چه اتفاقی می افتد به حاکمیت قانون که حتی بالای اجرای قانون رسمی در زمین حاضر به اطاعت از آن ؟

که به سوال مطرح شده در سوزش ملامت دادستان کل ویلیام Barr و وزارت دادگستری آمد که از یک منبع غیر معمول در اوایل این ماه: دادگاه تجدید نظر فدرال قاضی فرانک Easterbrook.

Easterbrook excoriated Barr و وزارت هجوم سفارش صادر شده توسط دادگاه خود است.

نظم در سوال مربوطه مورد Jorge Baez-سانچز یک مرد زندگی در ایالات متحده به طور غیر قانونی که به اعدام محکوم شد تشدید باتری یک افسر پلیس و برنامه ریزی برای اخراج شود. Easterbrook به نقل از نامه ای از دادستان کل بار به وزارت دادگستری هیئت تجدید نظر مهاجرت کرد و گفت که هفتم مدار تصمیم توقف که اخراج شد “نادرست” و نیاز نیست دنبال داشته باشد.

در پاسخ به Barr ادعای Easterbrook اصرار داشت که در حالی که مقامات اجرایی شعبه “رایگان هستند برای حفظ … که ما تصمیم اشتباه است … تا زمانی که دادگاه معکوس خود را اجرایی باید افتخار است که تصمیم گیری.” Easterbrook گفت: قانون اساسی به دادگاه حق را قطعی تصمیم گیری که می کنند به مخالفت و یا تجدید نظر با دیگر شاخه های دولت است.

به عنوان کسی که مورد مطالعه قرار چه اتفاقی می افتد زمانی که مقامات دولتی قانون را نقض پیدا کنم
Barr سرپیچی یادآور بار دیگر در تاریخ آمریکا که قدرتمند آمار و ارقام به چالش کشیده اقتدار دادگاه. از جمله چالش های خطر تضعیف اقتدار قانون اساسی در چشم روزمره آمریکایی ها.

به چالش کشیدن دادگاه

دادگاه اقتدار به تفسیر قانون مشتق شده است از یک سال 1803 دیوان عالی کشور تصمیم Marbury v. مدیسون نه از قانون اساسی خود را. ویلیام Marbury که منصوب شده بود و عدالت از صلح توسط رییس جمهور پیشین John Adams رد شد رسمی کمیسیون که توسط جیمز مدیسون, وزیر امور خارجه, در ورودی, Jefferson دولت. Marbury خواسته دیوان عالی کشور به منظور مدیسون به تحویل کمیسیون است. دادگاه برگزار شد که قوه قضائیه عمل 1789 که Marbury گفت: به آن قدرت به انجام این کار نقض قانون اساسی است. به عنوان یک نتیجه, آن را نمی تواند ارائه امداد Marbury به دنبال.

و از آنجا که تصمیم گیری از زمان به زمان رهبران سیاسی باید مورد سوال دادگاه اقتدار.

رئیس جمهور اندرو جکسون نصب شده یکی از مهم ترین چالش های آن زمانی که او حاضر به اجرای یک 1832 حکم دادگاه عالی که ایالات متحده نمی تواند تنظیم بومی آمریکا زمین.

پس از آن حکم جکسون در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در دادگاه رئیس دادگستری: “جان مارشال ساخته شده است که تصمیم خود را در حال حاضر به او اجازه اجرای آن است.”

علاوه بر این که در همان سال Jackson وتو قانون کنگره اعطای یک منشور برای دومین بانک ایالات متحده بر این اساس است که بانک بر خلاف قانون اساسی بود. او با وجود یک سال 1819 تصمیم دیوان عالی کشور تایید قانون اساسی آن است.

در حق وتو پیام جکسون استناد تفکیک قوا و گفت: “به نظر قضات ندارد بیش اقتدار بیش کنگره از نظر کنگره بیش از قضات و در آن نقطه از رئیس جمهور این است که مستقل از هر دو. اقتدار دیوان عالی کشور نباید از این رو مجاز به کنترل کنگره و یا اجرایی که اقدام خود را قانونی ظرفیتهای اما تنها این تاثیر را به عنوان نیروی استدلال خود را ممکن است سزاوار است.”

جکسون تلاش برای جلوگیری از بانک ملی در نهایت غالب بود که آن را جایگزین مستقل خزانه داری فدرال سیستم.

مسدود کردن پوست قهوه ای

کمی بیش از یک قرن بعد که بلافاصله پس از سال 1954 نقطه عطفی مدرسه لغو تبعیض نژادی مشخص حاکم Brown v. هیئت آموزش و پرورش جنوب رهبران سیاسی از جمله اعضای کنگره به دنبال جکسون ،

در سال 1956 آنها صادر جنوبی “مانیفست” که به نام براون یک “پاک کردن سوء استفاده از قدرت قضایی.” بیانیه تقدیر متحده برای مقاومت در برابر مجبور ادغام مدارس و ادعا متحده تا به حال حق به سرپیچی از دادگاه فدرال دستور که آنها به عنوان نادرست است.

