بارسا ریخته از جام حذفی توسط آخرین بریده بریده نفس کشیدن ورزشی, اعتصاب

مهاجم اسپانیایی ویلیامز نگاه یک صلیب را به گوشه پایین به جرقه خیلی خوشحال صحنه در یک تاب San Mames ورزشگاه و به یاد می آورد آرتیز آدوریز اضافه شده-هدف زمان در ورزشی را با پیروزی 1-0 در خانه به بارسا در اولین روز لیگ برتر فصل.

آنها پیوستن به رئال سوسیداد گرانادا و ردیف دوم Mirandes در روز جمعه نیمه نهایی قرعه کشی خواهد شد که عبارتند از رئال و بارسا و اتلتیکو مادرید برای اولین بار در 17 سال.

مربی Quique Setien گفت که او صدمه دیده بود با حذف اما خوشحال بود با تیم های عملکرد.

“امروز همه چیز خوب پیش رفت جدا از نتیجه” او گفت:. “ما در زمان یک گام به جلو در بازی ما و من خوشحال هستم با بسیاری از چیزهایی که ما انجام دادیم من نه تنها به دنبال نتیجه است.”

بارسا کاپیتان لیونل مسی رد شکوه اواخر فرصت برای بازدید کنندگان زمانی که او تنها می تواند ساقه در پاها ورزشی حافظ Unai سیمون در حالی که خود شخص مهاجم تراکتورسازی نیز در نیمه دوم.

بازی نگاه به عنوان به وقت اضافی هنگامی که ویلیامز از دست رفته gilt-edged شانس در داخل منطقه است اما او ساخته شده جبران با گرفتن کوچکترین لمس بر روی صلیب از Ibai گومز در دقیقه سوم از زمان اضافه شده است.

“من از دست رفته برای کلمات شما هرگز نباید از دست دادن ایمان” ویلیامز به خبرنگاران گفت:. “طرفداران سزاوار این لحظه پس از راه آنها پشتیبانی ما و من در حال حاضر امیدواریم که ما می توانید بروید و تحقق رویایی است که همه ما باید با رفتن به آن را برد.”

پیروزی باید هم احساس رستگاری برای ورزشی که زدم از جام با بارسا در سال 2017 و 2016 از دست داده و به آنها در فینال در سال 2009 2012 و 2015.

کاتالانها به نظر می رسد در شش فینال اما آنها پیوستن به رئال مادرید در حال زدم بعد از زین الدین زیدان طرف بودند مورد ضرب و شتم 4-3 در خانه رئال سوسیداد در اوایل روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو