازه ها و با بدشکلی صورت. این فلسطين استاندارد تعیین شده توسط Emma برنج را 2019 مرحله سازگاری که بازیگران غیر دودویی ترانس بازیگر و یکی با محدود رشد و همچنین به عنوان دو رنگ.

اولین نسخه از این رمان نشان داده شده توسط استنلی لوید. ویکیمدیا

همان سال چهار رمان راه اندازی مجدد کلاس جدید در Malory برج, معرفی, سیاه, اسیایی, درونگرا و کار-شخصیت های کلاس به مدرسه.

این تصاویر برای اولین نسخه از Blyton رمان برعکس رنگ blandly همگن تصویر. با توجه به این که کودکان از کشورهای مشترک المنافع بودند اغلب فرستاده شده به زبان انگلیسی مدارس شبانه روزی این به نظر می رسد مانند ساده عیب پوشی.

سری قرار می دهد که درست منعکس کننده چگونه در کلمات آداپتور ساشا Hailes, 1940s “بریتانیا [بود] متنوع تر از آن است که اغلب برای اختصاص”.

یادگیری تفاوت

این کتاب همگن نیز گسترش به یادگیری تفاوت که هیچ کدام وجود دارد: فقط دختران که همین حالا امتحان کنید و “احمق” آنهایی که. “اگر شما بی مخ و در نزدیکی پایین ما نباید سرزنش شما البته می گوید:” housemistress خانم پاتس در یک بحث پپ مرز انضباطی جرم. “اما اگر شما رو خوب مغز و پایین در پایین من باید بسیاری برای گفتن دارد.”

دو دختر به رده دوم سقوط: حاکم-پرورش Gwendoline که گوشی آن را در نیمی از مدت قبل از کشف وجود گزارش های مدرسه و قهرمان دارل رودخانه. دارل قادر است اما تلاش با حساب. پریشان حال کلاس دلقک باعث می شود او را به سقوط در کلاس منظور قبل از او بالابر جوراب او با نظامی شور و شوق و پس از اتمام پنجم از بالا.

در این سری اما دارل اتحاد واقعی مبارزه با املا و, ارائه, افزایش ساعت قبل از دیگران به پاک کردن نسخه از چندپاره و فاقد تأثیرگذاری دبستان. ویران هنگامی که او در کلاس موقعیت نتواند به او منعکس کننده کار سخت او داوطلبان قرار داده می شود در “مخوف درمانی” کلاس. وجود مدرس و سر دختر پاملا تشخیص “word-کوری” یا مدرن روز نارساخوانی. به عنوان یک نماینده از تعداد بی شماری از کودکان با یادگیری تفاوت در طول تاریخ دارل در نقش یک مدل برای neurodiverse بینندگان. او راهبردهای مقابله ای و تجدید تعهد برای تبدیل شدن به یک دکتر هم مدل قابل تحسین رشد طرز فکر.

انتخاب بالاتر از همه

دارل علاقه بنیادی (علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضیات) افراد و اعتقاد به این که “دختران [می] همه چیز پسران می تواند انجام دهد” نشان می دهد که چگونه این مجموعه تقویت فمینیسم از این کتاب است. این است که تا حد زیادی محصول آن تک جنس محیط زیست ارائه می دهد که یک فضای امن برای دختران به منظور توسعه آزاد از نیاز به مطابقت داشته باشد. این کتاب فمینیسم است اما جبران Blyton تمایل به تطهیر پيشرفت تحصيلی.

خانم پاتس و شخصیت سرب Darrell. سیاه و سفید دیک/WildBrain/ملکه برت/استیو Wilkie

برای خانم پاتس, موفق ترین, دختران نیست “کسانی که برنده کمک هزینه تحصیلی و تصویب امتحانات” اما کسانی که تبدیل شده اند بیشتر nebulously, “خوب, صدای زنان جهان را می توانید در تکیه”. این نشانه بد برای “باهوش ایرنه” که “تعجب در ریاضی. و موسیقی معمولا بالای فرم – اما چه احمق در همه چیز عادی از زندگی”. دارل در مقابل گفته شده است که “گیری از یک اول شخص” ترکیب دانشگاهیان با بازی دلاوری و شلاق زدن حس مشترک.

این مجموعه درج چندین روایت است که قهرمان پيشرفت تحصيلی پیگیری حرفه ای و مهمتر از همه یک دختر حق انتخاب مسیر خود. سالی است که فرستاده شده به Malory برج های نه چندان مادر او می تواند تمرکز خود را, ظریف, خواهر, همانطور که در این کتاب اما برای جلوگیری از او را از تبدیل شدن به یک مراقب پرداخت نشده و به هدر رفتن او پتانسیل علمی. امیلی که Blyton توصیف به عنوان “آرام دختر درس خوان” است او را آموزش و پرورش تامین می شود در این مجموعه توسط مادرش در مدرسه آسایشگاه. در ضمن پاملا انتخاب در یک داستان جدید برای اولین در جامعه به جای دنبال یک آموزش حرفه ای در امید حفاظت از خانواده اش و مستغلات. “شاید [آموزش] نیست رویای من,” او می گوید یک بی اعتقاد دارل “ما نمی تواند همه پیشگامان”. پیام تایید توسط خانم پاتس که گوئن نشان می دهد که او هم ترجیح می دهند جامعه به کالج: “شما خوش شانس به یک انتخاب”.

برای طرفداران سازگاری این مجموعه در حال حاضر شده است novelised توسط Narinder Dhami به عنوان Malory برج: Darrell و دوستان است. این در دسترس است برای خرید در کنار Blyton را اصل پاملا کاکس دنباله و کلاس جدید در Malory برج, دادن دختران جوان و پسران که با ارزش ترین چیز: یک انتخاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de