یکی از آشکار ترین نمونه از چنین مقاومت رخ داده در لیتل راک آرکانزاس در سال 1957. در پاسخ به یک دادگاه منطقه ای فدرال که دستور فوری یکپارچه سازی مدارس, فرماندار ارول Faubus به نام گارد ملی برای جلوگیری از سیاه و کودکان از حضور در دبیرستان مرکزی.

زمانی که وکلا برای کسانی که کودکان سیاه و سفید, به دنبال کمک از ایالات متحده دیوان عالی کشور دادگاه – پیش بینی Easterbrook پاسخ به Barr – سرزنش فرماندار آرکانزاس و مجددا بر لغو تبعیض نژادی مشخص سفارش.

عدالت فلیکس فرانکفورتر نوشت که “هر عمل از دولت ممکن است به چالش کشیده شده توسط یک درخواست تجدید نظر به قانون در نهایت به عنوان تلفظ توسط این دادگاه است. حتی این دادگاه آخرین گویند تنها برای یک زمان. که متشکل از خطاپذیر مردان ممکن است خطا. اما نسخه از آن خطاها باید با روند منظم از قانون است.”

و با وجود خود رزرو در مورد قهوه ای تصمیم رئیس جمهور دوایت آیزنهاور ارسال فدرال آمريکا به لیتل راک به اجرای دستور دادگاه.

مقاومت در برابر حقوق

در سال 2015 اتهامات دیوان عالی کشور حکم داد که قانون اساسی حفاظت از حق همجنسگرایان برای ازدواج است.

مخالفت با این تصمیم به سرعت. برخی از مقامات محلی اعلام کرد که به دلیل هم جنس اتحادیه نقض باورهای دینی خود نیستند و صدور مجوز ازدواج به گی و لزبین زوج.

یکی از مقاومت کنندگان کتی Lang شهرستان کلرک از هود در ایالت تگزاس گفت که دیوان عالی کشور بود “ساخته جدید قانون اساسی حق” است که نمی تواند “کاهش ابطال و یا تماس به سوال متمم اول قانون اساسی حقوق به ورزش از دین است که با تشکیل اولین آزادی در اعلامیه حقوق بشر در سال 1791.”

او توسط تگزاس دادستان کل کن Paxton است که گفت: شهرستان کارمندان و قضات است که آنها نمی باید به موضوع ازدواج همجنسگرایان مجوز و یا انجام مراسم عروسی “اگر آنها مذهبی در اعتراض به انجام این کار است.”

آشنائی تحقیر

تفکیک قوا, ایالات,’ حقوق و آزادی های مذهبی هر کدام با استناد به عنوان توجیهی برای رسمی noncompliance با دستور دادگاه. دادستان کل بر او می افزاید: دیدگاه گسترده ای از قدرت اجرایی به این لیست از دلایل.

در عین حال بدون توجه به چه دلیل هر زمان مقامات دولت سرپیچی دادگاه آنها تضعیف قانون اساسی اقتدار و ارسال یک پیام قدرتمند به شهروندان است. امروز بسیاری از آمریکایی ها به نظر می رسد آماده به توجه است که پیام با یک چهارم از پاسخ دهندگان به نظر سنجی های ملی در حال حاضر گفت که یک رئیس جمهور باید قادر به نافرمانی تصمیم دادگاه است که با او مخالف است.

در حالی که حکومت قانون جان سالم به در برد جکسون عظیم مقاومت در جنوب و سرپیچی از دیوان عالی آمریکا ازدواج همجنسگرایان تصمیم چیزی است که وجود دارد به خصوص خطرناک زمانی که دادستان کل مخالف دادگاه. به عنوان یک 1980 نظر اداره حقوقی وکیل اشاره کرد آن است که مسئولیت خود را “برای دفاع و اجرای هر دو اعمال کنگره و قانون اساسی است.”

که خطر مرکب است در زمانی که رئیس جمهور بارها و بارها ابراز نظر است که قضات واقعا چیزی بیش از پارتیزان در لباس سیاه و derides آنها و تصمیم گیری های خود را.

دیوان عدالت لوئیس براندیس به درستی مشاهده کرد تقریبا یک قرن پیش که “در دولت از قوانین وجود دولت افتتاح خواهد شد اگر نتواند به رعایت قانون و موشکافانه. اگر دولت می شود یک یاغی آن نژاد تحقیر برای قانون; آن دعوت هر انسان برای تبدیل شدن به قانون نزد خود; آن دعوت هرج و مرج.”

[دانش عمیق, روزانه. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو