‘موانع باید در حال حاضر پایین آمده’ ساعت ترودو می گوید: راه آهن محاصره

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو ساخته شده رسمی تماس برای پایان دادن به این محاصره که باید تعطیل عمده راه آهن در سراسر کانادا است.

“این دستورات باید اطاعت شود” گفت: Trudeau. “کانادایی که احساس بسیار تاثیر واقعی این محاصره در حال اجرا هستند از صبر و شکیبایی است.”

او اعلام کرد پس از gathering خود Incident Response Team در پارلمان هیل برای تعیین گام های بعدی برای پایان دادن به محاصره پراکنده در سراسر کشور در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد در سال قبل از میلاد که در مخالفت با ساخت یک خط لوله گاز در سراسر قلمرو خود را.

“هر تلاش در گفت و گو شده است گفت:” ترودو که اضافه شده که مکالمات نیست موفق بوده است.

تا به امروز دولت با اشاره به مسالمت آمیز “گفتگو” به عنوان موثر ترین راه رو به جلو – یک رویکرد ملاقات با واکنش شدید از مخالفان تماس برای اطلاعات بیشتر.

B. C. RCMP پیشنهاد کرده است به ترک موقعیت خود را در’suwet’en خاک که نمایندگان از ترودو اردوگاه می گویند “مهم” گام به سوی حل.

چند ارثی ستاد باید برای سفر از شرق به بازدید Mohawk رهبران در Tyendinaga, Ont. نشان داده اند که همبستگی برای مرطوب’suwet’en ملت خود محاصره بنا در نزدیکی بلویل. آنها بیش از حد خواهد شد آدرس عمومی در روز جمعه بعد از ظهر.

بیشتر به آمده…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im